Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Captain Blood

Autorzy Sea Dogs podbijają Xboxa 360

Przemysław Zamęcki, 26 listopada 2007, 16:55

Jak widać autorzy hitu sprzed kilku lat, gry Sea Dogs, chyba na stałe już zostali przypisani do tworzenia morskich opowieści, bowiem w tej chwili pracują nad kolejną częścią serii Age of Pirates, o podtytle Captain Blood.

Developer potwierdza opóźnienie Age of Pirates: Captain Blood

eLKaeR, 21 września 2006, 07:55

Do ostatnich doniesień na temat odsunięcia w przyszłość debiutu Age of Pirates: Captain Blood postanowiła się wreszcie ustosunkować firma Akella, odpowiedzialna za developing produktu. Twórcy potwierdzają, iż niniejsza przygodowa gra akcji ujrzy światło dzienne dopiero w przyszłym roku, ale podają inny termin premiery, niż globalny wydawca.

Captain Blood dopiero w przyszłym roku

Metatron, 29 sierpnia 2006, 14:54

Miłośnicy morza i korsarstwa będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Zapowiadana na listopad tego roku gra Age of Pirates: Captain Blood została przełożona dopiero na pierwszy kwartał przyszłego.

Mariaż Akelli i Ageii

Elrond, 11 kwietnia 2006, 09:35

Przedstawiciele firmy Ageia Technologies, odpowiedzialnej za stworzenie pierwszego, sprzętowego "dopalacza" fizyki, PhysX, poinformowali, iż technologię tę wykorzysta w swoich nadchodzących produktach, rosyjski developer i wydawca, firma Akella. Oświadczenie to zostało odczytane podczas Russian Developers Conference, która odbyła się w dniach 7-8 kwietnia w Moskwie.

Akella na E3

Krystian Smoszna, 21 kwietnia 2005, 08:15

Co roku, na długo przed rozpoczęciem targów E3, wydawcy gier prześcigają się w ogłaszaniu list tytułów, które zamierzają zaprezentować podczas wspomnianej wyżej imprezy. Dzisiaj przyjrzymy się ofercie firmy Akella, jak zwykle koncentrującej się na programach o tematyce marynistycznej.