Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Cezar IV

Poradnik: Cezar IV

Redakcja GRYOnline.pl, 29 stycznia 2007, 18:44

Cezar IV jest przedstawicielem gatunku city—builders game, a więc gry w której celem rozgrywki jest stworzenie samowystarczalnego, przynoszącego zyski, tętniącego życiem miasta. Naszym jedynym przeciwnikiem jest środowisko – określone w danym scenariuszu wymogi oraz pojawiające się od czasu do czasu wrogie oddziały.

Caesar IV zadebiutował na rynku

Krystian Smoszna, 27 września 2006, 10:59

Prawie osiem lat musieliśmy czekać na kontynuację cyklu Caesar. Firma Sierra Entertainment wprowadziła wczoraj na amerykański rynek nowy program z tej serii, który został przygotowany przez studio Tilted Mill Entertainment.

Czwarta odsłona cyklu Caesar gotowa

Krystian Smoszna, 20 września 2006, 06:52

Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich wielbicieli cyklu Caesar. Firma Sierra Entertainment opublikowała wczoraj oficjalne oświadczenie prasowe, w którym oznajmiła, że najnowszy, czwarty już odcinek serialu o budowaniu miasta w czasach Imperium Rzymskiego, osiągnął „złoty” status.

Demo Caesar IV zbliża się wielkimi krokami

eLKaeR, 9 sierpnia 2006, 09:23

Budowanie miast w takich grach, jak Zeus: Pan Olimpu czy Cesarz: Narodziny Państwa Środka, jeszcze do niedawna cieszyło się ogromną popularnością wśród posiadaczy PeCetów. Jest szansa na powrót do owego stanu za sprawą czwartej części cyklu Caesar, którą zamierza wydać Vivendi Games. Ta ostatnia korporacja ujawniła właśnie swoje plany, związane z udostępnieniem wersji pokazowej niniejszej gry.

Nadchodzi Caesar IV!

ComCo, 19 sierpnia 2005, 10:20

W katalogu korporacji VU Games pojawił się nowy, bardzo obiecujący tytuł. Caesar IV, bo o tej grze mowa, to kolejna odsłona cyklu strategii-ekonomicznych, skupiających się na aspektach rozbudowy i zarządzania wirtualnym miastem w czasach starożytnego Imperium Rzymskiego.