Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Capitalism II

Powstaje dodatek do gry Capitalism II z 2001 roku - Capitalism Lab

Góral, 3 grudnia 2012, 09:04

Deweloper gry Capitalism II, studio Enlight Software, pracuje nad dodatkiem do jedenastoletniej już produkcji. Nie podano daty debiutu Capitalism Lab, ale mamy trochę informacji na temat rozszerzenia.

Nowy Komputer ŚWIAT GRY EXTRA już w sprzedaży

Solnica, 20 lipca 2004, 14:01

W dniu dzisiejszym do kiosków trafił najnowszy numer pisma Komputer ŚWIAT GRY EXTRA, tym razem w całości poświęcony grom ekonomicznym. Na dołączonych doń płytkach CD znalazły się między innymi pełne, polskie wersje gier Capitalism II, Airline Tycoon Evolution i Pizza Syndicate.

Capitalism II PL w Fajnej Cenie

Fajek, 19 listopada 2002, 16:50

W sklepach z grami w całej Polsce jest już dostępna kolejna doskonała gra wydana w serii Fajna Cena. Capitalism II PL to zaawansowana, wiernie odtwarzająca realia rynkowe gra ekonomiczna, w której masz możliwość zarządzania własną firmą, wprowadzania produktów na rynek, zatrudniania dyrektorów oraz możliwość kontrolowania wielu innych aspektów biznesu i to w wymiarze światowym!

Recenzja: Capitalism 2

Fajek, 16 maja 2002, 12:24

W 1995 roku pojawił się Capitalism – gra, która do dziś ma rzesze fanów. Jednak 7 lat w branży rozrywki komputerowej to baaaardzo długi okres, dlatego też trzeba było zrobić coś nowego. I właśnie dlatego dziś możemy zagrać w Capitalism 2.

Capitalism 2 - dziś premiera!

Fajek, 25 kwietnia 2002, 13:51

Jedna z najciekawszych gier ekonomicznych pt. Capitalism 2 trafiła wreszcie do polskich sklepów! Już od dziś gracze mogą zmierzyć się z konkurencją na największym i najbardziej realistycznym wirtualnym rynku, jaki powstał w dziejach gier komputerowych.

Capitalism 2 - prace nad polską wersją zakończone

Fajek, 15 kwietnia 2002, 17:16

Firma CD Projekt poinformowała, iż zakończyła prace nad polską wersją językową gry Capitalism 2. Dwóch zawodowych tłumaczy przełożyło wszystkie napisy pojawiające się w grze oraz instrukcję - łącznie 250 stron. Program pojawi się na rynku 24 kwietnia i będzie kosztował 99,90 PLN.

Wyskokowy "Capitalism" w pubach

Sznur, 4 kwietnia 2002, 12:25

Na dość niecodzienny sposób promocji strategii ekonomicznej Capitalism II wpadł jeden z jej zachodnich dystrybutorów. Otóż podpisał on umowę z kilkoma college'ami, na mocy której w lokalach znajdujących się na terenie uczelnianych campusów serwowano drink o nazwie "Capitalism". Każdy, kto go zakupił i wypił, otrzymywał prezent w postaci płytki z wersją demonstracyjną gry.

Zapowiedź: Capitalism II

Fajek, 24 stycznia 2002, 11:38

Capitalism – najlepiej symulująca rzeczywistość i zależności ekonomiczne gra, jaka ukazała się na komputery klasy PC. Tymczasem już niebawem, po 7 latach ciszy, na półki sklepowe trafi kontynuacja tego tytułu – Capitalism II

CD Projekt polskim dystrybutorem Capitalism II

Sznur, 2 stycznia 2002, 16:09

Według najnowszych informacji, to firma CD Projekt została wyłącznym dystrybutorem gry Capitalism II w Polsce. Wcześniej miała się ona ukazać w kraju nakładem firmy Licomp Empik Multimedia, która od dawna jest dystrybutorem tytułów z Ubi Soft. Wygląda jednak na to, że tym razem CD Projekt uzyskał prawa do najnowszej edycji jednej z najbardziej rozbudowanych gier ekonomicznych.

Capitalism II w sklepach

Łosiu, 18 grudnia 2001, 08:52

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firmy Ubi Soft Entertainment, Capitalism II powędrował do zachodnich sklepów.

Capitalism II "GOLD"

Łosiu, 4 grudnia 2001, 09:51

Capitalism II, sequel znanej strategii ekonomicznej, pozwalającej graczom samodzielnie w domowym zaciszu zawładnąć światową gospodarką, został ukończony. Firma Ubi Soft Entertainment potwierdziła, że Capitalism II wszedł w złotą fazę produkcji i trafi do sklepów prawdopodobnie 17 grudnia bieżącego roku.