Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Sims 2: Nocne Życie

Obniżka ceny serii The Sims 2

Major Doktor Upiorna, 21 sierpnia 2009, 12:30

Fani serii serii The Sims zapewne nie zdążyli jeszcze dobrze zapoznać się z jej trzecią inkarnacją, a już Electronic Arts przygotowało dla nich niespodziankę w postaci obniżki ceny dwójki i jej wszystkich rozszerzeń.

Kolejny dodatek do gry The Sims 2 oficjalnie zapowiedziany

Krystian Smoszna, 6 grudnia 2007, 15:08

W przyszłym roku na rynku zadebiutuje kolejny, siódmy już dodatek do gry The Sims 2. Rozszerzenie będzie nosić tytuł FreeTime (w polskiej wersji Czas wolny), a za jego powstanie odpowiada studio Electronic Arts Redwood Shores.

Sześćset tysięcy egzemplarzy gier spod znaku The Sims 2 sprzedanych w Polsce

Metatron, 6 listopada 2007, 11:54

Gra The Sims 2 cieszy się ogromną popularnością – i to nie tylko na świecie, ale również w naszym kraju. Dowodzą tego imponujące wyniki sprzedaży, które ujawniła wczoraj firma Electronic Arts Polska.

Bon Voyage, nowy dodatek do The Sims 2, zapowiedziany

Metatron, 28 maja 2007, 12:56

Firma Electronic Arts przyzwyczaiła nas już do tego, że dba o to, by fani Simsów, których jest przecież niemało, nie znudzili się swoją ulubioną serią. Dlatego też co jakiś czas wypuszczane są kolejne, urozmaicające rozgrywkę dodatki. Właśnie oficjalnie zapowiedziano kolejny, The Sims 2: Bon Voyage.

Święta z The Sims 2

Vercetti, 14 listopada 2006, 16:06

Po raz kolejny koncern Electronic Arts wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów gry The Sims 2, zapowiadając do niej skromny dodatek. W związku z nadchodzącą Gwiazdką amerykański koncern zaanonsował produkt o nazwie Festive Holiday Stuff, będący zbiorem nowych przedmiotów do najlepiej sprzedającej się pecetowej gry ostatnich lat.

The Sims 2: Glamour Life Stuff w produkcji

Vercetti, 16 lipca 2006, 12:55

Zamiłowanie Electronic Arts do wydawania kolejnych dodatków do The Sims przeniosło się także na drugą odsłonę jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. Amerykański koncern pracuje już nad następnym add-onem do swojego „symulatora” ludzkiego życia. Dodatek będzie nosić nazwę The Sims 2: Glamour Life Stuff.

Pets nowym dodatkiem do The Sims 2?

Krystian Smoszna, 12 maja 2006, 08:28

Oprócz dziesięciu oficjalnie zapowiedzianych gier, koncern Electronic Arts prezentuje na targach E3 również inne tytuły. Dziennikarze odwiedzający stoisko największego potentata w branży mogą m.in. zobaczyć krótki film, który najprawdopodobniej zwiastuje nowy dodatek do gry The Sims 2.

The Sims trafi na konsole nowej generacji (ze wskazaniem na PS3) ?

ComCo, 27 lutego 2006, 21:10

The Sims to bez wątpienia najlepiej sprzedająca się marka w naszej branży. Wszystkie produkty z tej serii sprzedały się w ponad 58 milionach egzemplarzy na całym świecie, jednak szefowie Electronic Arts wciąż mogą narzekać na jedną sprawę. Pomimo tego, że Simsy zdominowały rynek PeCetów, to nie zaskarbiły sobie aż takiej popularności wśród posiadaczy konsol. Co odmieni tę sytuację?

Kolejny dodatek do The Sims 2?

