Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Desperados: Wanted Dead or Alive

Silver i Desperados - Nordic Games nabyło prawa do obu marek

Góral, 24 czerwca 2013, 18:43

Silver, gra z 1999 roku, a także seria Desperados, której ostatnia część ukazała się w 2006 roku, być może doczekają się kolejnych odsłon, gdyż koncern Nordic Games wykupił od firmy Atari prawa do obu marek.

Spellbound Entertainment - twórcy Arcania: Gothic 4 ogłaszają niewypłacalność

Hed, 22 marca 2012, 13:43

Niemiecki producent Spellbound Entertainment, znany z gry Arcania: Gothic 4, ogłosił niewypłacalność. Deweloper ma poważne problemy finansowe i musi szybko znaleźć nowe fundusze na dalszą działalność.

Desperados 2: Cooper's Revenge - pierwsze screenshoty i rozszerzone dane tekstowe

eLKaeR, 4 stycznia 2004, 10:59

Niemalże sześć miesięcy (vide news z 19 lipca 2003) kazali entuzjastom elektronicznej rozrywki czekać developerzy z niemieckiej firmy Spellbound na rozszerzone informacje tekstowo-graficzne, dotyczące kontynuacji gry Desperados: Wanted Dead or Alive. „Dwójka” otrzymała podtytuł Cooper’s Revenge i powinna trafić do sklepów pod koniec listopada bieżącego roku (platformy: PC, Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox).

"Desperaci" z Dzikiego Zachodu szykują się do kontrataku!

eLKaeR, 19 lipca 2003, 11:23

Hola amigos! Jeśli dobrze bawiliście się podczas przemierzania kolejnych etapów gry Desperados: Wanted Dead or Alive, to z pewnością zainteresują Was pierwsze doniesienia, dotyczące kontynuacji tego programu. Wieści nadeszły prosto od gringos, pracujących w niemieckiej firmie developerskiej o nazwie Spellbound.

Poradnik do Desperados: Wanted Dead or Alive

Solnica, 9 lipca 2001, 13:48

Kolejny materiał znalazł swoje miejsce na naszych stronach, tym razem jest to poradnik poświęcony grze Desperados: Wanted Dead or Alive.

CD Projekt - Infogrames - Play It czyli mini-trójkąt bermudzki

Mariusz Klamra, 26 czerwca 2001, 19:58

Do naszej ostatniej informacji nt. umowy pomiędzy firmami Infogrames a CD Projekt doszła garść bardzo interesujących szczegółów o roli, jaka przypadła w udziale firmie Play It. Sytuacja jest dość niejasna i zakręcona, ale wygląda na to, że co najmniej kilka bardzo dobrych tytułów, np. Desperados, ukaże się w Polsce dwa razy – najpierw wydane przez Play It, a następnie przez CD Projekt.

Promocyjna przedsprzedaż w Timsofcie

Łosiu, 26 czerwca 2001, 16:51

Informuję, iż w ramach promocyjnej przedsprzedaży do 5 lipca włącznie stali klienci sklepu Timsoft mogą zamówić z naszej strony lub bezpośrednio ze sklepu dwie gry Desperados: Wanted Dead or Alive oraz Alone in the Dark 4: The New Nightmare w obniżonych cenach.

Recenzja Desperados: Wanted Dead or Alive

Solnica, 18 czerwca 2001, 11:20

Desperados, pomimo licznych zapożyczeń z Commandos wnosi wiele nowego do gatunku gier taktycznych. Dodatkowym atutem tej pozycji jest nietypowy klimat, który z pewnością ucieszy wielu graczy, spragnionych gier osadzonych w realiach Dzikiego Zachodu.

Nowe gry w ofercie Play It!

Fajek, 15 czerwca 2001, 15:51

Polski dystrybutor oprogramowania, firma Play It! poinformowała o nawiązaniu współpracy z takimi wydawcami jak Ubi Soft i Infogrames.

Zapowiedź Desperados: Wanted Dead or Alive

Solnica, 4 kwietnia 2001, 12:55

Dziś mamy dla Was zapowiedź kolejnej po „America” gry strategicznej, której akcja toczy się na Dzikim Zachodzie – „Desperados: Wanted Dead or Alive”.

Angielska wersja dema Desperados: Wanted Dead or Alive

Solnica, 23 marca 2001, 02:52

Kilka dni temu opublikowaliśmy niemieckojęzyczne demo gry Desperados: Wanted Dead or Alive. Dzisiaj na sieci pojawiła się jego wersja angielska, którą również umieściliśmy w naszym dziale Pliki.

Nowe pliki na GRY-OnLine (18/03/2001)

Solnica, 18 marca 2001, 17:49

Korzystając z mniejszego, weekendowego obciążenia sieci uaktualniliśmy o nowe pozycje znajdujący się w naszym serwisie dział Pliki.

Desperados: Wanted Dead or Alive - Demo

Solnica, 17 marca 2001, 14:46

Na sieci pojawiło się demo Desperados: Wanted Dead or Alive, gry która wyglądem bardzo przypomina odnoszącego w swoim czasie wielkie sukcesy Commandos’a, ale przenosi nas kilkadziesiąt lat wstecz w stosunku do tej pierwszej w realia Dzikiego Zachodu.

Premiera Desperados przełożona na maj

Łosiu, 14 marca 2001, 08:24

Jeżeli ze zniecierpliwieniem oczekujecie na dzień, w którym Desperados, najnowszy RTS, wydawany przez firmę Infogrames ujrzy w końcu światło dzienne, to muszę was bardzo zasmucić. Mianowicie jego premiera została przełożona na maj tego roku.

Desperados – komputerowa Bonanza ?

Michał Bobrowski, 20 lutego 2001, 12:52

Na pewno wielu z was niecierpliwie oczekuje na pojawienie się nowej gry Desperados. Czy wiecie co zainspirowało jej autorów?

Niemcy ponownie na Dzikim Zachodzie

Sznur, 8 lutego 2001, 15:44

Infogrames pod koniec marca planuje wypuścić nową grę RTS Desperados – Death or Alive, nad którą pracuje niemiecki zespół z Spellbound Entertainment, znany chociażby z Airline Tycoon.