Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Harvey Birdman Attorney At Law

Gra Harvey Birdman: Attorney at Law debiutuje na rynku

Metatron, 9 stycznia 2008, 15:20

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Capcom wstrzymał premierę gry Harvey Birdman: Attorney at Law, by uniknąć gorącego okresu przedświątecznego, a teraz, gdy wszystkie firmy wydały już swoje najlepsze produkcje, w końcu wypuścił grę na rynek. Na razie niestety jedynie amerykański.

Premiera gry o przygodach Harvey'a Birdmana opóźniona ze względu na konkurencję

Krystian Smoszna, 23 października 2007, 07:53

Przed godziną opublikowaliśmy na łamach naszego serwisu wiadomość o przesunięciu premiery gry Army of Two. Jak się wczoraj okazało, nie tylko produkt firmy Electronic Arts zostanie wydany w przyszłym roku. Spore opóźnienie zaliczyła również gra Harvey Birdman: Attorney at Law, choć z zupełnie innych powodów.

Gra Harvey Birdman: Attorney at Law również na Wii

Metatron, 5 września 2007, 11:20

Zapowiedziana na początku tego roku gra Harvey Birdman: Attorney at Law pierwotnie przygotowywana była wyłącznie z myślą o konsolach PS2 i PSP. Teraz wiadomo już, że ukaże się również na Wii. Jak poinformował Capcom, wszystkie trzy wersje trafią do sprzedaży w Ameryce w tym samym dniu - 13 listopada.

Nowe informacje o grze Harry Birdman Attorney At Law

Metatron, 17 kwietnia 2007, 13:33

Podczas zeszłotygodniowego Capcom Gamer’s Day twórcy tak znanych serii jak Devil May Cry czy Resident Evil ogłosili plany wydania kilku produkcji. Wśród nich znalazła się zapowiedź gry na PS2 oraz PSP, Harry Birdman Attorney At Law. Wiadomo było, że będzie to tytuł wzorowany na popularnej serii kreskówek nadawanych przez Adult Swim – kanał komediowy, skierowany raczej do starszych odbiorców.