Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Stalin Subway

Buka na targach E3

Elrond, 3 maja 2006, 14:36

Fani produkcji sygnowanych znakiem rosyjskiego wydawcy, Buka, którzy niepokoili się brakiem informacji o produkcjach wspomnianej firmy, które pokazane zostaną na tegorocznych targach E3, mogą odetchnąć z ulgą. Buka przedstawiła właśnie listę tytułów, które będzie można zobaczyć na jej stoisku.

Zagraj w demo The Stalin Subway

ComCo, 3 stycznia 2006, 12:52

Na falach Internetu pojawiła się grywalna wersja demonstracyjna The Stalin Subway - strzelanki pierwszoosobowej z akcją osadzoną w Moskwie w 1952 roku, w której to gracz zostaje wplątany w spisek mający na celu odsunięcie od władzy Józefa Stalina. Gra ukazała się już w Rosji oraz Niemczech, reszta świata wciąż czeka na jej premierę.

Buka opóźniona

Elrond, 19 kwietnia 2005, 12:43

Wszystkich graczy, którzy informację o prezentacji flagowych obecnie produkcji firmy Buka na targach E3 uznali za oznakę szybkiego pojawienia się tych gier na rynku, muszę srogo rozczarować. Okazuje się bowiem, iż Moscow Rush, Pacific Storm, Pathologic oraz Stalin Subway ukażą się znacznie później niż pierwotnie planowano.

Buka na E3

Elrond, 16 kwietnia 2005, 09:08

Do tegorocznych targów elektronicznej rozrywki, E3, pozostał już niespełna miesiąc, i firmy będą obecne na tym wydarzeniu zaczynają prezentować w sieci listy gier, którymi będą chciały oczarować odwiedzających. Wśród nich nie może zabraknąć i rosyjskich wydawców, zobaczmy więc co przygotowała na E3 firma Buka.

Buka odkłada premiery kilku nadchodzących tytułów

ComCo, 20 stycznia 2005, 08:58

Zbiorowe opóźnienie - tak najprościej można opisać zaistniałą sytuację. Ostatnia aktualizacja oficjalnej witryny firmy Buka Entertainment, przyniosła ze sobą przesunięcia terminów rynkowego debiutu czterech, dobrze zapowiadających się produkcji: Battle Mages: Sign of Darkness, Moscow Rush, Pacific Storm oraz The Stalin Subway.

"Metro Stalina" otworzy swe podwoje z opóźnieniem

eLKaeR, 31 grudnia 2004, 13:07

Dokładnie 15 czerwca 1931 podjęto na Plenum Komitetu Centralnego Wszechzwiązkowej Komunistycznej Partii (bolszewików) decyzję o budowie moskiewskiego metra, a zaledwie cztery lata potem otwarto jego pierwszy odcinek (Sokolniki – Park kultury). Właśnie z ową podziemną koleją związana będzie gra FPS pt. The Stalin Subway, która pojawi się w sprzedaży nieco później, niż pierwotnie zakładano.