Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Twierdza Legendy

Jaki będzie Stronghold 3

Adrian Werner, 1 sierpnia 2010, 11:24

O tym, że trwają prace nad Stronghold 3 wiem już od ponad dwóch miesięcy, ale do tej pory mogliśmy jedynie popatrzeć na kilka artworków. Teraz dzięki zapowiedziom w magazynach Gamestar oraz PCGZine poznaliśmy wreszcie konkretne informacje na temat tej produkcji oraz obejrzeliśmy pierwsze screeny.

Gra Stronghold 3 w przyszłym roku

Hed, 14 maja 2010, 12:50

Firma SouthPeak Games zapowiedziała, że w przyszłym roku wyda grę Stronghold 3, tworzoną przez studio Firefly, które odpowiada także za poprzednie odsłony serii. Produkcja będzie dostępna zarówno w wersji pudełkowej i cyfrowej, a trafi naturalnie na pecety. Sama treść gry raczej się nie zmieni, ale oczywiście otrzymamy ulepszony silnik graficzny i mnóstwo nowości.

Wieści ze świata (Sam & Max, Titan Quest, Dreamkiller) 13/10/09

Jiker, 13 października 2009, 09:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Dreamkiller debiutuje na rynku, kolekcja Twierdzy już wkrótce w sprzedaży w USA, o nowych grach w ofercie Xbox Live Arcade, Steam – pokaźne promocje na gry THQ i inne. Zapraszamy do lektury.

Firefly Studios wyprodukuje nowe części Twierdzy

Jiker, 13 maja 2008, 12:05

Firefly Studios słynie przede wszystkim z cyklu gier strategicznych pod tytułem Stronghold. W chwili obecnej pracuje jednak nad grą akcji Dungeon Hero, powstającą z myślą o konsoli Xbox 360 oraz o pecetach. Wiemy jednak, że w chwili ukończenia tejże produkcji, powróci do Twierdzy.

Nowa gra z cyklu Twierdza pokryła się złotem

Krystian Smoszna, 3 października 2006, 07:52

Opracowana przez firmę Firefly Studios kolejna odsłona cyklu Twierdza jest już gotowa – poinformowali wczoraj przedstawiciele koncernu 2K Games. Program osiągnął „złoty” status i powędrował do tłoczni.

Twierdza: Legendy w sieci

Vercetti, 1 października 2006, 10:30

Na niemal dwa tygodnie przed premierą gry Twierdza: Legendy w Internecie zadebiutowała oficjalna witryna powyższej strategii, tworzonej przez zespół FireFly Studios. Strona mająca na celu promowanie RTS-a dostępna jest pod tym adresem.