Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Neopets Puzzle Adventure

Co szykuje Capcom na pierwszą połowę 2009 roku?

ult, 5 stycznia 2009, 15:15

Firma Capcom, japoński producent i wydawca gier, odpowiedzialna m.in. za stworzenie serii Devil May Cry i Lost Planet czy dystrybucję cyklu GTA w Kraju Kwitnącej Wiśni, ogłosiła listę gier, które zostaną wypuszczone do sprzedaży przez nią w pierwszym półroczu 2009.

Resident Evil 5 w wersji PC na liście wydawniczej Capcom

Hed, 4 listopada 2008, 20:13

Firma Capcom ujawniła szczegółowe informacje o premierach swoich najnowszych produkcji jakich możemy spodziewać się w pierwszym kwartale roku 2009. Wiemy więc przede wszystkim, że oczekiwana czwarta część najbardziej chyba znanej serii bijatyk pojawi się 20 lutego w Wielkiej Brytanii. Potwierdzono także wydanie najnowszej odsłony cyklu Resident Evil na komputery osobiste.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (7 października 2008)

Jiker, 7 października 2008, 11:10

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: gonimy własny ogon w Pyroblazer, słuchamy ścieżki dźwiękowej NBA 2K9, kupujemy talizmany, walczymy w wojnie secesyjnej, rockujemy z dodatkiem do Guitar Hero: On Tour oraz regionalizujemy Nintendo DSi. Zapraszamy do lektury.

Neopets Puzzle Adventure – nowy projekt twórców Puzzle Questa

Vercetti, 4 czerwca 2008, 14:30

Capcom poinformował, że na mocy umowy, jaką zawarł z firmą Nickelodeon, w jego planie wydawniczym znalazła się nowa gra logiczna, nazwana roboczo Neopets Puzzle Adventure. Developingiem pozycji zajmie się australijskie studio Infinite Interactive, które dotąd mogło pochwalić się udanym Puzzle Quest: Challenge of the Warlords.