Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Spectrobes

Disney zapowiada kontynuację Spectrobes

Jiker, 20 marca 2008, 09:28

Firma Disney Interactive zaanonsowała pozycję o tytule Spectrobes: Beyond the Portals. Produkcja będąca kontynuacją zeszłorocznego hitu Spectrobes (ponad milion sprzedanych egzemplarzy w samych Stanach Zjednoczonych) ukaże się na światowym rynku jesienią bieżącego roku i zostanie wydana wyłącznie na konsolę Nintendo DS.

Druga odsłona gry Spectrobes zaanonsowana

Vercetti, 13 lipca 2007, 15:40

Być może komercyjny sukces gry Spectrobes mógł wydawać się nieco dziwnym, ale z pewnością nie zaskoczył on samych producentów tegoż jRPG, ekipy Jupiter Corporation, która rozpoczęła już prace nad sequelem swego dzieła. Taką właśnie informację podał dzisiaj mediom koncern Disney Interactive.

Wysoka sprzedaż pokemonopodobnej gry wydanej przez Disney'a

Sargeras, 23 kwietnia 2007, 10:40

Jak donoszą portale internetowe, wydany w zeszłym miesiącu (6 marca - USA, 16 marca - Europa) tytuł Spectrobes bije rekordy sprzedaży. Spectrobes stał się najlepiej sprzedającą się grą third-party na platformę NDS (gry wideo third-party są produkowane przez studia niezwiązane w żaden sposób z producentem konsoli, w tym wypadku z Nintendo).

Spectrobes - pogromcy Pokemonów czy mięso armatnie?

Jiker, 5 czerwca 2006, 16:44

Z założeniami gry Spectrobes mogliście się już zapoznać. Na początku maja przekazaliśmy Wam pierwsze informacje na jej temat. Dzisiaj natomiast chcielibyśmy Wam przedstawić oficjalną stronę internetową, poświęconą w całości nowej grze studia Jupiter Corporation. Spectrobes powstaje z myślą o przenośnej konsoli Nintendo DS.

Spectrobes – nowa gra na Nintendo DS

BK, 3 maja 2006, 16:21

Firma Buena Vista Games zapowiedziała wydanie na przenośną konsolę Nintendo DS nowej gry, zatytułowanej Spectrobes. Jej akcja będzie się toczyć w świecie znanym z japońskiego serialu animowanego o tym samym tytule.