Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Hotel Giant

Kieszonkowa wersja Hotel Giant w przyszłym miesiącu

Jiker, 13 października 2008, 11:13

O tym, że konwersja pierwszego pecetowego Hotel Giant zmierza na Nintendo DS wiemy od czerwca. Dopiero dzisiaj szefostwo firm Creative Patterns i Nobilis zdecydowało się jednak na publikację oficjalnej zapowiedzi gry. Nie pozostało nam zatem nic innego, jak tylko zebrać wszystkie najważniejsze informacje na jej temat i opublikować je w formie wiadomości.

Hotel Giant 2 w listopadzie

vampire, 25 września 2008, 12:14

Już w listopadzie odbędzie się światowa premiera drugiej części ekonomicznej strategii, Hotel Giant, autorstwa studia Enlight Software. Ponownie przejmiemy tu obowiązki hotelowego managera, a naszym zadaniem będzie oczywiście odpowiednie zarządzanie budżetem i dążenie do stworzenia jak najbardziej luksusowego miejsca pobytu.

Hotel Giant 2 w produkcji, część pierwsza trafi na DS-a

Vercetti, 24 czerwca 2008, 12:55

Choć wydana przed sześcioma laty gra Hotel Giant nie zebrała najwyższych ocen w branżowej prasie, do tej pory rozeszła się już w liczbie miliona egzemplarzy. Przekroczyła tym samym barierę, której nie udało się pokonać wielu bardziej ambitnym tytułom.

Koch wydawcą gier firmy JoWooD w Europie

ComCo, 28 marca 2003, 07:43

Europejski wydawca - Koch Media - poinformował właśnie o zawarciu porozumienia z JoWooD Productions, na mocy którego zajmie się wydaniem kilku produkcji rzeczonej firmy na Starym Kontynencie. Umowa obejmuje zarówno tytuły, jakie już jakiś czas temu zostały wydane, jak i te, które aktualnie znajdują się w trakcie przygotowań. A mowa tu o: AquaNox 2: Revelation, Cold Zero: The Last Stand, Wildlife Park, Industry Giant II oraz Hotel Giant.

Recenzja: Hotel Giant

Fajek, 6 marca 2003, 12:16

Hotel Tycoon to strategia ekonomiczna stworzona przez Trevora Chan’a, twórcę serii Seven Kingdoms. Gracz staje się młodym przedsiębiorcą, którego celem jest stworzenie najlepszej sieci ekskluzywnych hoteli. Gra pozwala wykazać się graczom w każdej dziedzinie związanej z budową i zarządzaniem takich ośrodków.

Hotel Giant w sklepach

Robal, 2 lipca 2002, 09:25

Jak informuje firma JoWood pierwsze kopie gry Maximum Capacity: Hotel Giant trafiły na półki sklepowe w Stanach Zjednoczonych. W tym tytule gracz ma za zadanie stworzenie najbardziej ekskluzywnej sieci hoteli rozmieszczonych w 15 krajach świata.

Zapowiedź: Hotel Giant

Fajek, 18 kwietnia 2002, 10:49

I oto kolejna gra z serii „tajkunów” pojawi się niebawem na sklepowych półkach. Mowa o „Hotel Giant” (początkowo noszący tytuł Hotel Tycoon), czyli symulacji hotelu.

Dodatki do Hotel Giant

Fajek, 8 kwietnia 2002, 12:40

Dzień premiery jednej z najbardziej innowacyjnych gier tego roku zbliża się coraz szybciej! Aby umilić Wam czas oczekiwania, prezentujemy wygaszacz ekranu z gry Hotel Giant.

Hotel Giant - prace dobiegają końca

Sznur, 3 kwietnia 2002, 14:06

CD Projekt informuje, iż prace nad strategią ekonomiczną Hotel Giant, powoli dobiegają końca. Programiści z firmy Enlight Software, którzy są autorami gry, wkroczyli w końcową fazę prac. Znany jest już również wizerunek pudełka gry, który prezentujemy poniżej.

Hotel Giant - oficjalna strona, demo i data premiery

Solnica, 21 marca 2002, 10:20

Jowood uruchomił oficjalną stronę poświęconą jednej ze swoich gier, która już wkrótce powinna trafić na półki sklepowe – Hotel Giant. Udostępnione zostało również demo tej gry.

Hotel Giant - data premiery wyznaczona

Fajek, 20 marca 2002, 09:44

Jedna z najbardziej przełomowych gier ostatnich miesięcy już wkrótce trafi na półki sklepowe. Mowa naturalnie o doskonałej symulacji życia hotelowego zatytułowanej Hotel Giant.