Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dragon Quest VIII: Journey of the Cursed King

Battleheart Legacy, KeroBlaster, RETRY i inne – przegląd najlepszych gier maja na iOS

Adrian Werner, 3 czerwca 2014, 16:30

Witamy w kolejnym wydaniu cyklu przybliżającego najlepsze produkcje, jakie ukazały się w minionym miesiącu na urządzeniach mobilnych z systemem iOS. Omawiamy m.in RPG-i Battleheart Legacy i Dragon Quest VIII, turowe strategie Frontline: Road to Moscow i Romans In My Carpet oraz zręcznościówkę Warhammer 40,000: Carnage.

Premiera Dragon Quest VIII – klasyczne jRPG na iOS i Androidzie

Adrian Werner, 30 maja 2014, 09:44

Na App Store i Google Play zadebiutowało Dragon Quest VIII, czyli konwersja jednego z najlepszych japońskich RPG-ów minionej dekady, który pierwotnie ukazał się na konsoli Sony PlayStation 2.

Dragon Quest X będzie sieciowym RPG - zaprezentowano pierwszy zwiastun

DogGhost, 5 września 2011, 10:38

Dziesiąta odsłona kultowej serii gier jRPG Dragon Quest umożliwi zabawę przez sieć z innymi graczami, zarówno na konsoli Nintendo Wii, jak i Wii U.

Wyniki sprzedaży gier z najważniejszych serii Square-Enix

Hed, 23 kwietnia 2009, 10:24

Firma Square-Enix opublikowała podsumowanie wyników sprzedaży swoich trzech najważniejszych marek. Dotyczą one łącznie wszystkich wydanych gier w ramach danego tytułu. Liczby są naprawdę imponujące i na pewno robią spore wrażenie. Najpotężniejszy produkt japońskiego koncernu, czyli pozycje z serii Final Fantasy, w sumie znalazły już przeszło 85 milionów nabywców na całym świecie.

Square Enix uruchomi sklep dla fanów

BK, 19 czerwca 2007, 16:40

Japońska korporacja Square Enix pracuje nad internetowym sklepem dla fanów. Już niebawem zostaną utworzone japońskie i amerykańskie oddziały, ale przedstawiciele firmy myślą też o Europie.

Square Enix będzie wspierać PlayStation 3, ale nie za bardzo

Metatron, 26 września 2006, 15:19

Square Enix, japoński wydawca znany przede wszystkim z niezwykle popularnej serii Final Fantasy, będzie wspierać nową konsolę Sony, jednak nie w takim stopniu, jak miało to miejsce w przypadku PS2.

Square Enix pracuje nad dziewiątą odsłoną Dragon Quest

Jiker, 21 sierpnia 2006, 13:18

Redaktorzy serwisu internetowego Dengeki Online dowiedzieli się, że japońska firma Square Enix rozpoczęła produkcję dziewiątej odsłony Dragon Quest. Informację tę ujawnił Koichi Sugiyama, kompozytor, wspołpracujący z SE przy grach z wymienionej wyżej serii.

Znamy oficjalną datę premiery Dragon Quest: The Journey of the Cursed King!

Jiker, 8 marca 2006, 13:01

Po miesiącach milczenia i karmienia nas to marcem, to kwietniem (bez określonego dnia), Square Enix zdecydowało się ujawnić oficjalną, dokładną i finalną europejską datę wydania gry Dragon Quest: The Journey of the Cursed King.

Europejski tytuł Dragon Quest VIII: Journey of the Cursed King zmieniony

Jiker, 9 lutego 2006, 11:27

Firma Square-Enix zdecydowała się na zmianę europejskiego tytułu gry Dragon Quest VIII: Journey of the Cursed King. Mianowicie, będzie ona rozprowadzana jako Dragon Quest: Journey of the Cursed King.

Dragon Quest VIII: Journey of the Cursed King rozchwytywany

Thorwalian, 31 stycznia 2006, 12:24

Cykl gier opatrzonych logiem Dragon Quest można bez wątpienia zaliczyć do pozycji kultowych, które każdy szanujący się konsolowiec powinien kojarzyć przynajmniej z nazwy. O niezwykłej popularności serii świadczą także ostatnie doniesienia z firmy Square Enix w glorii chwały informujące o sukcesie Dragon Quest VIII: Journey of the Cursed King.

Europejskie wcielenie Dragon Quest: The Journey of the Cursed King

Elrond, 13 stycznia 2006, 11:11

Doskonała wiadomość dla wszystkich europejskich fanów Dragon Quest, którzy z zazdrością patrzyli na swoich amerykańskich i japońskich kolegów, zagrywających się w najnowszą część serii o podtytule Journey of the Cursed King, napłynęła z siedziby firmy Square Enix. Dragon Quest VIII pojawi się w Europie już w kwietniu, wyłącznie na konsole PS2.

Znamy datę premiery Dragon Quest VII: Journey of the Cursed King

Krystian Smoszna, 23 września 2005, 08:00

Rozpoczynające szał grudniowych zakupów Święto Dziękczynienia to doskonała okazja, aby wprowadzić na amerykański rynek wielce oczekiwaną grę. Wie o tym dział marketingu koncernu Square Enix, który na dzień 22 listopada zaplanował premierę programu Dragon Quest VII: Journey of the Cursed King.

Sterowanie konsolą PlayStation 2 za pomocą kropli

eLKaeR, 5 czerwca 2005, 12:44

Nieoficjalną maskotką słynnego cyklu Dragon Quest (alias Dragon Warrior), obchodzącego właśnie dziewiętnastą rocznicę istnienia, jest charakterystyczna niebieska kropla. Umieszczono ją w każdej części owej serii, włączając w to najnowszą odsłonę o nazwie Dragon Quest VIII: Journey of the Cursed King. Specjalnie z myślą o tej grze typu cRPG zaprojektowano niezwykły kontroler.

Ósma część kultowej sagi Dragon Quest zmierza do Ameryki i Europy

eLKaeR, 30 maja 2005, 11:44

Najprawdopodobniej w listopadzie bieżącego roku w Stanach Zjednoczonych zadebiutuje gra typu cRPG pt. Dragon Quest VIII: Journey of the Cursed King, dostępna dotąd wyłącznie w Japonii i sprzedająca się tam znakomicie. Dzieło połączonych sztabów Level 5 i Square Enix trafi również do Europy, więc zainteresowani posiadacze PlayStation 2 powinni już szykować pieniądze na zakup niniejszego produktu.