Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ace Combat Zero: The Belkan War

Trylogia Ace Combat z PlayStation 2 otrzyma remastery?

Adrian Werner, 26 marca 2018, 11:57

Pojawiły się plotki, że firma Bandai Namco Entertainment pracuje nad remasterami Ace Combat 04: Shattered Skies, Ace Combat 5: The Unsung War oraz Ace Combat Zero: The Belkan War, czyli zręcznościowych gier lotniczych wydanych pierwotnie na PlayStation 2.

Zapowiedziano Ace Combat: Assault Horizon

Adrian Werner, 10 sierpnia 2010, 09:14

Mamy doskonałe wieści dla wszystkich fanów zręcznościowych gier lotniczych. Najbardziej utytułowana seria tego typu doczeka się nowej odsłony. Namco Bandai ujawniło bowiem, że trwają prace nad Ace Combat: Assault Horizon.

Dziesięć milionów Ace Combatów w rękach klientów

Przemysław Zamęcki, 18 kwietnia 2008, 07:39

Seria Ace Combat od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród konsolowych fanów lotnictwa i choć symulacji w niej tyle, co kompetencji w rządzie, to trzeba, że klimat podniebnych walk producentowi zawsze udawało się utrzymać. Nie dziwią więc znakomite wyniki sprzedaży, jakimi chwali się koncern Namco Bandai.

Ace Combat 6 exclusivem na X360?

Metatron, 21 marca 2007, 11:54

Kolejny tytuł do tej pory kojarzony wyłącznie z konsolami marki Sony trafi również na X360. Mowa tu o Ace Combat 6, kontynuacji serii symulatorów lotniczych o arcade’owym zacięciu. W ostatnim numerze japońskiego magazynu Famitsu znalazła się zapowiedź tej produkcji – co ciekawe, nie ma w niej słowa o wersji na PS3.

Katamari Damacy, Ace Combat i Warhammer: Mark of Chaos już wkrótce na konsoli Xbox 360?

Jiker, 19 marca 2007, 17:13

Jaką wspólną cechą mogą lub będą się być może mogły pochwalić następujące tytuły: Katamari Damacy, Warhammer: Mark of Chaos oraz Ace Combat 6? Już niebawem może się okazać, że zostaną oficjalnie zapowiedziane na konsolę Xbox 360.

Silnie związany z rodziną PlayStation cykl Ace Combat doczeka się kolejnej odsłony?

eLKaeR, 31 stycznia 2007, 19:55

Każdy, kto interesuje się zręcznościowymi grami lotniczymi, potrafi docenić wkład w ten temat korporacji Namco. Z tej dalekowschodniej stajni wychodzą kolejne części hitowego cyklu Ace Combat, silnie związanego z konsolami, należącymi do rodziny PlayStation. Właśnie został zarejestrowany w Japonii nowy znak towarowy, mogący wskazywać na następną odsłonę wspomnianej przebojowej serii.

Poradnik: Ace Combat Zero: The Belkan War

Redakcja GRYOnline.pl, 13 września 2006, 19:08

Ace Combat z założenia nie jest trudnym tytułem, jednak połapanie się w zasadach gry i opanowanie podstawowych technik wymaga czasu. Dzięki temu poradnikowi dowiecie się, co zrobić, gdy banda niewyżytych pilotów ma chrapkę na wasz skalp oraz jak przechodzić misje, by bezsensownie nie tracić czasu na cele, które ulegają ciągłemu odnowieniu.

Ace Combat Zero: The Belkan War w produkcji

ComCo, 16 września 2005, 08:54

Szefowie firmy Namco nie zamierzają rezygnować z jednej ze swoich flagowych serii, tj. Ace Combat. Po bardzo udanej (92% w Recenzji GRY-OnLine), piątej odsłonie cyklu noszącej podtytuł The Unsung War, zapowiedziano kolejną część. Co ciekawe, nowy program nie trafi do posiadaczy konsol następnej generacji, lecz ukaże się jeszcze na PlayStation 2.