Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Conflict: Desert Storm - Pustynna Burza

2K Games wyda Carmageddon IV oraz inne gry SCi

Krystian Smoszna, 11 lutego 2005, 08:09

Co mają ze sobą wspólnego takie tytuły jak Civilization IV, The Elder Scrolls IV: Oblivion czy Call of Cthulhu? Na pierwszy rzut oka nic, ale to tylko pozory. Wszystkie te programy zostaną opublikowane przez firmę 2K Games, nowy oddział wydawniczy koncernu Take-Two Interactive. Wczoraj do tego atrakcyjnego zestawu dodano kolejne smaczne kąski.

Conflict: Global Terror jesienią 2005 roku

eLKaeR, 11 grudnia 2004, 09:39

Począwszy od 2002 roku każdej jesieni miała premierę kolejna odsłona cyklu gier taktycznych o nazwie Conflict. Ostatnio wydana część nosi podtytuł Vietnam i traktuje o działaniach żołnierzy amerykańskich przeciwko wietnamskim komunistom pod koniec lat sześćdziesiątych XX wieku. Za około dwanaście miesięcy trafimy jednak na współczesne pole bitwy, dzięki pozycji pt. Conflict: Global Terror.

Specjalizacje żołnierzy w Conflict: Vietnam

Kull, 20 sierpnia 2004, 15:15

Conflict: Vietnam to kolejna gra z serii „Konfliktów” (dwie poprzednie części to Conflict: Desert Storm i Conflict: Desert Storm II), która tym razem przeniesie nas w rejony strać na terenie Wietnamu w latach 1966-1969. Gra ukaże się w Wielkiej Brytanii 3 września tego roku, tymczasem ujawniono dziewięć umiejętności jakie będą mogli posiąść członkowie naszego oddziału. To właśnie eksperci w posługiwaniu się danym rodzajem broni będą wchodzić w skład naszej drużyny, co pozwoli dostosować styl gry do indywidualnych upodobań każdego gracza.

Pierwsze dokładne informacje nt. Conflict: Vietnam

eLKaeR, 10 marca 2004, 09:09

Prawdopodobnie po dwunastu miesiącach od wydania sequela taktycznej gry akcji Conflict: Desert Storm, a więc w czwartym kwartale 2004, wystartuje dystrybucja produktu o nazwie Conflict: Vietnam (połączone sztaby firm Pivotal Games i SCi Games przygotowują wersje dla PeCetów, jak również konsol Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox). Warstwa fabularna przedstawi najintensywniejszą fazę (lata 1966-1969) interwencji zbrojnej Stanów Zjednoczonej w Wietnamie. Natomiast w roli głównej wystąpi czteroosobowy zespół (Ragman, Junior, Hoss i Cherry), odcięty od kompanów w wyniku słynnej komunistycznej ofensywy Tet (pamiętny rok 1968).

Take-Two wydawcą Conflict: Vietnam

Phoenix, 17 lutego 2004, 08:30

Wczoraj włodarze firmy SCi Games podali do informacji prasowej wiadomość, iż podpisali umowę na mocy której wydadzą na terenie Ameryki Północnej kolejną część z popularnej serii Conflict - Conflict: Desert Storm oraz Conflict: Desert Storm II – Back to Baghdad noszącej podtytuł Vietnam. Drugim partnerem, który przyczyni się do ukazania się gry na rynku jest korporacja Take-Two Interactive Software.

Przegląd prasy: Click!, NŚGK i PLAY 1/2004 już w kioskach

Solnica, 19 grudnia 2003, 16:48

W punktach z prasą rozmieszczonych na terenie naszego kraju czekają na was najnowsze, świąteczno-noworoczne (1/2004) numery czasopism poświęconych tematyce gier komuterowych/video: Click!, Nowy Świat Gier Komputerowych oraz PLAY.

