Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat King's Quest V: Absence Makes The Heart Go Yonder

Telltale Games ujawnia trzy kolejne projekty, w tym kontynuację King's Quest oraz Puzzle Agent 2

Adrian Werner, 19 lutego 2011, 10:32

Wczoraj pisaliśmy o ujawnieniu przez Telltale Games gier bazujących na komiksowych seriach The Walking Dead oraz Fables. Okazuje się, że to nie jedyne tytuły, nad którymi pracuje obecnie ten zespół. Studio ma również w planach trzy inne produkcje, w tym kontynuację legendarnego cyklu King’s Quest.

Kolejne klasyki Activision za grosze

Maciej Śliwiński, 23 lutego 2010, 22:00

Na łamach serwisu GOG.com, udostępniającego starsze, aczkolwiek kultowe tytuły, dobiega końca miesiąc związany z produkcjami Activision. W związku z tym ekipa strony przygotowała kilka ciekawych ofert.

Kolekcje King's Quest i Space Quest trafiły na platformę Steam

Vercetti, 24 lipca 2009, 14:10

Moda na klasyczne tytuły powróciła. Po tym, jak LucasArts udostępnił za pośrednictwem platformy Steam odświeżoną wersję The Secret of Monkey Island, o kilku klasycznych przygodówkach postanowiło przypomnieć także Activision, właściciel praw do cyfrowej dystrybucji gier Sierry. Firma opublikowała w sieci kolekcje produktów z serii King’s Quest oraz Space Quest.

Klasyczne przygodówki Sierry trafiły do brytyjskich sklepów

Krystian Smoszna, 7 maja 2007, 06:30

Koncern Vivendi Games poinformował w miniony piątek, że cztery zestawy klasycznych przygodówek, które niegdyś tworzyła firma Sierra On-Line, są już dostępne w Wielkiej Brytanii.

Klasyczne przygodówki Sierry powrócą na rynek już w piątek

Krystian Smoszna, 12 września 2006, 11:25

Niektórzy z Was z pewnością pamiętają obietnice koncernu Sierra Entertainment, dotyczące ponownego opublikowania na rynku najbardziej popularnych serii gier przygodowych, które niegdyś pomogły wybić się firmie kierowanej przez Kena i Robertę Williamsów. Wszystko wskazuje na, że po kilkunastu miesiącach oczekiwania, programy te wreszcie trafią do amerykańskich sklepów.

Klasyka Sierry wiecznie żywa

Łosiu, 7 kwietnia 2003, 10:18

Tytułowe twierdzenie udowadnia firma Tierra Entertainment, która z powodzeniem opracowuje nowe wersje gier z serii King's Quest i Quest for Glory. Już jakiś czas temu mogliśmy zagrać w remake części pierwszej serii King's Quest, a obecnie Tierra wypuściła wersję 2.0 remake’a gry King's Quest 2: Romancing The Throne. Grę wraz z dodatkami dźwiękowymi możecie pobrać z naszego działu Pliki.