Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Total Annihilation: The Core Contingency

Kultowy Total Annihilation w ofercie Impulse

omadaha, 4 marca 2010, 10:07

Klasyczna seria RTS-ów - Total Annihilation, która swoją premierę miała 13 lat temu, ma szansę ponownie trafić w ręce graczy dzięki najnowszej ofercie w systemie cyfrowej dystrybucji Impulse.

Supreme Commander następcą Total Annihilation - pierwsze informacje i screenshoty

Krystian Smoszna, 9 lipca 2005, 14:59

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, popularny magazyn internetowy GameSpy uruchomił na swoich łamach obszerny kącik poświęcony najnowszej produkcji firmy Gas Powered Games o nazwie Supreme Commander. Głównym projektantem gry jest Chris Taylor, który odpowiadał również za powstanie Total Annihilation. Przedstawiciele studia nie kryją, że ich nowy program będzie „ideowym następcą” tamtego RTS-a.

Remake Total Annihilation już w sieci!

Krystian Smoszna, 28 kwietnia 2005, 09:48

Do dzisiaj uważana jest za najlepszą strategię czasu rzeczywistego w historii komputerowej rozrywki, co potwierdził w lutym ubiegłego roku popularny magazyn GameSpy, umieszczając ją na pierwszym miejscu listy RTS-ów wszechczasów. Mowa oczywiście o Total Annihilation, programie firmy Cavedog z 1997 roku, który trwale zapisał się w świadomości graczy jako produkt niemal doskonały.

Unreal + Total Annihilation = Unreal Annihilation

Krystian Smoszna, 1 czerwca 2004, 13:38

Pamiętacie jeszcze Total Annihilation, strategię rozgrywającą się w czasie rzeczywistym, która zdaniem wielu fanów po dziś dzień jest uważana za absolutnego lidera gatunku? Jeśli tak i żywicie do niej wielki sentyment, być może zainteresuje Was nowa modyfikacja do Unreal Tournament 2003, która próbuje odtworzyć niezwykły klimat tamtej gry w środowisku znanego FPS-a.

Total Annihilation 2 - tylko plotki?

Elrond, 19 kwietnia 2004, 10:03

Uważni czytelnicy a zarazem fani gry Total Annihilation z pewnością pamiętają wiadomość, która ukazała się na łamach naszego serwisu jakiś czas temu, a która traktowała o następcy właśnie Total Annihilation. Również kilka dni temu globalną sieć obiegła elektryzująca miłośników tego RTSa plotka dotycząca prac nad drugą jego częścią. Niestety, wszystko wskazuje na to iż okazała się rzeczywiście wyłącznie plotką.

V Ogólnopolski Zjazd Graczy Total Annihilation

Łosiu, 19 kwietnia 2004, 09:12

W dniach 1 - 3 maja w Poznaniu odbędzie się V Ogólnopolski Zjazd Graczy Total Annihilation pod nazwą Total Game Party. W tym roku znów zapowiada się wspaniała impreza, gdyż swój przyjazd zapowiedziało dużo więcej graczy niż rok temu. Tegoroczna impreza odbywać się będzie też w lepszych warunkach niż ostatnio, ponieważ organizatorom udało się wynająć dużą świetlicę na Oś. Maltańskim (Warszawska 82). Wszystkich sympatyków tej wspaniałej strategicznej gry serdecznie zapraszamy, gdyż super zabawa gwarantowana, a przeżycia podczas partii po LAN-ie z maksymalną liczbą graczy, na jakie pozwala gra, są niezapomniane.

Gas Powered Games pracuje nad następcą Total Annihilation!

Krystian Smoszna, 9 lutego 2004, 07:00

Podczas wykładu w Instytucie Technologii DigiPen w amerykańskim mieście Redmond, Chris Taylor – szef firmy Gas Powered Games – ujawnił kilka wskazówek na temat nowej gry RTS, nad którą właśnie pracuje. Chociaż z jego wypowiedzi trudno wyciągnąć stuprocentowo pewne wnioski, wszystko wskazuje na to, iż tym programem może być długo oczekiwany Total Annihilation 2!