Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat WarCraft II: Battle.net Edition

Warcraft 2 wraca jako mod do Warcraft 3: Reforged i wygląda świetnie

Jakub Błażewicz, 28 września 2020, 19:58

Warcraft III: Reforged otrzyma modyfikację Chronicles of the Second War. Mod odtworzy drugą odsłonę cyklu, poszerzając ją o nowe tło fabularne i mechanizmy rozgrywki.

WarCraft II: Battle.net Edition doczekało się pełnej polskiej wersji językowej

Kamil Zwijacz, 24 października 2016, 14:38

Noktis, jeden z fanów gier Blizzarda, ukończył prace nad swoim kolejnym projektem. Po spolszczeniu Diablo i WarCraft: Orcs and Human, przyszedł czas na pełną polską wersję językową gry WarCraft II: Battle.net Edition.

Prace nad filmem Warcraft wstrzymane?

Jakub Wencel, 8 października 2010, 11:20

Wszystko wskazuje na to, że świat Azeroth zobaczymy na srebrnym ekranie nieco później niż początkowo przypuszczaliśmy. Choć nie padło w tej sprawie żadne oficjalne słowo, na drodze do szybkiej realizacji filmu na podstawie jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w historii gier wideo stanęła jedna, poważna przeszkoda – reżyser obrazu.

Blizzard pokazuje nowy Battle.net

Adrian Werner, 10 lutego 2010, 11:45

Na oficjalnej stronie wyczekiwanej z utęsknieniem kontynuacji gry Starcraft umieszczony został filmik prezentujący zmiany, jakie przyniesie ze sobą nowa formuła serwisu Battle.net.

Warcraft i World of Warcraft świętują urodziny

Szymon Liebert, 24 listopada 2009, 09:21

Najpopularniejsza gra MMO z subskrypcją na świecie, czyli World of Warcraft, obchodziła wczoraj 5 urodziny. Produkcja wystartowała 23 listopada 2004 roku w Stanach Zjednoczonych. Jednocześnie jubileusz obchodzi samo uniwersum Warcraft, znane przecież w pierwszej kolejności ze strategii. Świat jest z nami przeszło 15 lat.

Startuje nowy Battle.net. Beta StarCratfa II już zaraz?

Filip Grabski, 20 marca 2009, 09:49

Od wczoraj wszyscy zakochani w blizzardowym sposobie organizowania rozgrywek sieciowych mogą cieszyć oczy zupełnie nową usługą Battle.net. Zgodnie z zapowiedziami wystartowała ulepszona wersja starego dobrego systemu.

Jaki będzie Battle.net 2.0?

Szymon Liebert, 2 września 2008, 11:25

Chociaż nie wiadomo wiele o oficjalnej dacie publikacji kompletnie nowej wersji serwisu Battle.net, to znamy już sporo całkiem prawdopodobnych ulepszeń jakie w niej zobaczymy. Dla osób niezorientowanych, Battle.net to działający od roku 1997 system, za pośrednictwem którego toczone były i nadal są, potyczki w wielu grach Blizzarda, począwszy od Diablo.

Czy Blizzard pracuje nad kolejną odsłoną WarCrafta?

Marek Grochowski, 27 sierpnia 2007, 18:14

Plotki dotyczące sztandarowych produktów studia Blizzard Entertainment towarzyszą nam niemalże od początków istnienia legendarnej „Zamieci”. Polityka firmy odpowiedzialnej za serie Diablo, StarCraft i WarCraft skłania ku temu, by informacji o jej nowych tytułach szukać nie w oficjalnych oświadczeniach prasowych, lecz w prywatnych rozmowach z pracownikami zespołu.

Blizzard Entertainment opublikował Encyklopedię WarCrafta

Krystian Smoszna, 3 listopada 2006, 10:14

Od początku listopada, wszyscy fani gier z cyklu WarCraft mogą uzupełnić wiedzę na temat przedstawionego w tych produkcjach świata za pośrednictwem oficjalnej, internetowej encyklopedii. Z inicjatywą taką wyszła firma Blizzard Entertainment, która postanowiła zebrać w jednym miejscu istotne informacje.

Blizzard Entertainment blokuje kolejne konta nieuczciwych graczy (10/04/05)

Karolina Talaga, 10 kwietnia 2005, 14:19

W marcu informowaliśmy Was o całkowitym zablokowaniu przez Blizzard Entertainment ponad tysiąca kont użytkowników gry World of Warcraft, którzy zajmowali się sprzedawaniem wirtualnej waluty z tego MMORPG-a za prawdziwe pieniądze np. na aukcjach internetowych. Producent gier z serii Warcraft nie zaprzestał zwalczania oszustów i właśnie ukarał kolejnych nieuczciwych graczy.

Poznaj świat Azeroth 9 000 lat przed zdarzeniami znanymi z Warcrafta

Daniel Sodkiewicz, 19 lipca 2004, 10:27

Na oficjalnej stronie gry WorldOfWarcraft.com został opublikowany obszerny, 33 stronicowy tekst opowiadający historię świata znanego z serii gier WarCraft. Jest to o tyle duża gratka dla miłośników serii, iż na kartkach zamierzchłych dziejów krainy Azeroth zebrano informacje od czasów wojny Tytanów i kształtowania się wszechświata, po konflikt Hord Orków, Trolli, Nieumarłych i Taurenów z Przymierzem Nocnych Elfów, Ludzi, Gnomów i Krasnoludów.

Warcraft... planszowy!

Fajek, 19 marca 2004, 17:12

Każdemu graczowi znana jest seria gier komputerowych Warcraft, na czele z najnowszą odsłoną - Warcraft'em III. Teraz ta rewelacyjna gra doczekała się wersji w postaci gry planszowej!