Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Call of Duty: Roads to Victory

Plotki o przyszłości marki Call of Duty

Adrian Werner, 8 stycznia 2010, 08:55

Powoli opadają emocje związane z premierą Call of Duty: Modern Warfare 2 i najwyższy czas, byśmy pomyśleli o przyszłości tej marki. Najwyraźniej podobnego zdania są ludzie z branży, bo zostaliśmy wręcz zasypani plotkami odnośnie tej serii.

Seria Call of Duty w Polsce - dokładne wyniki sprzedaży poszczególnych części

Michał Bobrowski, 11 listopada 2009, 15:56

Już po raz piąty w warszawskiej Piwnicy pod Harendą firma Licomp Empik Multimedia przygotowała imprezę premierową związaną z serią Call of Duty.

Seria Call of Duty wciąż w rozkroku

Przemysław Zamęcki, 23 kwietnia 2008, 07:31

Wczoraj serwis Next-Gen.biz informował, jakoby seria Call of Duty po premierze kolejnej, piątej części, miała trafić w całości w ręce Infinity Ward. Zabranie odpowiedniego stanowiska przez koncern Activision trwało co prawda dłuższą chwilę, ale kiedy już się ukazało, wydaje się być jednoznaczne.

Call of Duty wraca do Infinity Ward

Filip „fsm” Grabski, 22 kwietnia 2008, 09:19

Serwis Next-Gen.biz dowiedział się od byłego pracownika Activision Underground, że Infinity Ward stanie się jedynym wytwórcą kolejnych gier z serii Call of Duty.

Call of Duty zmierza na Nintendo DS!

BK, 10 lipca 2007, 09:29

Znana seria Call of Duty doczeka się nowej odsłony również na przenośną konsolę Nintendo DS. Co ważne, nie będzie to specjalna edycja Call of Duty 4, na które czekają posiadacze pecetów, X360 i PS3, ale zupełnie nowy tytuł.

Call of Duty trafi do Waszych telefonów komórkowych

Krystian Smoszna, 1 maja 2007, 14:12

Nie tylko gra Age of Empires III, ale również kolejna odsłona cyklu Call of Duty zostanie wyprodukowana przez studio Glu Mobile z myślą o nowoczesnych telefonach komórkowych. Amerykańska firma zawarła już odpowiednie porozumienie z koncernem Activision, który jest właścicielem praw do tej marki.

Treyarch stworzy piątą odsłonę cyklu Call of Duty

Krystian Smoszna, 26 kwietnia 2007, 06:45

Modern Warfare nie jest jedyną grą z serii Call of Duty, którą w zanadrzu ma koncern Activision. Do pracy nad kolejną, piątą już odsłoną tego cyklu, przymierza się doświadczone w tworzeniu pierwszoosobowych strzelanin studio Treyarch.

Call of Duty Road to Victory na PSP już jutro

Major Doktor Upiorna, 29 marca 2007, 14:50

Miłośnicy serii Call of Duty i jednocześnie posiadacze przenośnej konsoli ze stajni Sony zapewne zacierają ręce i nie mogą się doczekać dnia jutrzejszego. Właśnie 30 marca do sklepów w całej Polsce trafi kolejna edycja wspomnianego cyklu o podtytule Road to Victory, przygotowana wyłącznie z myślą o platformie PlayStation Portable. W Stanach Zjednoczonych premiera niniejszej produkcji miała miejsce już 13 marca br.

Call of Duty: Roads to Victory wyłącznie dla PSP

eLKaeR, 27 października 2006, 12:23

Coraz bliżej do komercyjnej premiery Call of Duty 3. To dzieło firmy Treyarch zostanie udostępnione posiadaczom PS2, XBX, PS3, X360 i Wii. Z kolei użytkownicy kieszonkowej konsoli PlayStation Portable dostaną wiosną 2007, na zasadach wyłączności, zapowiedzianą właśnie grę z gatunku FPS o nazwie Call of Duty: Roads to Victory. Jej developingiem zajmuje się studio Amaze Entertainment.

Call of Duty również na konsolę PSP

Krystian Smoszna, 12 maja 2006, 10:26

Niezwykle owocne w informacje okazują się odwiedziny oficjalnej strony koncernu Activision, gdzie wprowadzono już na listę gier trzecią odsłonę cyklu Call of Duty. Wśród wymienionych platform sprzętowych brakuje bowiem konsoli PlayStation 3, pojawia się natomiast... PSP.