Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Silent Hunter III

Najciekawsze modyfikacje (15/03/10)

Adrian Werner, 15 marca 2010, 09:49

„Najciekawsze modyfikacje” to publikowany co dwa tygodnie wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Ubisoft zapowiada Silent Hunter 5

Hed, 17 sierpnia 2009, 19:31

Firma Ubisoft ujawniła plany odnośnie wydania piątej odsłony serii, którą na pewno dobrze znają miłośnicy symulatorów morskich. Mowa oczywiście o Silent Hunterze. Następna część jest tworzona przez rumuńskie studio wydawcy i zostanie wypuszczona tylko na komputery osobiste. Po raz kolejny zanurzymy się pod wodę i zapolujemy na wrogie statki już na początku przyszłego roku.

Silent Hunter 5 w planach Ubisoft Romania

Jiker, 23 października 2008, 11:04

Miłośnikom marki Silent Hunter nie trzeba przedstawiać historii tego niezwykle udanego cyklu symulatorów morskich. Produkcja, w ostatnim czasie opracowywana przez rumuńskie studio koncernu UbiSoft, wraz z trzecią i czwartą odsłoną zaczęła przeżywać swoją drugą młodość (nasz ekspert od symulatorów, PIRX, ocenił tę ostatnią na 87%). Już teraz możemy być niemal pewni, że czwarty odcinek nie będzie ostatnim.

Symulatory okrętów podwodnych - Część IV

lhorror, 3 sierpnia 2007, 13:27

Tak oto dotarliśmy do kresu naszej wędrówki poprzez historię symulatorów okrętów podwodnych.

Rozpoczęto prace nad Silent Hunter 4

BK, 24 sierpnia 2006, 07:11

Firma UbiSoft ogłosiła, że trwają już prace nad kolejną częścią słynnej serii Silent Hunter. Dziś przedstawiamy Wam pierwsze informacje na jej temat oraz kilka screenshotów, potwierdzając zarazem plotki, które pojawiły się jeszcze pod koniec zeszłego roku.

Będzie kolejny Silent Hunter!

Elrond, 21 grudnia 2005, 11:08

W przypadku gier mocno wybiegających ponad średnią, a taką z pewnością jest cykl Silent Hunter, powstanie kolejnej części nie jest kwestią "czy" ale "kiedy". Firma Ubisoft, która kilka miesięcy temu wypuściła na rynek Silent Hunter III, nie kazała tym razem długo czekać fanom spędzania długiego czasu w podwodnym "cygarze". Panie i Panowie podwodniacy, w peryskopie pojawił się Silent Hunter IV.

W sierpniu pojawi się dodatek do Silent Hunter III

Krystian Smoszna, 20 lipca 2005, 07:47

Nie dość, że w ogóle będzie, to jeszcze bardzo szybko. Pierwszy dodatek do gry Silent Hunter III o nazwie Seawolves (w oryginale SeeWölfe) trafi na rynek już w przyszłym miesiącu, o czym poinformowała wczoraj niemiecka firma X1 Software.

Poradnik: Silent Hunter III

Redakcja GRYOnline.pl, 18 maja 2005, 15:40

Poradnik dla początkujących podwodniaków, w którym gracz uzyska informacje, czym walczyć, jak walczyć i jak przeżyć jako dowódca U-Boota w grze Silent Hunter III.

Najnowsze hity UbiSoft w ofercie Direct2Drive

Krystian Smoszna, 23 marca 2005, 12:39

Przedstawiciele UbiSoft poinformowali wczoraj o zawarciu specjalnego porozumienia z firmą IGN Entertainment, na mocy którego wydawane przez ten pierwszy koncern gry (w tym najnowsze hity) trafią do oferty serwisu Direct2Drive, specjalizującego się w sprzedaży i udostępnianiu programów rozrywkowych drogą elektroniczną.

Silent Hunter III wpłynął do sklepów

Krystian Smoszna, 16 marca 2005, 07:17

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w dniu wczorajszym pojawiła się w sklepach trzecia odsłona gry Silent Hunter – popularnego symulatora łodzi podwodnych z okresu II wojny światowej. Oczywiście, powyższe tyczy się jak na razie rynku północnoamerykańskiego.

Złota łódź podwodna - Silent Hunter III w tłoczni

Krystian Smoszna, 3 marca 2005, 07:24

Prace nad Silent Hunter III zakończone – taką oto informację przekazał nam wczoraj koncern UbiSoft. Osiągnąwszy „złoty” status, program powędrował do tłoczni, skąd wkrótce wyruszy na podbój sklepowych półek. Trzecia odsłona popularnych symulatorów łodzi podwodnych ujrzy światło dzienne już 15 marca. W Polsce Silent Hunter III pojawi się dwa tygodnie później.

Znamy nową datę premiery Silent Hunter III

Krystian Smoszna, 18 stycznia 2005, 06:52

Doświadczenie uczy nas, że wielokrotnie przekładana data premiery, niekoniecznie musi iść w parze z poprawą jakości gry, co paradoksalnie – często jest jedynym wytłumaczeniem developerów przy okazji opóźnień. Dobrym przykładem na to twierdzenie była niegdyś druga odsłona odwlekanego w nieskończoność Silent Hunter. Dlaczego o tym wspominam? Bo historia lubi się powtarzać.

Silent Hunter III wpłynie do portu trochę później

Elrond, 6 lipca 2004, 16:09

Niestety, muszę zmartwić wszystkich fanów symulacji łodzi podwodnych spod znaku Silent Hunter. Otóż firma Ubisoft poinformowała, iż trzecia część tej znakomitej serii ukaże się dopiero w przyszłym roku. Na oficjalnym forum pojawił się post, w którym "załoga" usiłuje wyjaśnić powody tej decyzji.