Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Medal of Honor: Wojna w Europie

Bossowie - Medal of Honor: European Assault

Norbert Szamota, 4 grudnia 2013, 21:15

W Medal of Honor: European Assault na każdym poziomie czeka na nas boss, jeden z nazistowskich oficerów. Ilość niestety nie przekłada się na jakość...

Brutalny trailer Medal of Honor

Aleksander Kaczmarek, 14 marca 2010, 13:59

Wiemy już dlaczego najnowsza odsłona serii Medal of Honor przeznaczona będzie „tylko dla dorosłych” (kategoria M). W serwisie Gametrailers pojawił się najnowszy, obfitujący w brutalne sceny zwiastun gry.

Nowy Medal of Honor oficjalnie zapowiedziany!

Piotr Doroń, 2 grudnia 2009, 19:15

Koncern Electronic Arts przerwał kilkutygodniowe milczenie i zapowiedział oficjalnie nową odsłonę marki Medal of Honor. Produkcja zatytułowana po prostu Medal of Honor ma stanowić pewnego rodzaju restart serii – ma w tym pomóc przede wszystkim osadzenie akcji gry w czasach współczesnych. Produkcja zostanie wydana na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 w 2010 roku.

Medal of Honor w Afganistanie

Przemysław Zamęcki, 27 maja 2008, 07:51

Choć Call of Duty jest serią znacznie młodszą niż konkurencyjny Medal of Honor, to jednak jej producent już zdążył zdać sobie sprawę, że nie można ograniczać się tylko do tematyki II Wojny Światowej. W wyniku tego faktu gracze otrzymali Call of Duty 4: Modern Warfare, jedną z najlepszych gier ubiegłego roku. Jak donosi lipcowy numer magazynu Electronic Gaming Monthly, być może ojciec pójdzie w ślady syna.

Medal of Honor Collection już wkrótce

Radosław Grabowski, 26 lutego 2007, 11:11

Najprawdopodobniej Medal of Honor: Vanguard zakończy obecność na platformie PlayStation 2 popularnego cyklu gier FPS, traktującego o II Wojnie Światowej. Komercyjny debiut owego produktu nastąpi pod koniec przyszłego miesiąca (na rynek trafi też wersja dla Wii), aczkolwiek nieco wcześniej korporacja Electronic Arts zamierza przypomnieć posiadaczom PS2 starsze "Medale Honoru" z lat 2002-2005.

Premierowe screenshoty z Medal of Honor: Vanguard

Radosław Grabowski, 21 grudnia 2006, 10:05

Tylko dwa dni musieliśmy czekać od momentu oficjalnej zapowiedzi Medal of Honor: Vanguard na pojawienie się w globalnej Sieci pierwszych zrzutów ekranowych, ukazujących wygląd oprawy graficznej w tej grze z gatunku FPS. Z przyjemnością prezentujemy Wam więc trzy obrazki, które powinny zaostrzyć apetyt na "Straż Przednią" (tak można bowiem przetłumaczyć podtytuł nowej odsłony cyklu MoH).

Ujawniono Medal of Honor: Vanguard

Radosław Grabowski, 19 grudnia 2006, 16:16

Jeszcze przed swoją premierą konsola Wii jawiła się jako znakomita platforma dla gier z gatunku FPS. Można to zweryfikować chociażby w Far Cry: Vengeance, a w niedalekiej przyszłości przekonamy się, jak nowa maszyna ze stajni Nintendo poradzi sobie z pozycją z bestsellerowej serii Medal of Honor. Korporacja Electronic Arts zapowiedziała bowiem Medal of Honor: Vanguard.

Airborne nowym produktem z serii Medal of Honor?

Krystian Smoszna, 14 czerwca 2005, 07:19

Wielbiciele serii Medal of Honor nie mają ani chwili wytchnienia. Zaledwie kilka dni temu świętowali premierę programu o nazwie European Assault, a już teraz mogą zacierać ręce na wieść o kolejnym produkcie z popularnego cyklu, który prawdopodobnie powstaje w zlokalizowanym w Los Angeles studio.

Medal of Honor: Wojna w Europie w sklepach

Maciej Myrcha, 7 czerwca 2005, 13:52

Firma Electronic Arts poinformowała, iż długo oczekiwany shooter osadzony w klimatach II Wojny Światowej, Medal of Honor: Wojna w Europie, pojawił się już na amerykańskich półkach sklepowych. W tym miejscu muszę zmartwić posiadaczy PeCetów, którzy przez dziwne zrządzenie losu nic o tej grze nie słyszeli - Wojna w Europie przeznaczona jest wyłącznie na konsole.

Medal of Honor: European Assault w "złocie"

Krystian Smoszna, 27 maja 2005, 09:43

Już za kilkanaście dni rodzina gier Medal of Honor powiększy się o nowy produkt. European Assault, bo taki tytuł nosi ten program, osiągnął właśnie status „gold” i powędrował do tłoczni, o czym z dumą poinformowała wczoraj firma Electronic Arts.