Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sid Meier's Civilization III: Conquests

Na facebookowe Civilization jeszcze trochę poczekamy

Adrian Werner, 2 lutego 2010, 10:25

Spora grupa fanów gier facebookowych, którym przejadło się życie rolnika i mają ochotę zamienić Farmville na coś z większą ikrą z radością przywitała wieści o Civilization Network, czyli nowym wcieleniu legendarnej serii autorstwa Sida Meiera. Teraz dowiedzieliśmy się kiedy wystartuje beta tego projektu.

Nowe Civilization dla użytkowników serwisu Facebook

Gambrinus, 22 października 2009, 09:03

Ogromna popularność serwisów społecznościowych pobudza twórców gier do niecodziennych działań. Sid Meier, legendarny projektant gier komputerowych, znany szczególnie z wybitnej serii Civilization, zapowiedział nową odsłonę tej serii przeznaczoną specjalnie dla… Facebooka.

Sid Meier myśli o MMO

Przemysław Zamęcki, 5 lutego 2008, 11:34

Znany powszechnie twórca gier komputerowych Sid Meier (Civilization, Railroad Tycoon), w wywiadzie udzielonym serwisowi Gamers Global przyznał, że w przyszłości chętnie zająłby się projektem MMO.

Sid Meier's Civilization Revolution zapowiedziane!

Vercetti, 28 czerwca 2007, 15:11

Sid Meier, twórca kultowego Civilization od dłuższego czasu nie krył się z faktem, że chętnie stworzyłby kolejną edycję swego dzieła, poświęconą tym razem konsolom nowej generacji, a także przenośnym maszynkom do grania. Już wkrótce znany na całym świecie projektant strategii turowych będzie miał okazję, aby spełnić swoje marzenie. Wszystko za sprawą zaanonsowanego dzisiaj przez Firaxis Games prod

Chcesz grać Polakami w kolejnej edycji gry Sid Meier's Civilization? Podpisz petycję!

Krystian Smoszna, 17 listopada 2006, 11:04

Brak Polaków jako grywalnej nacji w kolejnych odsłonach cyklu Sid Meier’s Civilization, nie daje spokoju jego rodzimym sympatykom. Fani skupieni wokół jednej z fanowskich stron internetowych poświęconych legendarnej serii gier, postanowili ten stan rzeczy zmienić, chwytając się sposobu najprostszego z możliwych – petycji.

Niespodzianka dla fanów cyklu Sid Meier's Civilization od 2K Games

Krystian Smoszna, 8 września 2006, 08:41

Sporo atrakcji przygotował dla fanów cyklu Sid Meier’s Civilization koncern 2K Games. Już w październiku na amerykańskim rynku pojawi się atrakcyjnie wydany zestaw, który zawierać będzie niemal wszystkie odsłony legendarnej serii.

Nie napisał książki, bo grał w Civilization

Vercetti, 19 sierpnia 2006, 12:57

Szkocki pisarz science-fiction, Iain Banks od lat przyznaje, że gry komputerowe to jego pasja. Jak donosi dziennik The Independent, autor m.in. książki pt. „The Player of Games” zaczął ostatnio traktować swoje hobby nazbyt poważnie.

Kolejna Cywilizacja dopiero za kilka lat?

Elrond, 30 stycznia 2006, 12:47

Redaktorzy magazynu Edge przeprowadzili wywiad z guru branży rozrywki elektronicznej, Sidem Meierem. W rozmowie poruszono m.in. temat korzeni, historii i przyszłości znakomitej serii strategicznej, Civilization. Fanów, którzy nieśmiało w marzeniach widzą już Civilization V, muszę zmartwić - kolejna odsłona sagi nie pojawi się zbyt prędko.

Zestaw Sid Meier's Civilization III: Complete zapowiedziany

Speed, 7 sierpnia 2004, 11:30

Przedstawiciele Atari i Firaxis Games poinformowali, że we wrześniu (dokładnie czternastego) na sklepowe półki z grami trafi nowy zestaw obu firm - Sid Meier's Civilization III: Complete. Niestety, nie będzie to nowa gra, „tylko” zbiór trzech wcześniej już wydanych programów Sida Meiera - Civilization III oraz dwóch jej dodatków, Conquests i Play the World.

Civilization III: Conquests już w sklepach

Testosteron, 5 listopada 2003, 17:15

Światło dzienne ujrzał nowy dodatek do legendarnej gry Sida Meiera - Civilization III. Conquests, bo tak właśnie zatytułowany jest ów dodatek, jest już drugim tego typu produktem po Play the World. Warto natomiast zaznaczyć, że w Conquests są zawarte wszystkie ulepszenia pochodzące z Play the World.

Rozpocznij wirtualne podboje lub zostań bohaterem Aranny

ComCo, 25 października 2003, 10:10

Kto nie lubi tej chwili niech podniesie rękę lub pierwszy rzuci kamień. Jako, że nie widzę lasu rąk i nie oberwałem kamieniem, mogę śmiało powiedzieć, że nikt:) Otóż dwa pełnoprawne rozszerzenia do bardzo popularnych produkcji, tj. Dungeon Siege: Legends of Aranna oraz Sid Meier's Civilization III: Conquests trafiły już do tłoczni (status „gold”) i wciągu najbliższych tygodni wylądują na sklepowych półkach.

Zainaugurowano zapisy na beta-testy Sid Meier's Civilization III: Conquests

eLKaeR, 22 maja 2003, 07:15

Przed trzema dniami zaprezentowaliśmy Wam pierwsze szczegółowe informacje, dotyczące drugiego oficjalnego rozszerzenia gry Sid Meier’s Civilization III, noszącego podtytuł Conquests. Teraz powiadamiamy o rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń od osób, chcących uczestniczyć w przedpremierowych testach rzeczonego dodatku.

Sid Meier's Civilization III: Conquests – szczegóły

Łosiu, 19 maja 2003, 09:10

Pod koniec zeszłego tygodnia informowaliśmy, iż firma Firaxis przygotowuje dodatek do trzeciej części Cywilizacji o podtytule Conquests, jednakże wówczas nie pojawiły się jeszcze informacje dotyczące tego, co wprowadzi on do oryginalnej gry. Dziś wiemy już, że ów add-on pozwoli graczom wziąć udział w ośmiu największych podbojach znanych z historii naszej cywilizacji, w tym podboju Mezopotamii czy Ameryki.