Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Turok

Twórcy Tron Evolution i Turoka kończą działalność

Piotr Doroń, 20 stycznia 2011, 10:16

Z informacji potwierdzonych przez firmę Disney Interactive wynika, że studio Propaganda Games, mające w dorobku wznowienie przygód Turoka (PC, X360, PS3), a także wydaną niedawno grę akcji Tron Evolution (powiązaną z filmem Tron Legacy), oficjalnie zakończyło działalność.

Twórcy Turoka pracują nad nowymi grami

Maciej Śliwiński, 21 kwietnia 2009, 08:40

Propaganda Games, studio związane z koncernem Disneya, potwierdziło wczoraj prace nad dwoma niezapowiedzianymi jeszcze tytułami. Ekipę programistów, która przygotowała jakiś czas temu grę Turok, zasilił również Dan Tudge.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (11 marca 2009)

Piotr Doroń, 11 marca 2009, 13:10

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: DLC F.E.A.R. 2: Project Origin, przedłużona promocja Unreal Tournament III, łatki do Empire: Total War i Dawn of War II, wersja demonstracyjna Ninja Blade, kolejna gra Insomniac Games tylko na PlayStation 3, Atomic Games wraca do gry i inne. Zapraszamy do lektury.

Zwolnienia w Propaganda Games – co z kontynuacją Turoka?

Szymon Liebert, 30 stycznia 2009, 10:51

Wydawca Disney Interactive poinformował o zwolnieniach w swoich szeregach. Podobno z pracą pożegnało się około 30 osób zatrudnionych dotychczas w studiu Propaganda Games. Firma jest odpowiedzialna za ciekawą nową wersję Turoka. Według niektórych źródeł, wraz ze zwolnieniami anulowano kontynuację przygód zmagającego się z dinozaurami Indianina.

Premiery gier w Polsce (9-15 czerwca)

Marek Grochowski, 16 czerwca 2008, 10:34

W ubiegłym tygodniu rodzimy rynek miał do czynienia z prawdziwym wysypem gier. Na półki polskich sklepów trafiło aż jedenaście nowych tytułów, spośród których trzy to produkty multiplatformowe, sześć mogą kupić tylko posiadacze pecetów, zaś po jednym osamotnionym projekcie otrzymały konsole Sony – PS2 i PS3.

Turok stanie się bohaterem filmowym?

Filip Grabski, 11 czerwca 2008, 09:53

Jest duża szansa, że pogromca dinozaurów znany jako Turok doczeka się wysokobudżetowego, hollywoodzkiego filmu akcji.

Bardzo dobra sprzedaż najnowszego Turoka

Piotr Doroń, 27 marca 2008, 10:55

Ostatnia odsłona sagi Turok sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. W ciągu półtora miesiąca od dnia światowej premiery produkcję wydaną w wersjach na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 nabyło aż milion osób. Nie przeszkadzają jej przy tym dosyć przeciętne oceny przyznawane przez prasę na całym świecie (średnia w serwisie GameRankings oscyluje wokół 70%).

Turok bez kontrowersyjnego Osiągnięcia

Piotr Doroń, 29 stycznia 2008, 09:19

Firma Propaganda Games zdecydowała się na usunięcie z pełnej wersji next-genowej odsłony cyklu Turok Osiągnięcia o nazwie Grab Bag. Uległa tym samym naciskom amerykańskich organizacji określających owego Achievementa mianem kontrowersyjnego.

Turok wylądował na Xbox Live Marketplace

Przemysław Zamęcki, 15 stycznia 2008, 11:30

W usłudze Xbox Live Marketplace pojawiło się w końcu długo oczekiwana wersja demonstracyjna nowej gry z serii Turok. Za odsłonę zmierzającą na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 odpowiedzialna jest firma Propaganda Games.

Demo gry Turok dla wybranych

Krystian Smoszna, 7 grudnia 2007, 09:28

Miłą niespodziankę przygotowała firma Touchstone dla tych użytkowników konsol Xbox 360, którzy zdecydowali się zamówić grę Turok przed premierą. Każdy kto uiścił opłatę za produkt w jednym z czterech amerykańskich sklepów, otrzymał płytę z wersją demonstracyjną programu, a także koszulkę.

Polowanie na dinozaury z Turokiem również na PC

Krystian Smoszna, 2 listopada 2007, 12:35

Nowy produkt z serii Turok, za którego powstanie odpowiada studio Propaganda Games, doczeka się wersji na PC – zakomunikowała dziś w oficjalnym oświadczeniu prasowym firma Touchstone. Produkt trafi do sklepów wiosną przyszłego roku.

Timothy Olyphant i William Fichtner w obsadzie gry Turok

Piotr Doroń, 2 października 2007, 20:10

Ścieżka dźwiękowa, jakakolwiek by nie była, odgrywa ogromną rolę w odbiorze gry komputerowej. Z kolei jednym z jej najważniejszych elementów są umiejętnie podłożone głosy głównych bohaterów. Czy Turok studia Propaganda Games będzie się mógł takowymi pochwalić?

Turok zacznie polowanie na dinozaury w lutym 2008 roku

Krystian Smoszna, 13 lipca 2007, 10:40

Niespełna siedem miesięcy dzieli nas od premiery kolejnej odsłony cyklu Turok, przygotowywanej z myślą o konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360. Pierwszoosobowa strzelanina, za powstanie której odpowiada studio Propaganda Games, zadebiutuje na rynku we wtorek, 5 lutego 2008 roku.

Nowa odsłona cyklu Turok ma już oficjalny tytuł

Krystian Smoszna, 5 lipca 2007, 06:11

Nowa gra opowiadająca o przygodach Josepha Turoka, nad którą od kilkunastu miesięcy intensywnie pracuje studio Propaganda Games, ma już oficjalny tytuł. Odpowiedzialna za wydanie tego programu firma Disney Interactive Studios oznajmiła wczoraj, że nosi on nazwę Turok Rebirth.

Nowe szczegóły dotyczące gry Turok

Krystian Smoszna, 11 maja 2006, 09:04

Znamy już szczegółowe informacje dotyczące fabuły gry Turok (tytuł roboczy) – kolejnej odsłony popularnego cyklu strzelanin, który został zapoczątkowany produkcją Turok: Dinosaur Hunter w lutym 1997 roku przez studio Iguana Entertainment. Tworzeniem nowego programu, przygotowanego z myślą o konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360, zajmuje się firma Propaganda Games.