Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Robin Hood: Defender of the Crown

Poradnik: Robin Hood: Defender of the Crown

Redakcja GRYOnline.pl, 27 września 2004, 22:34

Poradnik do strategii Robin Hood: Defender of the Crown przedstawiający najlepszy według autora sposób prowadzenia rozgrywki, efektywne posunięcia, oraz rady dotyczące rozmieszania wojsk i zajmowania kolejnych hrabstw.

X2: The Threat oraz Robin Hood: Defender of the Crown na polskim rynku

ComCo, 28 listopada 2003, 13:56

Wiele, często bardzo dobrych produkcji niekiedy w ogólnie nie trafia do naszego kraju, a jeżeli udaje się nam doczekać premiery niektórych z nich (z wielomiesięcznym opóźnieniem w porównaniu do Zachodu), to jedni gracze się cieszą, a inni narzekają „dlaczego dopiero teraz?!”. Do tej pory w planach wydawniczych naszych rodzimych dystrybutorów gorączkowo poszukiwałem dwóch gier, tj. X2: The Threat oraz Robin Hood: Defender of the Crown, no i znalazłem. Rzeczone pozycje zamierza wydać w Polsce firma PLAY - warto zwrócić na nie uwagę tym bardziej, że cena detaliczna każdego z tytułów nie przekracza 50 PLN.

Zespół Cinemaware uczcił wydanie Robin Hood: Defender of the Crown

ComCo, 13 października 2003, 15:42

Niedawna (30 września bieżącego roku) premiera nowej odsłony hitu o nazwie Robin Hood: Defender of the Crown, znanego jeszcze z czasów panowania Amigi (ponad milion sprzedanych egzemplarzy gry), była dla jej producenta - firmy Cinemaware - kolejnym krokiem milowym w rozwoju. Starsi gracze zapewne mają dużo wspomnień związanych z końcem lat osiemdziesiątych i oryginalnym Defenderem, zaś aby uczcić premierę jego nowego wcielenia, pracownicy Cinemaware przygotowali kilka naprawdę miłych niespodzianek.

Znów będziesz okradał bogatych i rozdawał biednym

Syriusz, 30 lipca 2003, 21:24

Firma Capcom zawarła umowę z Cinemaware, na mocy której stała się ogólnoświatowym dystrybutorem nowej odsłony - wydanej przed laty produkcji - Robin Hood: Defender of the Crown, na następujące platformy: PC, Sony PlayStation 2 oraz Microsoft Xbox.

Zapowiedź Robin Hood: Defender of the Crown

Fajek, 11 września 2001, 12:34

„Bierzemy trochę zdobywania i wojowania, kilka małych gier akcji oraz wstawki filmowe, dobrze to wszystko mieszamy i pieczemy przez 30 minut. Następnie wystarczy wszystko schłodzić i już jest gotowe do podania.” - Morgan Gray