Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Metal Gear Acid

Dalsze spekulacje na temat filmowej wersji Metal Gear Solid

Rock Alone, 2 czerwca 2010, 17:50

Prace nad filmową adaptacją gry Metal Gear Solid, to często powracający temat. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że projekt został zawieszony na skutek braku wsparcia ze strony Konami. Tym razem odrobinę światła na tą sprawę rzuca aktor i scnearzysta David Hayter, który podkładał głos głównego bohatera we wszystkich częściach gry.

Twórca Metal Gear wygłosi odczyt na GDC 2009

Maciej Śliwiński, 11 lutego 2009, 10:23

Podczas Game Developers Conference 2009 w San Francisco zgodnie z tradycją wystąpi kilku prelegentów, będących wielkimi figurami w świecie elektronicznej rozrywki. Jednym z nich będzie Hideo Kojima – twórca kultowej serii Metal Gear.

Encyklopedia serii Metal Gear

vampire, 19 czerwca 2008, 10:28

Z pewnością fanów serii Metal Gear ucieszy wiadomość, że firma Konami postanowiła stworzyć coś na kształt encyklopedii poświęconej właśnie Metal Gearowi - MGS4 Database. Tytuł tej darmowej aplikacji jest nieco mylny, gdyż jak twierdzi firma, jej zawartość sięga aż do pierwszych odsłon cyklu. Znajdziemy w tam między innymi kompletne streszczenia fabuły gier i opisy postaci.

Metal Gear Solid B.D. w połowie 2006 roku

eLKaeR, 23 grudnia 2005, 07:44

Zapewne serca posiadaczy konsoli PSP zabiły mocniej, gdy w ubiegłym miesiącu zostali oni poinformowani o nowym tajemniczym projekcie, realizowanym przez ekipę Hideo Kojimy. Dziś wiemy już nieco więcej w tej materii i chcielibyśmy podzielić się świeżymi danymi z Szanownymi Czytelnikami.

Metal Gear Acid razem z premierą PSP w Europie

Jared, 12 lipca 2005, 09:26

Firma Kojima Productions potwierdziła wydanie na europejskim rynku Metal Gear Acid na Playstation Portable we wrześniu tego roku. Gra będzie startowym tytułem PSP i ukaże się wraz z europejską premierą tej mini-konsoli. Producent ma nadzieję, że europejscy gracze polubią zupełnie nowy gameplay, przygotowany specjalnie pod PSP.

Ulepszona wersja Metal Gear Acid w Europie i Ameryce

eLKaeR, 3 lutego 2005, 09:30

Ponieważ obywatele Kraju Kwitnącej Wiśni są „do przodu” z mobilną konsolą PSP (premiera odbyła się 12 grudnia 2004), to mogą już rozkoszować się grą Metal Gear Acid, o której pisaliśmy szerzej pięć dni temu. Północnym Amerykanom i Europejczykom opłaci się jednak czekanie, gdyż otrzymają wartościowy bonus.

Solid Snake taktyczny i na dodatek turowy

eLKaeR, 29 stycznia 2005, 16:16

Wiemy już, że mieszkańcy Starego Kontynentu będą mogli kupować Metal Gear Solid 3: Snake Eater dla PS2 od 4 marca 2005. Edycja europejska ma być wzbogacona przez firmę Konami w stosunku do wersji japońskiej i amerykańskiej. Kilka tygodni później powinniśmy ujrzeć inną grę, w której wystąpi Solid Snake. Mowa o Metal Gear Acid dla mobilnego systemu PSP. Developerzy sypnęli garścią nowych szczegółów.

Nowe obrazki z Metal Gear Solid: Acid

Speed, 16 września 2004, 13:44

Pojawiły się w końcu nowe obrazki z ciekawie zapowiadającej się gry Metal Gear Solid: Acid na konsolę Sony PSP. Konami pracuje nad zupełnie nowym tytułem – nie ma mowy tu o żadnej konwersji czy też przeróbce. Całkiem nowe środowisko na nową konsolę odbiega oczywiście technologicznie od starszego kuzyna (wersja PS2), jednakże całość i tak prezentuje się bardzo smakowicie!