Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat RollerCoaster Tycoon 3: Wild!

Szykuje się powrót serii RollerCoaster Tycoon

Adrian Werner, 7 września 2010, 08:36

Fani RollerCoaster Tycoon nie byli ostatnio rozpieszczani. Od premiery trzeciej części minęło już sześć długich lat, a pytania o kolejną odsłonę cyklu firma Atari (właściciel marki) zbywała do tej pory milczeniem. Teraz jednak wiele wskazuje na to, że już wkrótce ulegnie to zmianie.

Powstanie film na podstawie serii RollerCoaster Tycoon

Hed, 14 maja 2010, 12:13

W planach znajduje się kolejny absurdalny film na podstawie gry. Tym razem chodzi o serię strategiczną RollerCoaster Tycoon, która trafi na ekrany kin dzięki staraniom Atari i Sony Pictures Animation. Można powiedzieć, że jest na co czekać, bo oprócz filmowej adaptacji menadżera lunaparku, otrzymamy też obrazy na podstawie gier The Sims i Asteroids.

Gra RollerCoaster Tycoon 3: Wild! już w sklepach

Krooliq, 28 października 2005, 12:40

Korporacja wydawnicza Atari poinformowała, że RollerCoaster Tycoon 3: Wild!, czyli rozszerzenie trzeciej części programu pozwalającego graczom wcielić się w dyrektora ogromnego parku rozrywki, zadebiutowało już w sklepach na terenie Stanów Zjednoczonych.

RollerCoaster Tycoon 3: Wild! ukończony

ComCo, 20 października 2005, 14:14

Korporacja wydawnicza Atari poinformowała o zakończeniu przez studio developerskie Frontier prac nad RollerCoaster Tycoon 3: Wild! - drugim (po Soaked!), oficjalnym rozszerzeniem trzeciej części programu, pozwalającego graczom wcielić się w dyrektora ogromnego parku rozrywki. Całość trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych 25 października, w zachodniej Europie gra pojawi się 5 listopada.

Beta-treserzy dzikich zwierząt pilnie poszukiwani

Kull, 19 sierpnia 2005, 09:08

Kilka dni temu informowaliśmy o szczegółach dotyczących drugiego dodatku do gry strategicznej RollerCoaster Tycoon 3. Nowe rozszerzenie nosi nazwę Wild! i powiększy nasze wesołe miasteczka o kolejne atrakcje, tym razem związane z dzikimi zwierzętami. Premiera gry już w październiku, tymczasem rozpoczęły się zapisy na beta testy owego programu.