Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Star Wars: Starfighter

Wieści ze świata (Gutar Hero: Warriors of Rock, EVE Online, Star Wars) 8/06/10

Jiker, 8 czerwca 2010, 12:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o darmowym trialu Darkfalla, nowym rekordzie EVE Online, muzycznym Jam Party, promocjach w Xbox Live Arcade, poziomie piractwa na konsolach przenośnych, a także nowych kontrolerach do Guitar Hero: Warriors of Rock. Zapraszamy do lektury.

Klasyki LucasArts już na Steamie

Maciej Śliwiński, 9 lipca 2009, 10:33

LucasArts kontynuuje ofensywę i przypomina swoje kolejne stare, aczkolwiek kultowe tytuły, które na przestrzeni lat stały się klasykami swoich gatunków. Na platformę Steam trafiła paczka dziesięciu gier wydanych w przeszłości przez to studio.

Klasyczne produkcje LucasArts powrócą w tę środę; remake Monkey Island za tydzień

Hed, 6 lipca 2009, 22:19

Firma LucasArts ogłosiła, że wyda na Steamie kilka swoich starszych produktów. Wśród nich pojawią się takie hity sprzed lat, jak: Loom, The Dig, Indiana Jones and the Fate of Atlantis oraz chociażby Star Wars: Battlefront II. Pierwsze trzy tytuły to kultowe przygodówki, które na pewno trafią do wielu fanów. Te i kilka innych produkcji będzie dostępnych na Steamie 8 lipca tego roku, czyli w środę.

Star Wars: Starfighter - demo

Solnica, 15 lutego 2002, 17:36

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, Lucas Arts udostępnił zajmujące nieco ponad 44MB, grywalne demo jednej ze swoich najnowszych gier - Star Wars: Starfighter.

Zapowiedź: Star Wars - Starfighter

Fajek, 7 lutego 2002, 12:55

Star Wars: Starfighter ukazał się na konsolę Playstation 2 około pół roku temu, jednocześnie stając się hitem. LucasArts mając nadzieje powtórzyć sukces, zdecydowało się na przeniesienie tej gry na platformę PC. Gra powinna trafić do sklepów w całej Polsce już w połowie marca.

Star Wars: Starfighter na PC "ozłocony"

Sznur, 17 stycznia 2002, 12:50

Dobiegły końca prace nad kolejnym symulatorem kosmicznym ze stajni LucasArts. Mowa o grze Star Wars: Strafighter, której PC-towa wersja właśnie weszła w fazę „gold”. Pierwotnie gra przeznaczona była wyłącznie na konsolę PlayStation 2 (która ukazała się w lutym 2001), lecz LucasArts postanowił utrzymać tradycyjną obecność swoich symulatorów kosmicznych na rynku PC, zlecając konwersję kalifornijskiemu zespołowi Secret Level.

Lucas Arts informuje: Star Wars Starfighter na PC i Xbox'a

Fajek, 5 października 2001, 10:03

Na tegorocznych targach E3 pojawiła się informacja, że gra Star Wars: Starfighter, hit z konsoli Playstation 2 pojawi się również na PC oraz Xbox’a. Nie była to jednak informacja oficjalna. A taką właśnie podał w dniu wczorajszym producent, firma Lucas Arts.

Jedi Knight 2 - najlepszy tytuł ze świata SW?

Fajek, 2 sierpnia 2001, 11:47

Przyznać trzeba, że ostatnio posiadacze komputerów klasy PC nie mieli okazji zagrać w dobrą grę ze świata Star Wars. Bo przecież zaśmialibyście się mi w twarz gdybym przytoczył np. Star Wars Episode 1: Battle for Naboo.