Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Burnout 3: Takedown

Burnout 3: Takedown wkrótce w ofercie usługi Xbox Originals

Metatron, 10 stycznia 2008, 13:28

Wraz z ostatnią aktualizacją dashboardu konsoli X360, Microsoft uruchomił nowy dział Xbox LIVE Marketplace: Xbox Originals. Dzięki niemu można pobierać na twardy dysk konsoli pełne wersje gier z pierwszego Xboksa. Do tej pory licząca kilka pozycji oferta nie zmieniała się, już niedługo jednak pojawi się w niej kolejny tytuł i to nie byle jaki.

Pierwsze obrazki, promujące Burnout 5

eLKaeR, 4 stycznia 2007, 12:55

Wygląd gry Burnout Dominator dla PlayStation 2 i PlayStation Portable poznaliśmy przed niespełna miesiącem, gdy korporacja Electronic Arts oficjalnie zapowiedziała ten produkt. Tymczasem Burnout 5 dla konsol nowej generacji (PlayStation 3 i Xbox 360) ujawniono pod koniec sierpnia 2006 i aż do teraz nie pokazano żadnych grafik promocyjnych.

Co nowego na temat kolejnej odsłony Burnout?

eLKaeR, 25 października 2006, 06:44

Chociaż pozycja z wyścigowej serii Burnout (konkretnie Burnout Revenge) dostępna jest na platformie Xbox 360, to dopiero nadchodząca gra z tego cyklu będzie prawdziwym tytułem nowej generacji – produkt powstaje wyłącznie z myślą o PlayStation 3 oraz wspomnianej konsoli korporacji Microsoft. Właśnie uzyskaliśmy nieco nowych informacji, dotyczących tego dzieła, szykowanego przez Electronic Arts.

Rozpoczęto prace nad Burnout 5!

BK, 30 sierpnia 2006, 10:30

Słynna seria Burnout doczeka się kolejnej odsłony. Przedstawiciele firmy Electronic Arts właśnie potwierdzili, że trwają prace nad jej piątą częścią. Gotowy produkt ma trafić do rąk posiadaczy PS3 i Xboxa 360. Tym samym potwierdziły się nasze doniesienia z początku sierpnia.

EA wkrótce oficjalnie zapowie kolejną część Burnout i Road Rash?

eLKaeR, 8 sierpnia 2006, 15:05

Dziś w Wielkiej Brytanii ukazał się pierwszy numer magazynu PSM3, poświęconego przede wszystkim PlayStation 3, ale także PlayStation 2 i PlayStation Portable. Redakcja tego periodyku dotarła do zakulisowych informacji, dotyczących dwóch nie zapowiedzianych jeszcze oficjalnie gier wyścigowych ze stajni Electronic Arts.

Poradnik: Burnout 3: Takedown

Redakcja GRYOnline.pl, 26 kwietnia 2005, 19:45

Poradnik do gry Burnout 3: Takedown koncentruje się na najważniejszych aspektach samej jazdy, takich jak korzystanie z takedown’ów, dopalacza, hamulca, zawiera opis wszystkich misji Crash Events, a także informacje o bonusach i dekoracjach garażu.

Oficjalna zapowiedź Burnout Revenge

eLKaeR, 5 kwietnia 2005, 09:44

O planowanym wydaniu czwartej części cyklu Burnout oficjalnie dowiedzieliśmy się 22 stycznia 2005, kiedy firma Electronic Arts ujawniła najbliższe zamiary. Potem przyszedł pierwszy screenshot, będący w istocie zeskanowanym fragmentem jednej ze stron pewnego znanego czasopisma. Dziś wreszcie mamy dla Was zrzuty ekranowe o wyższej jakości, okraszone garścią świeżych informacji tekstowych.

Pierwszy screenshot z Burnout 4!

Krystian Smoszna, 25 marca 2005, 09:44

W ostatnim numerze brytyjskiego magazynu PlayStation 2 opublikowano nie lada gratkę dla wielbicieli serii Burnout – pierwszy obrazek z nadciągającej wielkimi krokami czwartej odsłony gry.

Nagrody AIAS rozdane, Half-Life 2 nokautuje rywali

Elrond, 2 lutego 2005, 16:09

Mniej więcej tydzień temu zaprezentowaliśmy Wam kandydatów do nagród przyznawanych przez The Academy of Interactive Arts & Sciences. Wczoraj w Las Vegas już po raz ósmy ogłoszono zwycięzców tej bardzo prestiżowej imprezy. Szczegóły znajdziecie w dalszej części newsa, teraz powiem tylko, iż Half-Life 2 rozgromił całą konkurencję zgarniając 9 nagród!

Burnout 4 w produkcji?!

ComCo, 14 października 2004, 08:56

Burnout 3: Takedown, najnowsza odsłona cyklu zręcznościowych „symulacji karamboli na drogach”, sprzedaje się najszybciej w historii serii. Tymczasem, pojawiły się już pierwsze plotki na temat prawdopodobnego przygotowywania czwartej części!

O wynikach sprzedaży gier Electronic Arts - The Sims 2 kupiło już 900.000 użytkowników

Krystian Smoszna, 24 września 2004, 07:51

Wydawcy gier komputerowych lubią chwalić się wynikami sprzedaży swoich produkcji, zwłaszcza jeśli odnoszą spektakularne sukcesy komercyjne. Podczas dorocznej konferencji Banc of America Securities, coś niecoś na ten temat postanowił powiedzieć przedstawiciel koncernu Electronic Arts, Warren Jenson.

Spięcie na linii Xbox Live - Burnout 3: Takedown

eLKaeR, 22 września 2004, 10:44

Jeszcze przed tegorocznymi targami E3 firma Electronic Arts nie potrafiła dojść z Microsoft do porozumienia w sprawie implementowania trybu online w grach dla konsoli Xbox. Podczas rzeczonej imprezy niespodziewanie znaleziono kompromis, gdyż ludzie Gatesa dołączyli do sieci Xbox Live zewnętrzne serwery EA. Jednak nie wszystko funkcjonuje należycie, co odczuli posiadacze Burnout 3: Takedown.

Premiera Burnout 3

Y@siu, 9 września 2004, 16:22

Są gry, o których już po ogłoszeniu ich produkcji wiadomo, że będą hitami. Dobrze wiecie, co towarzyszy wtedy premierze. Dziwną przypadłością rynku jest to, iż bardzo często tytułami takimi są sequele. Właśnie taka, modelowa sytuacja, ma aktualnie miejsce, a jej główną bohaterką jest gra Burnout 3: Takedown, którą firma Electronic Arts wysłała do amerykańskich sklepów. Niestety, dotyczy to tylko konsol, konkretnie Xbox’a i PlayStation 2.

NFS: Underground 2 i Burnout 3: Takedown - partnerskie dema

Speed, 27 sierpnia 2004, 10:27

Konsorcjum wydawnicze Electronic Arts ogłosiło w dniu dzisiejszym, że na płytce z Need For Speed: Underground 2, obok pełnej wersji tej gry dostępna będzie również grywalna wersja demonstracyjna innego programu spod szyldu EA, Burnout 3: Takedown – i vice versa. Premiera najnowszego NFS’a planowana jest na listopad (PC, PS2, Xbox, GameCube i GBA), natomiast trzecia część Burnout trafi do rąk graczy już kilkanaście dni, 8 września (wyłącznie na konsole PS2 oraz Xbox).