Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Soldier of Fortune: Payback

Gra Soldier of Fortune: Payback jest już gotowa

Krystian Smoszna, 9 listopada 2007, 07:03

Najnowsza odsłona cyklu Soldier of Fortune, nosząca podtytuł Payback, jest już gotowa. Wydawca gry – koncern Activision – skierował produkt do tłoczni, która jest ostatnim przystankiem na jego drodze do sklepów.

Witryna Soldier of Fortune: Payback już w sieci

Thorwalian, 25 października 2007, 12:10

Firma Activision poinformowała, że trzecia odsłona cyklu Soldier of Fortune o podtytule Payback, wreszcie doczekała się własnej strony internetowej. Niejako celebrując to wydarzenie, światło dzienne ujrzały również kolejne materiały promujące grę.

Australijczycy odmawiają sklasyfikowania gry Soldier of Fortune: Payback

Vercetti, 19 października 2007, 14:38

Office of Film and Literature Classification (OFLC), organizacja zajmująca się przydzielaniem wydawanych w Australii filmów, gier i książek do odpowiedniej kategorii wiekowej, odmówiła sklasyfikowania zmierzającej na PC, X360 i PS3 strzelanki Soldier of Fortune: Payback. Powodem do podjęcia tej decyzji był zbyt wysoki stopień brutalności rozgrywki, zaprezentowany w produkcie grupy Cauldron.

Soldier of Fortune Payback – znamy szczególy!

Elrond, 8 października 2007, 11:29

W końcu, bez żadnych niedomówień, poznaliśmy szczegóły fabuły najnowszej odsłony serii Soldier of Fortune, Payback, jak również różnego rodzaju „smaczki”, które zaoferuje nam wspomniana gra. Znamy również oficjalną datę wydania – to 13 listopada tego roku (oby trzynastka nie była pechowa). Potwierdziły się tym samym plotki sprzed kilku dni z serwisu Kotaku dotyczące premiery gry.

Soldier of Fortune 3 jednak w listopadzie?

Misiek, 3 października 2007, 11:38

Dużo już wody w Wiśle upłynęło od czasu ostatniej informacji o Soldier of Fortune: Pay Back. Od wielu miesięcy nie usłyszeliśmy nic nowego, więc wszyscy spodziewali się, iż zapowiadana na listopad premiera zostanie w najbliższych dniach przesunięta na późniejszy termin. Wygląda jednak na to, że trzecia część znanej gry FPP może się ukazać zgodnie z planem.

Soldier of Fortune: Pay Back produktem budżetowym

Krystian Smoszna, 28 czerwca 2007, 06:39

Mamy dla Was dwie wiadomości, jedną bardzo dobrą, drugą już niekoniecznie. Zacznijmy od tej pierwszej: trzecia odsłona cyklu Soldier of Fortune, o której przedwczoraj plotkował serwis Worthplaying, faktycznie ujrzy światło dzienne! Trudno jednak cieszyć się z tej informacji, bowiem program zostanie opublikowany na rynku przez firmę Activison Value, zajmującą się dystrybucją tzw. gier budżetowych.

Trzecia odsłona cyklu Soldier of Fortune w produkcji?

Krystian Smoszna, 27 czerwca 2007, 06:51

Po pięciu latach przerwy na rynek elektronicznej rozrywki powróci seria Soldier of Fortune – tak przynajmniej twierdzi internetowy serwis Worthplaying, który nieoczekiwanie obwieścił światu informację o pracach nad trzecią odsłoną cyklu pierwszoosobowych strzelanin.