Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Prince of Persia: Epilogue

Fallout Tygodnia #3: Książę Blockbuster

Crash, 31 maja 2010, 08:08

Pomimo, iż od lata dzieli nas jeszcze miesiąc - o czym nawet pogoda zdaje się nie zapominać - sezon na wakacyjne blockbustery trwa. Repertuar kin zdominowały wysokobudżetowe produkcje prosto z Hollywood. Wybuchy, pościgi, dynamiczne pojedynki, piękne kobiety i nagie torsy... amatorzy niezobowiązującej rozrywki, coli i popcornu mogą zacierać ręce i szturmem uderzać do kin.

Pierwszy zwiastun filmowego Prince of Persia

Hed, 3 listopada 2009, 09:18

W sieci pojawił się dwuipółminutowy zwiastun filmu Prince of Persia: The Sands of Time, opartego na motywach świetnej gry pod tym samym tytułem. Jak zwykle w takich przypadkach bywa, powracają nadzieje odnośnie poziomu adaptacji oraz zachowania klimatu serii Prince of Persia, która towarzyszy graczom 20 lat. Czy tym razem uda się zachować chociaż część klimatu gier?

Nowy Prince of Persia zostanie ujawniony w przyszłym roku

Hed, 2 listopada 2009, 08:43

Według doniesień serwisu Neoseeker firma Ubisoft ma w planach kolejną odsłonę Prince of Persia, co oczywiście wielkim zaskoczeniem nie jest. Wygląda na to, że francuski wydawca przedstawi światu następną część sagi w pierwszej połowie przyszłego roku. Informację podano na pokazie zwiastuna filmowej adaptacji serii opartej na podstawie Prince of Persia: Piaski Czasu.

Nadchodzi Prince of Persia The Forgotten Sands?

Jiker, 8 października 2009, 09:45

Jordan Mechner, twórca wielkiego hitu Prince of Persia: The Sands of Time, najwidoczniej ponownie podejmie próbę ujęcia graczy za serce. Po blisko sześciu latach milczenia, Mechner zdecydował się bowiem na rejestrację nowego znaku towarowego. Z jego opisu zamieszczonego na stronach amerykańskiego Urzędu Patentowego wynika, że będziemy mieć do czynienia z kolejną grą z cyklu PoP.

Opóźniono premierę dodatku do Prince of Persia

Jiker, 26 lutego 2009, 09:11

Epilogue, pierwsze DLC do najnowszego Prince of Persia, miało trafić do oferty serwisów Xbox Live Marketplace oraz PlayStation Store dokładnie dzisiaj. Tak się jednak nie stanie. Z informacji ujawnionych przez Ubisoft wynika, że do jego premiery dojdzie dopiero za tydzień, 5 marca.

Pecetowcy nie zobaczą końca gry Prince of Persia

vampire, 3 lutego 2009, 10:37

Kilka dni temu podaliśmy nieco szczegółów na temat pierwszego dodatku do najnowszego wcielenia Prince of Persia zatytułowanego Epilogue. Niestety okazuje się, że tylko konsolowi gracze będą mogli zapoznać się z prawdziwym zakończeniem historii przedstawianej w grze – o fakcie tym poinformował Community Developer (kryjący się pod nickiem UbiRazz) w swoim poście na oficjalnym forum produkcji.

Epilogue pierwszym dodatkiem do Prince of Persia

Jiker, 29 stycznia 2009, 12:30

Brak oszałamiającego sukcesu finansowego najnowszego Prince of Persia nie przeszkadza firmie Ubisoft w dewelopingu pierwszego oficjalnego dodatku do gry. O tym, co znajdziemy w ramach rozszerzenia noszącego nazwę Epilogue, poinformował nas właśnie Jamal Rguigui, jego główny producent. Dokonał tego w trakcie wywiadu udzielonego serwisowi IGN.