Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Simpsons: Road Rage

Xbox 360 w edycji limitowanej dla entuzjastów Simpsonów

eLKaeR, 11 maja 2007, 10:23

Do pierwszej prezentacji nowej gry firmy Electronic Arts, opowiadającej o przygodach kreskówkowej rodziny Simpsonów, została użyta konsola Xbox 360. Na tym nie koniec związku tej platformy ze stajni Microsoft z Homerem i spółką, ponieważ właśnie dowiedzieliśmy się o specjalnej wersji "trzystasześćdziesiątki", nawiązującej do pełnometrażowego filmu pt. The Simpsons.

Simpsonowie po raz dwudziesty drugi w grze!

eLKaeR, 9 maja 2007, 18:44

Wiadomo już oficjalnie – tajemnicze odliczanie, o którym pisaliśmy przedwczoraj, dotyczy nowej gry spod znaku The Simpsons ze stajni Electronic Arts. Będzie to dwudziesty drugi (stąd właśnie rzymska liczba XXII, wymieniona w naszym poprzednim newsie) elektroniczno-rozrywkowy produkt, związany z popularną kreskówkową rodziną Simpsonów.

Nowa gra z Simpsonami w rolach głównych zostanie ujawniona już za dwa dni?

eLKaeR, 7 maja 2007, 11:23

Pełnometrażowy film animowany, powstający na kanwie telewizyjnego serialu pt. The Simpsons (Simpsonowie), zadebiutować ma w Stanach Zjednoczonych dokładnie 27 lipca 2007. Z kolei za dwa dni dobiegnie końca tajemnicze internetowe odliczanie wsteczne, prowadzone właśnie przez korporację Electronic Arts i wydające się mieć związek z kinowymi przygodami ferajny Homera Simpsona.