SCi - wyniki finansowe i prognozy na najbliższe lata

Elrond, 9 grudnia 2003, 14:40

Po ogłoszeniu wyników finansowych za okres roczny zakończony 30 września, widać, że przed firmą SCi rysuje się świetlana przyszłość. Korporacja ta nie tylko odnotowała wzrost wszystkich ważniejszych czynników finansowych decydujących o pozycji na rynku ale także zapowiedziała kilka potencjalnych hitów, które ukażą się w latach 2004-2005. W dalszej części newsa przeczytacie z czego firma była, jest i będzie zadowolona.

Twórcy serii Conflict: Desert Storm zostaną wchłonięci przez swojego wydawcę?

eLKaeR, 8 września 2003, 11:00

Dokładnie za jedenaście dni nastąpi rynkowa premiera sequela gry Conflict: Desert Storm, noszącego podtytuł Back to Baghdad. Tymczasem liczne nieoficjalne źródła informują, że brytyjska korporacja SCi Games (wydawca rzeczonego produktu) zamierza przejąć całkowitą kontrolę nad firmą Pivotal Games (developer programu).

Rekordowe zyski SCI dzięki Conflict: Desert Storm

Szycha, 10 czerwca 2003, 14:08

Angielski developer SCI podał do wiadomości wyniki finansowe za fiskalną połowę roku 2003, ujawniając przy tym rekordowy zysk w wysokości 7,3 milionów funtów brytyjskich.

Dalsze informacje nt. Conflict: Desert Storm 2

eLKaeR, 12 maja 2003, 14:44

Niewiele ponad miesiąc temu zamieściliśmy wiadomość, dotyczącą rozpoczęcia prac nad kontynuacją taktycznej gry akcji o nazwie Conflict: Desert Storm. Dziś z przyjemnością prezentujemy Wam dalsze informacje na ów temat.

Nadciąga druga "Pustynna Burza"

eLKaeR, 5 kwietnia 2003, 11:15

Podczas gdy na obszarze Iraku trwa wojna, firma developerska Pivotal Games rozpoczęła prace nad sequelem taktycznej gry akcji pt. Conflict: Desert Storm, która trafiła do sprzedaży blisko siedem miesięcy temu.

Operacja wojskowa w Iraku, a rynek gier video

Łosiu, 26 marca 2003, 11:29

Jak można się było spodziewać rynek gier komputerowych nie mógł przejść obojętnie obok wydarzeń, które rozgrywają się w Iraku. Jak poniżej informuje mój redakcyjny kolega mod „Desert Combat” stanie się niedługo płatnym rozszerzeniem, a ponadto amerykańscy sprzedawcy donoszą, iż gwałtownie wzrosło zainteresowanie grami o tematyce wojennej. Z kolei w Niemczech, państwie negatywnie odnoszącym się do amerykańskiej inwazji na Irak, zabroniono wystawiać na półkach i witrynach sklepowych gry Command & Conquer: Generals.

Recenzja: Conflict - Desert Storm

Fajek, 22 października 2002, 12:45

Conflict: Desert Storm to gra stworzona przez zespół Pivotal Games, znany głównie ze świetnego tytułu Warzone 2100. Jej akcja rozgrywa się w czasie wojny w Zatoce Perskiej, gdzie Armia Stanów Zjednoczonych przeprowadziła szybką operację wojskową na terenie Kuwejtu i Iraku znaną pod kryptonimem Pustynna Burza.

Pustynna Burza to nie wszystko...

Fajek, 29 września 2002, 16:35

Conflict: Desert Storm - Pustynna Burza już jest w sklepach. I w związku z tym tytułem firma LEM oraz sieć sklepów MediaMarkt ma dla wszystkich graczy specjalną niespodziankę.

Wojna w Iraku rozpoczęta

Mariusz Klamra, 26 września 2002, 16:37

Dziś do polskich sklepów trafił „Conflict: Desert Storm – Pustynna Burza”, TPS z elementami taktycznej symulacji pola walki, w którym mamy okazję wcielić się w żołnierzy elitarnych jednostek SAS i Delta Force. Wczoraj w sztabie polskiego wydawcy, firmy LEM, odbyła się ostatnia odprawa rekrutów przed wyruszeniem w (wirtualne) piaski pustyni. Jednym z nich był niżej podpisany, którego skuteczne dotąd uniki przed kontaktem z armią tym razem nie uchroniły przed powołaniem do służby;-).

