Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Suikoden V

Autorzy Suikoden tworzą duchowego spadkobiercę na PS5, PC i Xbox Series S

Adrian Werner, 25 lipca 2020, 08:31

Ojciec serii RPG Suikoden wraz z innymi weteranami marki pracuje nad duchowym spadkobiercą zatytułowanym Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes. Gra zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X.

Kolejna odsłona serii Suikoden trafi na PSP

Hed, 18 września 2011, 10:59

Seria Suikoden powróci na konsolę PSP w nowej odsłonie, znanej w Japonii jako Genso Suikoden: The Woven Web of a Century. Gra została zapowiedziana przez firmę Konami i pokazana w pierwszym zwiastunie. Niestety, na razie nie wiem o niej zbyt wiele.

Poznaliśmy dokładną datę premiery gry Suikoden V

Jiker, 24 sierpnia 2006, 17:49

Pod koniec marca poinformowaliśmy Was, że piąta odsłona serii gier jRPG pt. Suikoden ukaże się na europejskim rynku jeszcze tej jesieni. Okazało się to niezgodne z prawdą, ponieważ premiera odbędzie się dzień przed jej kalendarzowym rozpoczęciem, tj. 22 września.

Suikoden V – w USA już grają, Europa jeszcze poczeka

Krooliq, 22 marca 2006, 11:08

Firma Konami poinformowała, że od wczoraj w sklepach na terenie Stanów Zjednoczonych jest już dostępna piąta odsłona serii Suikoden.

Premiera Suikoden V już na jesieni

Jiker, 27 stycznia 2006, 12:44

Fani japońskiej odmiany gier z gatunku RPG posiadający konsolę PS2 mogą odetchnąć z ulgą. Piąta część serii Suikoden, produkowana przez firmę Konami, ukaże się na europejskim rynku jeszcze tej jesieni. Przypomnijmy, że japońska premiera Suikoden V będzie miała miejsce dnia 23 lutego.

Suikoden V w przygotowaniu?

ComCo, 22 lutego 2005, 12:48

Zachodni serwis internetowy Eurogamer.net przeprowadził małe śledztwo, z którego wynika, że korporacja Konami najprawdopodobniej pracuje nad kolejną, piątą już częścią konsolowego cyklu gier role-playing, pt. Suikoden.