Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Microsoft Train Simulator

Nowa gra z cyklu Microsoft Train Simulator w produkcji

Krystian Smoszna, 20 stycznia 2007, 16:56

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników serii Microsoft Train Simulator. Z opublikowanego wczoraj oficjalnego oświadczenia prasowego wynika, że trwają już prace nad kolejną odsłoną tego cyklu.

Poradnik: Microsoft Train Simulator

Redakcja GRYOnline.pl, 10 maja 2006, 20:25

Poradnik do gry Microsoft Train Simulator zawiera szczegółowy opis wykonania 50 zadań w trybie Drive a Train na sześciu trasach przebiegających przez tereny Japonii i USA.

Zostań niemieckim maszynistą! Premiera Microsoft Train Simulator German Railroads Volume 2.

Radosław Grabowski, 25 maja 2003, 12:01

Nakładem kanadyjskiej korporacji wydawniczej Strategy First ukazał się kolejny dodatek dla gry Microsoft Train Simulator, noszący tytuł German Railroads Volume 2. Jak sama nazwa wskazuje, rozszerzenie traktuje o niemieckich liniach kolejowych.

"(...) Ruszyła maszyna po szynach ospale (...)". Nadjeżdża Microsoft Train Simulator 2!

Radosław Grabowski, 8 maja 2003, 13:05

Wydany przed dwoma laty wirtualny symulator kolejowy ze stajni korporacji Microsoft już niebawem doczeka się sequela. Kontynuacja owa zostanie zaprezentowana podczas tegorocznych targów Electronic Entertainment Expo (14-16 maja; Los Angeles).

USA and Canada Regional Add-on pack for Microsoft Train Simulator

Tomasz Pyzioł, 11 grudnia 2001, 13:07

Pierwszy dodatek do symulatora kolejowego Microsoft Train Simulator zostanie stworzony przez zespół Auran, który w zeszłym tygodniu wypuścił na rynek konkurencyjny w sumie produkt Trainz. Dodatek zostanie wydany w USA przez firmę Strategy First już w styczniu 2002.

Ciągnąc osiem tysięcy ton ładunku – czyli kolejny dodatek do Microsoft Train Simulator

Przemysław Bartula, 2 grudnia 2001, 09:45

Firma Abacus Software wypuściła kolejny, po Train Sim Roundhouse, dodatek do gry Microsoft Train Simulator. Nosi on nazwę LTV-Erie Mining Company Trainset.

Recenzja Microsoft Train Simulator

Fajek, 18 października 2001, 11:55

MS Train Simulator to program przeznaczony dla miłośników kolei żelaznych. W grze dokładnie odwzorowane są trójwymiarowe modele pociągów i trakcji kolejowych. W pracach nad trasami kolejowymi Microsoft współpracował ściśle z sześcioma największymi przedsiębiorstwami kolejowymi na świecie, odtwarzając setki kilometrów torów w realistycznej scenerii, z dokładnym wyposażeniem tras. Dziś mamy dla Was recenzję tego oryginalnego produktu.

Train Sim Roundhouse w sprzedaży

Przemysław Bartula, 27 września 2001, 08:50

Train Sim Roundhouse, pierwszy dodatek do Microsoft Train Simulator, stworzony przez firmę Abacus Software znalazł się na zachodnich półkach sklepowych.

Add-On do Microsoft Train Simulator

Mariusz Klamra, 15 września 2001, 15:04

Microsoft Train Simulator, który dopiero co trafił do naszych sklepów, doczekał się już pierwszego dodatku. Train Sim RoundHouse firmy Abacus zawiera zwykłą dla takich pozycji porcję dodatkowych lokomotyw, wagonów i nowych tras.

Microsoft Train Simulator już w Polsce

Fajek, 3 września 2001, 13:12

Firma APN Promise Sp. z o.o. rozpoczęła sprzedaż w Polsce najnowszego symulatora firmy Microsoft: Train Simulator. Wersja gry sprzedawana w Polsce jest wersją anglojęzyczną i posiada polską instrukcję.

Train Simulator bardziej popularny od Emperor'a

Fajek, 28 czerwca 2001, 10:10

Symulator wirtualnych pociągów, Microsoft Train Simulator, znajduje się na drugim miejscu najlepiej sprzedających się gier ostatnich tygodni. Fakt ten może nieco zaskoczyć, biorąc pod uwagę to, że taka gra jak Emperor: Battle for Dune plasuje się jak na razie na miejscu czwartym.

Train Simulator i Half-Life: Blue Shift - wkrótce w sprzedaży

Fajek, 22 maja 2001, 12:42

Już niebawem powinniśmy zobaczyć gry Half-Life: Blue Shif oraz Microsoft Train Simulator. A to dlatego, że dziś powędrowały one do tłoczni.

Dużo dobrych gier od naszego Bill'a!

Fajek, 16 marca 2001, 10:29

Microsoft przedstawił listę gier nad którymi aktualnie pracuje i które wyda w tym roku. Są to tytuły zarówno na komputery PC jak i na nową zabawkę Bill’a, Xbox’a.