Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Age of Empires III: The WarChiefs

Nadchodzi Age of Empires Online

Adrian Werner, 17 sierpnia 2010, 09:29

Już od pewnego czasu huczało od plotek na temat nowego projektu Robot Entertaiment, zatytułowanego Spartan. Teraz nadszedł czas by położyć kres wszystkim spekulacjom. Okazuje się, że była to tylko nazwa kodowa i w rzeczywistości studio pracuje nad Age of Empires Online. Mamy dla was pierwsze konkretne informacje, screeny i materiały video.

Robot Entertainment zajmuje się dodatkami do Halo Wars

Hed, 18 lutego 2009, 08:08

Kilka dni temu informowaliśmy o nowopowstałym studiu Robot Entertainment, które zostało założone przez byłych pracowników Ensemble Studios, zamkniętego po wydaniu Halo Wars. Dzisiaj poznaliśmy oficjalną wersję wydarzeń. W zespole pracuje spora liczba (45) byłych pracowników wspomnianej firmy, zajmujących się obecnie kilkoma projektami, w tym niezapowiedzianą jeszcze grą.

Bruce Shelley w growej Alei Sław

vampire, 5 grudnia 2008, 11:38

Organizacja AIAS (The Academy of Interactive Arts & Sciences), ogłosiła, że 12 grudnia Hall of Fame powita kolejnego wybitnego twórcę gier – Bruce’a Shelley’a. Już wcześniej był on laureatem wielu nagród, między innymi w 1999 roku został wybrany przez magazyn PC Gamer jednym z dwudziestu pięciu "Bogów Gier".

Amerykanie dostaną złotą edycję gry Age of Empires III

Krystian Smoszna, 30 lipca 2007, 07:51

Nim najnowszy dodatek do gry Age of Empires III ujrzy światło dzienne, na północnoamerykańskim rynku pojawi się specjalny zestaw, zawierający podstawową wersję programu oraz jego pierwsze rozszerzenie. Omawiana edycja, nazwana „złotą”, zadebiutuje na rynku za niespełna dwa miesiące.

Zapowiedziano drugi oficjalny dodatek do Age of Empires III

eLKaeR, 19 maja 2007, 09:09

Pecetowe strategie czasu rzeczywistego z serii Age of Empires znane były z tego, że do każdej został wydany tylko jeden oficjalny dodatek. Ludzie z Ensemble Studios postąpili jednak wbrew tradycji, ujawniając właśnie drugie, po The WarChiefs, rozszerzenie Age of Empires III. Nosi ono nazwę The Asian Dynasties i tworzone jest przez zespół Big Huge Games - bastion autorów Rise of Nations.

Ensemble Studios pracuje nad kolejną łatą do gry Age of Empires III: The WarChiefs

Krystian Smoszna, 2 marca 2007, 09:03

Choć firma Ensemble Studios prowadzi intensywne prace nad grą Halo Wars, jej pracownicy nie zostawiają na lodzie miłośników serii Age of Empires. Mały zespół odpowiedzialny za poprawki w ostatniej odsłonie słynnego cyklu, ogłosił już listę zmian, jakie pojawią się w kolejnej łatce do Age of Empires III: The WarChiefs.

Poradnik: Age of Empires III: The WarChiefs

Redakcja GRYOnline.pl, 9 stycznia 2007, 18:12

Drogi graczu, oto poradnik do The Warchiefs - dodatku do trzeciej części serii Age of Empires. W poniższym poradniku znajdziesz opis całej kampanii, elementów gry oraz wszystkich jedenastu frakcji (opisy budynków, jednostek, a także uwagi dotyczące grania każdą z frakcji).

Demo Age of Empires III: The WarChiefs już dziś

eLKaeR, 4 października 2006, 09:55

Niespełna dwa tygodnie dzielą nas od komercyjnej premiery Age of Empires III: The WarChiefs – pierwszego oficjalnego rozszerzenia trzeciej części strategicznej serii ze stajni Ensemble Studios. Zanim jednak omawiany produkt zadebiutuje na rynku, światło dzienne ujrzy jego wersja pokazowa, która trafi do Internetu już dziś.

Age of Empires III: The WarChiefs w "złocie"

Krystian Smoszna, 20 września 2006, 07:45

Pierwszy, oficjalny dodatek do gry Age of Empires III zadebiutuje na rynku 17 października bieżącego roku – oznajmiła wczoraj firma Ensemble Studios. Wszystkie prace nad rozszerzeniem zostały już zakończone. Program pokrył się złotem i powędrował do tłoczni.

Age of Empires III - nadchodzi nieznane

Krystian Smoszna, 22 maja 2006, 08:07

Firma Ensemble Studios poinformowała przed kilkoma dniami, że zamierza opublikować kolejną łatkę do gry Age of Empires III. Oprócz kilku mniejszych poprawek, użytkownicy programu doczekają się również premierowej mapy, nazwanej The Unknown.

Nowe informacje dotyczące Age of Empires III: The WarChiefs

Krystian Smoszna, 12 maja 2006, 09:50

Sprawa pierwszego, oficjalnego rozszerzenia do gry Age of Empires III budzi wiele emocji wśród fanów programu. Czy indiańskie plemiona, które będą głównymi bohaterami dodatku, zdołają stawić czoła Europejczykom? Ujawniane stopniowo przez członków Ensemble Studios informacje, pozwalają wierzyć, że czerwonoskórzy wojownicy będą równorzędnym przeciwnikiem dla kolonistów ze Starego Kontynentu.

Siuksowie drugą, grywalną nacją w Age of Empires III: The WarChiefs

Krystian Smoszna, 2 maja 2006, 07:59

Znamy już nazwę drugiej frakcji, jaka pojawi się w debiutanckim dodatku do gry Age of Empires III, zatytułowanym The WarChiefs. Oprócz indiańskiego plemienia Irokezów, we wspomnianym rozszerzeniu zobaczymy również Siuksów.

Ensemble Studios: plany na przyszłość

BK, 4 kwietnia 2006, 10:45

Ensebmle Studios, twórcy słynnej serii Age of Empires pracują w tej chwili nad dwoma projektami: konsolowym RTS-em i nową grą z gatunku MMO. Bardzo prawdopodobne, że choć jedna z nich zostanie zaprezentowana światu już w maju podczas E3.

Znamy podtytuł pierwszego dodatku do Age of Empires III

Krystian Smoszna, 20 marca 2006, 09:54

Sandy Petersen – główny projektant dodatku do gry Age of Empires III – zdradził na łamach serwisu IGN jego oficjalny podtytuł. Rozszerzenie, które nosi nazwę The WarChiefs zadebiutuje na rynku jesienią bieżącego roku.