Elrond, 26 lutego 2006, 16:09

Czeska strona fanowska The Sims 2 zamieściła na swoich łamach zdjęcie plakatu zamieszczonego w pudełku The Sims 2: Open for Business. Z plakatu tego wynika, iż już w kwietniu na rynku pojawi się kolejny dodatek do tej niezwykle popularnej gry, zatytułowany Family Fun.

Znamy tytuł nowego dodatku do The Sims 2

Krystian Smoszna, 28 listopada 2005, 08:59

We wrześniu bieżącego roku informowaliśmy Was o pracach nad kolejnym oficjalnym dodatkiem do gry The Sims 2. Przedwczoraj ujawniono nie tylko jego tytuł, ale także projekt okładki.

Poradnik: The Sims 2: Nocne Życie

Redakcja GRYOnline.pl, 18 października 2005, 18:10

Poradnik do The Sims 2: Nocne Życie pomoże stworzyć Sima kochającego zabawę i pokaże, jak zapewnić mu satysfakcjonujące spotkania w atrakcyjnym otoczeniu. Prezentuje też nowe obiekty oraz pomaga tworzyć i zagospodarowywać nowe obszary.

Jeśli Święta Bożego Narodzenia to tylko z The Sims 2

Elrond, 12 października 2005, 13:52

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a jest to jak wiadomo okres, kiedy branża komputerowa gorączkowo usiłuje wyciągnąć od graczy jak największe ilości pieniędzy, oferując w zamian zarówno dobre, jak i te ciut gorsze tytuły. Z pewnością nie zawiodą się fani The Sims 2, dla których firma Electronic Arts przygotowuje prezent pod choinkę - The Sims 2 Holiday Edition.

Drugi dodatek do The Sims 2 już na rynku

Krystian Smoszna, 14 września 2005, 09:02

Dwa dni przed planowaną premierą koncern Electronic Arts wprowadził na rynek amerykański drugi dodatek do The Sims 2 o nazwie Nightlife, o czym wczoraj poinformował w oficjalnym oświadczeniu prasowym. W Polsce rozszerzenie pojawi się w sklepach już w najbliższy piątek za sprawą rodzimego przedstawiciela giganta elektronicznej rozrywki.

Biznes tematem kolejnego dodatku do The Sims 2

Krystian Smoszna, 11 września 2005, 09:44

W najbliższy czwartek na rynku pojawi się nowy dodatek do gry The Sims 2 o nazwie Nocne Życie. Koncern Electronic Arts, który dba o to aby maszynka do zarabiania pieniędzy wciąż działała na pełnych obrotach, już teraz zapowiada kolejne rozszerzenie, tym razem w całości poświęcone prowadzeniu firmy.

The Sims 2: Nightlife w "złocie"

Krystian Smoszna, 30 sierpnia 2005, 08:44

Wczoraj koncern Electronic Arts obwieścił światu, że kolejny odcinek jego bestsellerowego tasiemca o nazwie The Sims wszedł w ostatnią fazę produkcji. Nightlife, drugi dodatek do drugiej odsłony tego niezwykle popularnego cyklu osiągnął już „złoty” status i powędrował do tłoczni. Gra trafi na amerykański rynek 15 września.

Znamy dokładną datę premiery The Sims 2: Nocne Życie

Krystian Smoszna, 2 sierpnia 2005, 07:19

Znamy datę premiery drugiego dodatku do The Sims 2 o nazwie Nightlife. Na oficjalnej stronie pojawiła się wczoraj informacja, że gra trafi na rynek amerykański 15 września bieżącego roku, czyli niemal w dwanaście miesięcy po premierze podstawowej wersji programu.

Konkurs filmowy z The Sims 2 w tle

Elrond, 26 kwietnia 2005, 09:48

Narzędzie do tworzenia filmów w grze The Sims 2, służy zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Dla wszystkich, którzy odkryli w sobie utajony talent reżyserski Electronic Arts wraz z School of Cinema Television przy Uniwersytecie w Południowej Karolinie przygotowali konkurs na najlepszy film stworzony przy użyciu wspomnianego narzędzia.