Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Neopets Puzzle Adventure

Co szykuje Capcom na pierwszą połowę 2009 roku?
Co szykuje Capcom na pierwszą połowę 2009 roku?

wiadomość5 stycznia 2009

Firma Capcom, japoński producent i wydawca gier, odpowiedzialna m.in. za stworzenie serii Devil May Cry i Lost Planet czy dystrybucję cyklu GTA w Kraju Kwitnącej Wiśni, ogłosiła listę gier, które zostaną wypuszczone do sprzedaży przez nią w pierwszym półroczu 2009.

Resident Evil 5 w wersji PC na liście wydawniczej Capcom
Resident Evil 5 w wersji PC na liście wydawniczej Capcom

wiadomość4 listopada 2008

Firma Capcom ujawniła szczegółowe informacje o premierach swoich najnowszych produkcji jakich możemy spodziewać się w pierwszym kwartale roku 2009. Wiemy więc przede wszystkim, że oczekiwana czwarta część najbardziej chyba znanej serii bijatyk pojawi się 20 lutego w Wielkiej Brytanii. Potwierdzono także wydanie najnowszej odsłony cyklu Resident Evil na komputery osobiste.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (7 października 2008)

wiadomość7 października 2008

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: gonimy własny ogon w Pyroblazer, słuchamy ścieżki dźwiękowej NBA 2K9, kupujemy talizmany, walczymy w wojnie secesyjnej, rockujemy z dodatkiem do Guitar Hero: On Tour oraz regionalizujemy Nintendo DSi. Zapraszamy do lektury.

PC
NDS
Wii
Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz