Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Zoo Tycoon 2

Właściciele DualScreenów zagrają w Zoo Tycoon 2

Maciej Jałowiec, 16 sierpnia 2007, 13:26

Serwis Cubed3 podaje, że dobrze sprzedająca się w Wielkiej Brytanii gra Zoo Tycoon DS doczeka się kontynuacji. Będzie ona w dużej mierze oparta na PC-towej wersji Zoo Tycoon 2 stworzonej przez Microsoft Game Studios.

Zapowiedziano Zoo Tycoon 2: Extinct Animals

Major Doktor Upiorna, 25 maja 2007, 15:00

Na fali popularności gier typu tycoon firma Microsoft zapowiedziała kolejną pozycję o nazwie Zoo Tycoon 2: Extinct Animals, która stanowi kontynuację serii, traktującej o tworzeniu i rozwijaniu własnego zoo. Przygotowywany tytuł, wprowadzający wiele świeżości do zabawy, trafi do właścicieli PeCetów pod koniec bieżącego roku.

Trzeci dodatek do gry Zoo Tycoon 2 w "złocie"

Krystian Smoszna, 26 września 2006, 09:42

Już za niespełna trzy tygodnie na amerykańskim rynku pojawi się kolejne rozszerzenie gry Zoo Tycoon 2. Produkt, który nosi tytuł Marine Mania, osiągnął już „złoty” status i powędrował do tłoczni.

Microsoft i Blue Fang będą kontynuować współpracę

Vercetti, 12 lipca 2006, 13:30

Ekipa Blue Fang Games, znana światu głównie ze stworzenia serii Zoo Tycoon, od lat współpracuje z Microsoftem, który wspiera ją finansowo przy produkcji nowych tytułów. Wczoraj obie firmy przedłużyły swoją partnerską umowę, wiążąc się ze sobą aż do 2009 roku.

Zagraj w Zoo Tycoon 2: Photo Safari!

Vercetti, 28 czerwca 2006, 12:17

W ubiegłym miesiącu swoją premierę miała gra Zoo Tycoon 2: African Adventure, stanowiąca dodatek do znanej strategii czasu rzeczywistego. Aby uczcić to wydarzenie, jej wydawca, Microsoft Game Studios udostępnił w sieci klimatyczną mini-gierkę.

Zoo Tycoon 2: African Adventure w sklepach

Krooliq, 22 maja 2006, 14:26

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, drugi dodatek do gry strategicznej Zoo Tycoon 2, noszący podtytuł African Adventure zadebiutował już w zachodnich sklepach.

Zoo Tycoon 2: African Adventure w „złocie”

Vercetti, 4 maja 2006, 10:07

Gracze, którzy lubują się w strategiach, traktujących o prowadzeniu wirtualnego ogrodu zoologicznego, już wkrótce będą mieli kolejny powód, by znów zasiąść przed komputerem. Microsoft Game Studios ogłosiło wszem i wobec, że prace nad drugim dodatkiem do Zoo Tycoona 2 dobiegły końca.

Trzy nowe dodatki do Zoo Tycoon 2

eLKaeR, 8 marca 2006, 09:44

Pierwszy add-on do gry strategiczno-ekonomicznej o nazwie Zoo Tycoon 2, noszący podtytuł Endangered Species (Na Ratunek Zwierzakom), pod koniec ubiegłego miesiąca pojawił się w Polsce. Teraz pozostało więc oczekiwanie na trzy nowe dodatki, zapowiedziane właśnie przez korporację Microsoft.

Zoo Tycoon 2: Endangered Species w drodze na sklepowe półki

ComCo, 11 października 2005, 10:25

Posiadacze wirtualnego parku zoologicznego w grze Zoo Tycoon 2 już niedługo będą mogli wprowadzić do niego zagrożone wymarciem gatunki zwierząt. Korporacja Microsoft poinformowała o końcu prac (status „gold” i wysłanie do tłoczni) nad dodatkiem do wspomnianego tytułu, tj. Endangered Species. Całość wyląduje na półkach zachodnich sklepów 18 października.

Wiosenny dodatek do Zoo Tycoon 2

ComCo, 6 kwietnia 2005, 12:14

Firmy: Microsoft Game Studios oraz Blue Fang Games przygotowały prezent dla miłośników wydanej pod koniec 2004 roku strategii-ekonomicznej, pt. Zoo Tycoon 2. Otóż wszyscy gracze posiadający dostęp do Internetu mogą teraz pobrać z poziomu gry zupełnie nową, wiosenną scenerię.

Seria Zoo Tycoon znalazła już 5 milionów nabywców

Krystian Smoszna, 15 lutego 2005, 10:03

Przedstawiciele firmy Blue Fang Games, opublikowali w dniu wczorajszym oświadczenie prasowe, w którym pochwalili się wynikami sprzedaży swoich produktów sygnowanych logiem Zoo Tycoon. Według najnowszych danych, do tej pory wspominana wyżej seria znalazła ponad pięć milionów nabywców, spośród których połowa to mieszkańcy Stanów Zjednoczonych.

Poradnik: Zoo Tycoon 2

Redakcja GRYOnline.pl, 26 stycznia 2005, 17:25

Podręcznik dla początkujących menedżerów ogrodu zoologicznego, dzięki któremu poznacie podstawy zarządzania waszym przybytkiem, mechanizmy rządzące wirtualnym Zoo, a także porady do każdej misji zawartej w głównej kampanii.

Zoo Tycoon 2 już w sprzedaży w Ameryce Północnej

Klecha, 12 listopada 2004, 11:28

Korporacja Microsoft Entertainment za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformowała, że najnowsza edycja przebojowej strategii ekonomicznej stworzonej przez grupę developerską Blue Fang znalazła się właśnie na półkach sklepowych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Zoo Tycoon 2 już w tłoczni

Klecha, 15 października 2004, 08:29

Korporacja Microsoft Entertainment odpowiedzialna za wydanie gry podała informację prasową w której donosi, że Zoo Tycoon 2 uzyskała dziś status GOLD i trafiła do tłoczni.

Czas wybrać najlepsze Zoo

[email protected], 5 sierpnia 2004, 12:41

Microsoft dzierży tytuł monopolisty, teraz chce najprawdopodobniej zapracować na miano firmy odpowiedzialnej społecznie. Dobroczynne działania są oczywiście połączone z kampanią reklamową sequela bardzo popularnej w Stanach Zjednoczonych (u nas zupełnie niedostrzeżonej) gry – Zoo Tycoon. Akcja ma na celu wybranie „Ulubionego Amerykańskiego Ogrodu Zoologicznego”, który w nagrodę otrzyma 25 tysięcy dolarów.

Komercyjny sukces serii Zoo Tycoon

Kull, 13 lipca 2004, 12:20

Blue Fang Games producent serii Zoo Tycoon oznajmił, iż tylko w samych Stanach Zjednoczonych detaliczna sprzedaż ich dzieła opiewa na 2 miliony sprzedanych egzemplarzy, gdy liczymy zaś wyniki w skali światowej liczba ta wzrasta do 4 milionów.