Pustynna Burza już jutro

Sznur, 25 września 2002, 13:03

Jak podaje firma LEM, jutro rano, o godzinie 10:00 rozpocznie się operacja PUSTYNNA BURZA. Wtedy w właśnie do sklepów w całej Polsce trafi gra Conflict: Desert Storm – Pustynna Burza, dostępna w polskiej wersji językowej, w cenie 99 PLN.

Conflict: Desert Storm - Pustynna Burza - prace polonizacyjne zakończone

Łosiu, 12 września 2002, 15:48

Firma LEM informuje, że prace nad polską wersją językową gry Conflict: Desert Storm - Pustynna Burza zostały zakończone. W najbliższych dniach master trafi do tłoczni. Zatem możemy oficjalnie ogłosić, że premiera gry Conflict: Desert Storm - Pustynna Burza odbędzie się w Polsce w czwartek, 26 września 2002 roku.

Wrześniowe plany LEM-u

Sznur, 10 września 2002, 18:47

We wrześniowych planach wydawniczych firmy LEM, znalazło kilka się naprawdę interesujących tytułów. Nakładem tego wydawnictwa w najbliższym czasie ukażą się bowiem takie tytuły jak Battle Realms, Medieval: Total War czy Conflict: Desert Storm.

Conflict: Desert Storm - jutro polskie demo

Sznur, 5 września 2002, 14:20

Już jutro, 6 września rano, pierwsze uderzenie - na stronie firmy LEM pojawi się polskie demo najnowszej produkcji firm Pivotal Games i SCI - Conflict: Desert Storm - Pustynna Burza.

Operacja Pustynna Burza rozpoczęta

Fajek, 28 sierpnia 2002, 13:23

Jak podaje firma LEM, dziś rano o 10:00 rozpoczęła się operacja PUSTYNNA BURZA. Weź w niej udział! Wszelkie informacje na temat możliwości poboru do elitarnych oddziałów SAS, znajdziesz na: www.conflict.lem.com.pl.

Demo Conflict Desert Storm już wkrótce

Fajek, 22 sierpnia 2002, 11:54

Wczoraj firma SCi potwierdziła informację, że demo jej najnowszej gry - ,,Conflict: Desert Storm'', zostanie opublikowane w Internecie już 5 września.

Conflict: Desert Storm PL we wrześniu w sklepach

Fajek, 10 sierpnia 2002, 00:10

Firma LEM informuje Państwa, że za sprawa studia Pivotal Games oraz firmy SCI, dawno oczekiwana gra Conflict: Desert Storm PL ukaże w Polsce się poza wersją na PC CD (w polskiej wersji językowej) również na takie platformy jak XBOX oraz PS2 - niestety wydania te będą w angielskiej wersji językowej.

Dalekosiężne plany wydawcy Conflict: Desert Storm

Solnica, 22 lipca 2002, 12:44

Ludzie z SCi są najwyraźniej bardzo pewni sukcesu jaki odniesie ich najnowsze dziecko – taktyczna gra akcji Conflict: Desert Storm, gdyż postanowili podpisać z zespołem Pivotal Games kontrakt, na mocy którego powstaną dwie kolejne gry z serii - Desert Sabre oraz Missing Presumed Dead.

Polska Operacja „Pustynna Burza”

Fajek, 26 czerwca 2002, 11:55

Jakiś czas temu firma LEM informowała Państwa o podjęciu prac nad wydaniem gry ,,CONFLICT: DESERT STORM'' na komputery PC oraz na konsole: Xbox i PlayStation 2. Obecnie firma ta przygotowuje polską wersję językową gry na PC.

Wrzesień miesiącem Konfliktu

Fajek, 5 kwietnia 2002, 14:31

Jak podaje firma LEM, we wrześniu będziemy mogli zagrać w najnowszą grę ze stajni Pivotal Games pt. ,,Conflict: Desert Storm” w polskiej wersji językowej.