Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Evil Dead: The Game

Takie gore to ja lubię. Moja opinia o Evil Dead: The Game

Pajdos, 23 maja 2022, 16:51

W gradaptacje dzieł popkultury gra się dziś o wiele przyjemniej niż jeszcze kilka lat temu. Evil Dead: The Game również wpisuje się w ten pozytywny trend – to po prostu bardzo dobra produkcja powstała na znanej licencji.

Oceny recenzentów już nie decydują o sprzedaży gier, mówi szef Saber

hexx0, 20 maja 2022, 21:08

CEO studia Saber Interactive, Matthew Karch, stwierdził, że oceny wystawiane przez recenzentów nie determinują już sprzedaży gier. Co więc o niej decyduje? Omówił on tę kwestię na przykładzie Evil Dead: The Game.

Evil Dead: The Game ma przyzwoite oceny i sprzedaje się wyśmienicie

AlexB, 19 maja 2022, 16:00

W zaledwie pięć dni od premiery Evil Dead: The Game od studia BossTeamGames sprzedało się w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Matthew Karch, prezes Embracer Group, podkreślił, że firma ma „bardzo wysokie oczekiwania” co do przyszłości tego tytułu.

Premiera horroru Evil Dead: The Game

Adrian Werner, 13 maja 2022, 12:55

Doczekaliśmy się wreszcie premiery Evil Dead: The Game, czyli gry korzystającej z licencji serii horrorów, których reżyserem był Sam Raimi.

Evil Dead: The Game znów opóźnione

hexx0, 28 stycznia 2022, 21:04

Studio BossTeamGames poinformowało, że gra Evil Dead: The Game zaliczy kolejną obsuwę. Z potworami rodem z najgorszych koszmarów przyjdzie nam się zmierzyć dopiero w maju.

Evil Dead The Game dopiero w 2022 roku, ale z singleplayerem

Adrian Werner, 6 sierpnia 2021, 13:16

Premiera Evil Dead The Game została przełożona na 2022 rok. Twórcy potrzebują więcej czasu, gdyż postanowili dodać tryb singleplayer.

Krwawy gameplay z Evil Dead: The Game

Vergil, 10 czerwca 2021, 21:54

Firma Saber Interactive zaprezentowała brutalny gameplay z gry Evil Dead: The Game. Materiał wideo otrzymał komentarz samego Bruce’a Campbella, czyli aktora znanego z filmowego pierwowzoru.

Evil Dead: The Game - Martwe zło powróci jako gra

Adrian Werner, 11 grudnia 2020, 02:45

Filmowa seria Martwe zło otrzyma nową interaktywną adaptację. Projekt zatytułowan po prostu Evil Dead: The Game ukaże się w przyszłym roku.