Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat X-Men Legends II: Rise of Apocalypse

X-Men 3 – pierwsze screeny i nowe informacje

Krooliq, 6 lutego 2006, 10:01

O powstawaniu kolejnej gry z serii X-Men po raz pierwszy informowaliśmy Was w grudniu zeszłego roku. Wówczas nie znaliśmy zbyt wielu szczegółów na temat wspomnianej kontynuacji. Dziś wiemy już, że jej tytuł będzie brzmieć X-Men 3: The Official Game. Program ukaże się w wersji PC oraz na konsole PlayStation 2, Xbox, Xbox 360, GameCube, GameBoy Advance oraz Nintendo DS.

Nightcrawler, Iceman i Wolverine w X-Men 3

Krystian Smoszna, 19 grudnia 2005, 10:19

W najnowszym numerze magazynu Game Informer pojawiły się pierwsze wieści dotyczące kolejnej gry z serii X-Men. Co prawda, trudno mówić tu o dużej liczbie konkretów, ale fanów cyklu z pewnością te informacje zainteresują.

Spider-Man oraz X-Meni pod skrzydłami Activision do 2017 roku

ComCo, 12 listopada 2005, 16:01

Aż do 2017 roku korporacja wydawnicza Activision będzie odpowiadała za kolejne gry video, stworzone w oparciu o marki Spider-Man oraz X-Men. To efekt przedłużenia umowy licencyjnej z firmą Marvel Entertainment, która jest bardzo zadowolona z owoców dotychczasowej współpracy.

Poradnik: X-Men Legends II: Rise of the Apocalypse

Redakcja GRYOnline.pl, 13 października 2005, 19:31

Poradnik do gry X-Men Legends II: Rise of the Apocalypse, w którym znajdziecie informacje potrzebne do ukończenia gry. Oprócz tego są tu wszystkie odpowiedzi z quizu X-Men Trivia oraz rozmaite porady, jak dobrać sobie mutanta na dalszą drogę życia.

X-Meni szturmują sklepowe półki w USA

ComCo, 21 września 2005, 10:38

Zaledwie dwa dni minęły od opublikowania na GRY-OnLine wrażeń z rozgrywki w X-Men Legends II: Rise of Apocalypse, a korporacja wydawnicza Activision może się już pochwalić wprowadzeniem tego tytułu do sprzedaży detalicznej. Program w kilku wersjach mogą już nabyć mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Miłośnicy Mutantów ze Starego Kontynentu muszą zaś poczekać na grę do 14 października.

Konferencja Activision – X-Men Legends II: Rise of Apocalypse

Redakcja GRYOnline.pl, 18 maja 2005, 09:45

Następny epizod niesamowitych wirtualnych przygód grupy mutantów, czyli X-Men Legends II: Rise of Apocalypse, jest ostatnią grą, na którą zwróciliśmy uwagę w trakcie konferencji koncernu Activision w największym mieście Kalifornii. Naszym zdaniem produkt ów bardzo przypomina pozycje spod znaku Freedom Force, co zdecydowanie należy poczytywać, jako zaletę.