Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Getaway 3

Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, GTA IV, Resident Evil 5) 6/10/09

Piotr Doroń, 6 października 2009, 13:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Lucidity od jutra w Xbox Live Arcade, zapowiedź nowej odsłony Rocket Knighta, Epic Mickey oficjalnie potwierdzone, Getaway 3 i Eight Days nie do końca martwe, data europejskiej premiery DJ Hero i inne. Zapraszamy do lektury.

Gralingrad – zły pomysł

Norbert Szamota, 25 lutego 2009, 06:40

W każdej sytuacji można mieć różne pomysły. Także twórcy gier mogą mieć na coś dobry pomysł i zły pomysł. Ja ostatnio trafiam głównie na produkcje, których autorzy mieli te gorsze.

Sony anuluje prace nad Eight Days i The Getaway

Przemysław Zamęcki, 5 czerwca 2008, 08:19

Sony Computer Entertainment Europe poinformowało o anulowaniu dwóch projektów, w których posiadacze PlayStation 3 pokładali spore nadzieje. Chodzi tutaj mianowicie o gry Eight Days i The Getaway.

The Getaway 3 ciągle w produkcji

Piotr Doroń, 8 marca 2008, 12:12

Nowych informacji o trzeciej odsłonie popularnego cyklu The Getaway nie było już od bardzo dawna. Nie oznacza to jednak, że jej produkcja została wstrzymana. O zauważalnym postępie w pracach poinformowała świat Katie Ellwood, scenarzystka pracująca nad fabułą gry opracowywanej przez wewnętrzne studia Sony Computer Entertainment.