Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat AquaNox

JoWooD likwiduje kolejne studio developerskie

ComCo, 31 maja 2005, 08:42

Nie ustają wysiłki szefów JoWooD, mające na celu odbicie się tejże firmy od przysłowiowego dna. Pierwsze cięcie kosztów pod koniec stycznia oznaczało zamknięcie zespołów developerskich: Ebensee (Transport Giant) oraz Wings Simulation (Soldner: Secret Wars), teraz zaś postanowiono zlikwidować studio Massive Development, odpowiedzialne za serię Aquanox.

Dodatki i kontynuacje Gothic, Soldner, SpellForce, czyli co planuje JoWooD na lata 2004/05

Krystian Smoszna, 27 lutego 2004, 12:06

W dniu wczorajszym, firma JoWooD Production Software opublikowała swoje wyniki finansowe za rok 2003. Dochody wyniosły 23 miliony euro i w porównaniu z rezultatem osiągniętym w 2002 roku, były one o mniejsze o 20.5 miliona euro. Taki spadek spowodowany był zmianą polityką firmy, która przechodzi teraz wewnętrzną reorganizację. Wszystko jednak wskazuje, że nadchodzące lata będą dla JoWooD bardziej tłuste, a to ze względu na pokaźną listę tytułów, które koncern zamierza już wkrótce opublikować.

Morza, oceany drżyjcie - przybywa(m) Aquanox 3

Elrond, 5 grudnia 2003, 09:30

Na początku była Archimedean Dynasty. Potem nastały Aquanox i Aquanox 2: Revelation. Gry, które zasłynęły w głównej mierze dzięki wyrafinowanej i efektownej grafice. Równie interesującym pomysłem było przeniesienie całej akcji w świat morskich głębin. A już niedługo ponownie będzie nam dane wcielić się w postać znaną z dwóch pierwszych części tej serii 'Szmaragdowego' Dead Eye Flinta.

Otwarcie oficjalnej strony AquaNox już 1 sierpnia

Robal, 17 lipca 2002, 09:44

Firma JoWood Productions podała do wiadomości publicznej informację, że dokładnie z dniem 1 sierpnia bieżącego roku zostanie otwarta oficjalna strona dedykowana grom AquaNox oraz AquaNox: Revelation.

AquaNox 2: Revelation zapowiedziany!

Fajek, 23 maja 2002, 13:39

Dzięki niemieckiemu producentowi i wydawcy, firmie JoWood, będziemy mogli ponownie zanurzyć się w głębiny oceanów i rozgrywać tam niesamowite pojedynki futurystycznymi pojazdami (łodziami) podwodnymi. A wszystko za sprawą AquaNox 2: Revelation!

Recenzja: Aquanox

Fajek, 17 kwietnia 2002, 11:55

AquaNox to sequel popularnego symulatora łodzi podwodnych Archimedean Dynasty. W XXVII wieku ludzkość opuściła zniszczoną powierzchnię Ziemi i zamieszkuje morskie głębiny. Eksperymenty naukowe prowadzone w tajnych laboratoriach wymknęły się z pod kontroli, niosąc za sobą tragiczne konsekwencje. Jaskinie ukryte dotychczas pod płytami kontynentalnymi otworzyły się, uwalniając straszliwe bestie. Potwory te to starożytni bogowie, aż do teraz zamknięci jako więźniowie...

Nowości w Sklepie Gry-OnLine (14/02/02)

Sznur, 14 lutego 2002, 13:11

Zimowe ferie dobiegły już końca, czas więc sprawdzić co nowego przygotowali dla nas dystrybutorzy gier. Dla tych którzy nie zdążyli wyżyć się na śniegu CD Projekt właśnie wydał polską wersję gry Śnieżny Rajd 2002: Wyścigi Skuterów Śnieżnych. Z kolei miłośników cRPG z pewnością zainteresuje Gorasul: Dziedzictwo Smoka, niemiecka produkcja bardzo udanie wzorująca się na serii Baldur’s Gate. Z kolei Lemon Interactive już wkrótce wyśle do sklepów zręcznościowy symulator podwodny Aquanox oraz zabawnego RTS-a Ś.W.I.N.I.A. – z tytułowymi świniami i królikami w rolach głównych. Wszystkie tytuły można od dzisiaj zamawiać w Sklepie Gry-OnLine.

AquaNox 2 w produkcji

Łosiu, 21 grudnia 2001, 08:57

Minął dopiero miesiąc od zachodniej premiery AquaNox, a producent i wydawca, już potwierdzają, że druga cześć gry jest w produkcji.

Nowości z Fishtank Interactive (16/11/01)

Łosiu, 16 listopada 2001, 09:08

Dwie interesujące gry wydawane przez firmę Fishtank Interactive trafiły dziś do zachodnich sklepów. Pierwsza gra to AquaNox - symulator futurystycznych łodzi podwodnych, druga to strategia turowa – Etherlords.

AquaNox ukończony

Fajek, 5 października 2001, 12:42

Jeśli spojrzeć na rynek gier w jakikolwiek sposób powiązanych z wodą, to trzeba przyznać, że nie ma ich wiele. I mam na myśli gry poruszające temat rozgrywki zarówno na jak i pod jej powierzchnią. Ale nic to, ponieważ w nasze spragnione wilgoci ręce już niebawem trafi AquaNox!

Nowości z Fishtank Interactive (01/10/01)

Łosiu, 1 października 2001, 09:11

Firma Fishtank Interactive zaktualizowała swój plan wydawniczy, przyspieszając tym samym wydanie kilku ciekawych tytułów. Teraz S.W.I.N.E. oczekiwany jest pod koniec października, Etherlords dokładnie 8 listopada, a AquaNox 11 października.