Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat WarPath

Zarabiaj pieniądze poprzez granie w tytuły Groove Games!

Vercetti, 1 czerwca 2007, 16:55

Kanadyjski koncern Groove Games wprowadził w życie nową inicjatywę o nazwie SkillGround. Jest to nic innego, jak serwis udostępniający za darmo tytuły, które dają nam możliwość zarabiania prawdziwych pieniędzy. Pomysł adresowany do posiadaczy komputerów osobistych ma za zadanie rozpropagować internetowe rozgrywki zarówno w gronie hardcore’owych graczy, jak też wśród osób, określanych jako casual

WarPath zmierza do Europy

Krystian Smoszna, 6 grudnia 2006, 10:41

Holenderska firma Lighthouse Interactive poinformowała wczoraj, że nabyła prawa do publikacji gry WarPath w Europie. Wyprodukowany przez studio Digital Extremes produkt zadebiutuje na Starym Kontynencie w pierwszym kwartale przyszłego roku.

WarPath w amerykańskich sklepach

Krooliq, 19 lipca 2006, 10:04

Firma Groove Games poinformowała, że wczoraj do sklepów na terenie Stanów Zjednoczonych trafił FPS o nazwie WarPath. Program ukazał się w wersji PC oraz na konsolę Xbox.

WarPath – status „gold”

Vercetti, 29 czerwca 2006, 17:37

Jak podaje koncern Groove Games, nowe dziecko ekipy Digital Extremes, pierwszoosobowy shooter WarPath uzyskał właśnie złoty status, co oznacza, że prace nad tym tytułem dobiegły końca. Płyta-matka z grą pojechała już do tłoczni, co zaowocuje pojawieniem się pudełek z FPS-em na półkach sklepów w dniu 18 lipca.

WarPath zadebiutuje dopiero w lipcu

Krystian Smoszna, 31 maja 2006, 08:30

WarPath - nowa, pierwszoosobowa strzelanina przygotowywana przez studio Digital Extremes, zalicza małe opóźnienie. Program, który pierwotnie miał zadebiutować na rynku w czerwcu bieżącego roku, ostatecznie ukaże się 18 lipca.

Zapowiedziano WarPath - dynamiczny FPS osadzony w sceneriach SF

Elrond, 15 lutego 2006, 13:21

Przedstawiciele firmy wydawniczej Groove Games, m.in. Land Of The Dead: Road to Fiddler's Green czy World War II Combat: Road to Berlin, zapowiedzieli kolejną pozycję, która uzupełni jej portfolio. Będzie to WarPath, dynamiczny shooter pierwszoosobowy, z akcją osadzoną w sceneriach SF, tworzony przez Digital Extremes. Docelowe platformy gry to Xbox oraz PC a premierę przewidziano na wiosnę.