Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ridge Racer 6

Twórcy FlatOut biorą na warsztat nową grę z serii Ridge Racer

Olek, 4 lutego 2011, 19:32

Firma Namco Bandai zapowiedziała dziś kolejną odsłonę cyklu zręcznościowych wyścigów Ridge Racer. Produkcją gry Ridge Racer Unbounded zajęło się fińskie studiu deweloperskie Bugbear Entertainment, które w dorobku ma m.in. FlatOut oraz udaną konwersję Sega Rally Revo na konsolę PlayStation Portable. Tytuł ukaże się w 2012 roku i trafi na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 a także komputery PC.

Ridge Racer 7 z PS3 vs. Ridge Racer 6 z X360

eLKaeR, 14 listopada 2006, 09:32

Najnowsza odsłona bestsellerowego cyklu wyścigów samochodowych o nazwie Ridge Racer oznaczona jest numerem 7, a jej docelową platformę sprzętową stanowi PlayStation 3. Poprzednią część wspomnianej serii udostępniono posiadaczom konsoli Xbox 360 blisko rok temu. "Siódemka" i "szóstka" są do siebie dość podobne w wielu elementach, więc można spróbować dokonania ich porównania.

Ridge Racer 7 (PS3) - kolejne informacje i nowe screenshoty

Jiker, 18 października 2006, 13:55

Firma Namco Bandai ujawniła kilka nowych szczegółów związanych z siódmą odsłoną serii Ridge Racer. Opublikowane zostały również nowe zrzuty ekranowe ukazujące system rozgrywki, a także interfejs gry.

Ridge Racer 7 – znamy kolejne szczegóły

Vercetti, 1 września 2006, 11:17

W najnowszym numerze japońskiego magazynu Famitsu znalazło się kilka interesujących informacji na temat nowej ścigałki ze stajni Namco Bandai – gry Ridge Racer 7, przeznaczonej wyłącznie na PLAYSTATION 3. Popatrzmy, czego można spodziewać się od dzieła, które zostanie zaprezentowane na nadchodzących targach Tokyo Game Show.

Ridge Racer 7 i Tekken 6 na targach E3

Krystian Smoszna, 2 maja 2006, 07:49

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, koncern Namco Bandai zaprezentuje na zbliżających się wielkimi krokami targach E3, najnowszą odsłonę cyklu Ridge Racer. Program ten przeznaczony będzie wyłącznie na konsolę PlayStation 3. Przypomnijmy, że poprzedni odcinek serii – Ridge Racer 6 – stworzono z myślą o Xboksie 360.

Ridge Racer 7 w produkcji!

Krystian Smoszna, 20 kwietnia 2006, 07:51

Nie będzie więcej gier z serii Ridge Racer na konsolę Xbox 360, przynajmniej na razie. Według informacji opublikowanych przez renomowany magazyn Famitsu, firma Namco pracuje już nad siódmą odsłoną cyklu, która zadebiutuje tylko i wyłącznie na konsoli PlayStation 3.

Ridge Racer najlepiej i zarazem najgorzej sprzedającą się grą na Xbox 360

maciek_ssi, 19 grudnia 2005, 10:52

Równo dziesięć dni temu pisaliśmy o bardzo optymistycznych zapowiedziach Namco, dotyczących sprzedaży Ridge Racer 6. Dla każdego myślącego racjonalnie, zakładana liczba pięciuset tysięcy sprzedanych egzemplarzy jest bardzo mało prawdopodobna, jeśli tylko wspomnieć, ze produkt japońskiego koncernu ukazał się na konsolę Xbox 360. Podane ostatnio wyniki sprzedaży Rigde Racer 6 nie napawają optymizmem zarówno Microsoft, jak i Namco.

"Sprzedamy pół miliona Ridge Racer 6 w Japonii", zapowiada Namco

Elrond, 9 grudnia 2005, 12:42

Pod tym adresem znajduje się oficjalne oświadczenie Namco (niestety, w wersji "krzaczkowej"), z którego wynika, iż firma oczekuje sprzedaży Ridge Racer 6 w Japonii na poziomie 500,000 kopii! Ja rozumiem, że we własny produkt trzeba ufać bezgranicznie, jednak w tym wypadku jest małe "ale".

Ridge Racer 6 już jest

Krooliq, 23 listopada 2005, 10:25

Ridge Racer 6, czyli szósta część popularnego cyklu wyścigów samochodowych, zadebiutowała już w amerykańskich sklepach. Przypomnijmy, że produkt jest przeznaczony wyłącznie na konsolę Xbox 360. Do Europy omawiany tytuł trafi 6 grudnia. Natomiast o polskiej premierze na razie nic nie słychać.

Ridge Racer 6 w „złocie”

Krooliq, 15 listopada 2005, 08:27

Firma Namco poinformowała, że szósta część popularnego cyklu wyścigów samochodowych, czyli gra o nazwie Ridge Racer 6 osiągnęła status „gold” i pojechała do tłoczni.

Jak naprawdę wygląda Ridge Racer 6?

eLKaeR, 8 października 2005, 10:32

Gdy dnia 26 lipca bieżącego roku po raz pierwszy pisaliśmy na temat szóstej części popularnego cyklu samochodowych wyścigów pt. Ridge Racer, zaprezentowaliśmy Szanownym Czytelnikom jedynie trzy dość sztampowe obrazki, ukazujące wirtualny model czterokołowca. Teraz wreszcie mamy dla Was screenshoty, demonstrujące wygląd zabawy w nadchodzącym dziele firmy Namco, szykowanym dla konsoli Xbox 360.

Sieciowe sekrety Ridge Racer 6

Elrond, 6 sierpnia 2005, 13:18

Pod koniec lipca pisaliśmy po raz pierwszy o najnowszej odsłonie serii popularnych wyścigów samochodowych, Ridge Racer 6. Wraz ze zbliżaniem się premiery konsoli Xbox 360, a co za tym idzie wspomnianej gry, (gdyż będzie ona jednym z tytułów startowych dziecka Microsoftu), korporacja Namco ujawnia kolejne szczegóły, tym razem dotyczące sieciowego aspektu rozgrywki w Ridge Racer 6.

Namco zaanonsował Ridge Racer 6

Krystian Smoszna, 26 lipca 2005, 07:33

Ridge Racer oficjalnie powraca na rynek gier video. Szósta odsłona popularnej serii wyścigów samochodowych jest już w trakcie realizacji, o czym wczoraj poinformował japoński koncern Namco.