Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas - Mroczne Motywy

Powstaje kolejna gra bazująca na serialu CSI

vampire, 5 września 2008, 12:38

Wczoraj firmy Ubisoft i CBS Consumer Products poinformowały, że jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia do sklepów trafi kolejna odsłona cyklu przygodówek bazujących na popularnym, przynajmniej wśród mieszkańców Stanów Zjednoczonych, serialu - CSI: NY. Co tydzień prawie 12 milionów widzów zasiada przed telewizorami aby śledzić dalsze losy jego bohaterów.

Nowa gra z cyklu CSI: Crime Scene Investigation oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 13 grudnia 2006, 08:56

CSI: Crime Scene Investigation, jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat (emitowany w telewizyjnej Dwójce w poniedziałki po północy) doczeka się kolejnej adaptacji w postaci gry komputerowej – poinformował wczoraj koncern Ubisoft. Program, który nosi tytuł Hard Evidence, pozwoli dołączyć do ekipy specjalistów z Las Vegas i rozwiązać wiele intrygujących zagadek kryminalnych.

CSI 3: Dimensions of Murder - nowe fakty i screeny

Elrond, 16 lutego 2006, 11:22

Pod koniec zeszłego roku informowaliśmy Was o fakcie powstawania trzeciej części cyklu gier przygodowych opartych na popularnym (głównie w USA) kryminalnym serialu telewizyjnym, CSI: Crime Scene Investigation. Dzisiaj możemy zaprezentować Wam pierwsze screeny jak również większą porcję szczegółów na temat CSI 3: Dimensions of Murder, która za sprawą Ubisoftu ukaże się już w marcu.

CSI: Crime Scene Investigation – kolejna odsłona w produkcji

Krooliq, 9 listopada 2005, 10:52

Koncern Ubisoft poinformował, że trwają prace nad kolejną odsłoną z serii CSI: Crime Scene Investigation. Najnowsza część będzie nosić podtytuł 3 Dimensions of Murder, a jej premiera jest zaplanowana na drugi kwartał przyszłego roku.

Ubisoft zapowiada CSI: Crime Scene Investigation na Xboxa

Speed, 26 września 2004, 14:39

W listopadzie tego roku na sklepowe półki z grami trafi nowa pozycja Ubisoftu – CSI: Crime Scene Investigation na konsole Xbox. Omawiany tytuł będzie połączeniem dwóch PeCetowych gier z tej serii: Crime Scene Investigation oraz Dark Motives.

UbiSoft zapowiada trzecią część gry Crime Scene Investigation

Krystian Smoszna, 10 marca 2004, 15:36

Jeszcze nie ukazała się na rynku druga część gry Crime Scene Investigation, zatytułowana Dark Motives a firma UbiSfot zapowiada jej kolejną odsłonę. Tym razem akcja przeniesie się na słoneczną Florydę, a konkretniej do Miami, gdzie gracz będzie musiał przeprowadzić kilka drobiazgowych śledztw na miejscu zbrodni, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt kryminalistyczny.

24 godziny przy komputerze ?

Elrond, 27 lutego 2004, 09:57

Nie, nie musicie się obawiać, że jest to jakiś nakaz odgórny, chociaż wiem, że niektórym zdarza się spędzać przy grach nawet więcej. Ostatnimi czasy nasilił się trend przenoszenia materiału filmowego na ekrany komputerów, dotyczy to zarówno filmów pełnometrażowych jak i seriali. W tej drugiej grupie można śmiało wymienić "skomputeryzowane" wersje Crime Scene Investigetion, do których już całkiem niedługo ma szansę dołączyć kolejny sensacyjny serial.