Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Agatha Christie: Zło, które żyje pod słońcem

Osiem nowych tytułów w Extra Klasyce

Crash, 11 września 2009, 11:05

Dzięki staraniom firmy CD Projekt, na terenie całego kraju do sklepów powędrowały nowe odsłony gier z serii Extra Klasyka. Graczy, z nieco mniej zasobnym portfelem, powinien ucieszyć fakt, iż wśród ośmiu nowości, pojawiły się takie hity jak Stranglehold czy Supreme Commander: W obliczu wroga.

Premiery gier w Polsce (24-30 listopada)

Vercetti, 1 grudnia 2008, 09:35

Po kilku obfitych tygodniach rodzimi dystrybutorzy zanotowali lekki spadek formy i wypuścili na nasz rynek „zaledwie” dwanaście premierowych tytułów. Mała zadyszka na koniec listopada nie powinna jednak wpędzić nikogo w ponury nastrój, bo wraz z nastaniem grudnia półki polskich sklepów zaleją przedświąteczne, spektakularne nowości.

Agatha Christie: Kolekcja tajemnic od CD Projekt

Łosiu, 13 listopada 2008, 18:39

Firma CD Projekt szykuje listopadową niespodziankę dla fanów tajemniczych przygodówek kryminalnych sygnowanych nazwiskiem Agathy Christie ...

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (16 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 16 lipca 2008, 14:10

Co dzisiaj w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”? Final Fantasy XIII, Dead Rising na Wii, darmowa strzelanina sieciowa, Agatha Christie zawita na Nintendo, data premiery PixelJunk Eden, Trofea w Uncharted i nowe Halo. Zapraszamy do lektury.

Poradnik: Agatha Christie: Evil Under the Sun

Redakcja GRYOnline.pl, 13 listopada 2007, 17:39

"Witam w nieoficjalnym poradniku do kolejnej, trzeciej już części przygodówek wzorowanych na powieściach słynnej pisarki Agathy Christie. Evil Under the Sun, bo o nim mowa to gra z perspektywy trzeciej osoby. Głównym bohaterem jest słynny detektyw Herkules Poirot, który tym razem musi rozwiązać zagadkę śmierci pięknej Arleny Marshall."

Nadchodzi komputerowa gra na podstawie książki Agathy Christie pt. Śmierć na Nilu

eLKaeR, 12 kwietnia 2007, 05:23

Posiadacze PeCetów doczekali się na razie dwóch gier na kanwie twórczości literackiej Agathy Christie – mowa o And Then There Were None i Murder on the Orient Express. Obie pozycje opracowała ekipa AWE Productions, przygotowująca teraz kolejny produkt (Evil Under the Sun) na podstawie książki słynnej brytyjskiej pisarki. Na tym jednak nie koniec wirtualnych historii z dreszczykiem.

Oficjalna zapowiedź gry pt. Agatha Christie: Evil Under the Sun

eLKaeR, 22 marca 2007, 14:55

Hotel na wybrzeżu, Zło czai się wszędzie i Zło, które żyje pod słońcem – pod takimi nazwami znana jest w naszym kraju powieść kryminalna Agathy Christie z 1941 roku (oryginalny tytuł brzmi: Evil Under the Sun). Właśnie okazało się, że na kanwie tej książki powstaje trzecia gra komputerowa z serii, upamiętniającej dokonania słynnej angielskiej pisarki.