Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Gun

Wieści ze świata (Gears of War 3, Crysis, GUN) 26/09/11

Jiker, 26 września 2011, 13:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o świadomości marki 3DS, dacie premiery konsolowych wersji Crysis, nowych mapach w Gears of War 3, a także finansach firmy Zynga. Zapraszamy do lektury.

Magruder's Ghost kolejną grą z cyklu GUN?

Krystian Smoszna, 13 września 2007, 08:02

W wersji demonstracyjnej gry Tony Hawk’s Proving Ground, która wczoraj ujrzała światło dzienne, uważni maniacy jazdy na wirtualnej deskorolce dokonali interesującego odkrycia w postaci plakatu reklamującego program GUN. Nie byłoby w tym nic dziwnego, wszak oba produkty zostały przygotowane przez to samo studio, gdyby nie jeden szczegół...

Steam wzbogaci się o gry firmy Activision - cykl Call of Duty i Gun

Krystian Smoszna, 13 października 2006, 07:18

Już niebawem lista gier oferowanych w systemie elektronicznej dystrybucji Steam zostanie powiększona o kolejne tytuły, tym razem z katalogu koncernu Activision, Inc. – poinformowali wczoraj przedstawiciele firmy Valve Corporation.

Konsolowe The Movies anulowane, kolejne części GUN i Tony’ego Hawka w przygotowaniu

ComCo, 7 lutego 2006, 10:02

Przedstawiciele korporacji Activision opublikowali raport finansowy, obejmujący ostatni kwartał. Pomimo faktu, że obrót firmy wzrósł o 20% w porównaniu z analogicznym okresem w poprzednim roku (do poziomu 816.2 miliona USD), to ogólne zyski spadły aż o 30% („tylko” 67.9 zamiast ubiegłorocznych 97.3 miliona USD). Przy tej okazji ujawniono również zmiany w planie wydawniczym.

Indianie bojkotują grę Gun

Krystian Smoszna, 2 lutego 2006, 14:17

Grand Theft Auto na Dzikim Zachodzie, czyli gra Gun firmy Neversoft Entertainment ma małe kłopoty z Indianami. Potomkowie rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej są bardzo niezadowoleni z tego, w jaki sposób przedstawiono ich wirtualnych pobratymców w programie i nawołują do jego bojkotu.

Sequele True Crime oraz Gun nadal możliwe?

Elrond, 12 stycznia 2006, 16:19

Po informacji dotyczącej słabszych niż się spodziewano wyników sprzedaży gier w grudniu zeszłego roku, którą przedstawiciele firmy Activision przekazali swoim udziałowcom, zapewne wiele osób zastanawiało się, co poszło nie tak? Przecież ta duża firma wydawnicza wypuściła na rynek 4 tytuły przeznaczone na Xboxa 360, w tym bestsellerową Call of Duty 2.

Poradnik: Gun

Redakcja GRYOnline.pl, 6 grudnia 2005, 19:26

W poradniku do gry Gun znajdziecie ilustrowany opis wszystkich misji głównych, których wykonanie jest niezbędne do ukończenia gry, oraz informacje o zadaniach pobocznych, stanowiących niemal połowę wszystkich questów w grze.

Japoński Xbox 360 uruchamia amerykańskie gry?

Jiker, 25 listopada 2005, 12:37

W Internecie krążą plotki, jakoby japońskie wersje konsol Xbox 360 uruchamiały bez żadnych problemów amerykańskie edycje gier.

Gun trafił do sklepów

Krooliq, 9 listopada 2005, 09:26

Koncern Activision poinformował, że wirtualny western w konwencji przywodzącej na myśl serię Grand Theft Auto, czyli najnowsze dzieło studia Neversoft Entertainment o nazwie Gun zadebiutowało już w zachodnich sklepach.

Dużo znanych aktorów w Gun

Krystian Smoszna, 29 września 2005, 08:57

Od kilkunastu dni możecie zapoznać się odczuciami naszego redakcyjnego kolegi, który miał okazję zobaczyć w akcji grę Gun – western zrealizowany w konwencji Grand Theft Auto. Dziś mamy dla Was kolejne wieści na temat tej produkcji, tym razem dotyczące znakomitej obsady aktorów, którzy podłożą swoje głosy wirtualnym bohaterom.

Debiutanckie screenshoty z gry Gun wraz ze świeżymi informacjami tekstowymi

eLKaeR, 19 lipca 2005, 07:07

Wreszcie możemy podzielić się z Szanownymi Czytelnikami konkretnymi informacjami, dotyczącymi nowej gry ze stajni Neversoft Entertainment – bazy twórców cyklu symulacji jazdy na deskorolce, firmowanego nazwiskiem popularnego Tony’ego Hawka. Mowa o produkcie, zatytułowanym Gun i będącym wirtualnym westernem w konwencji, przywodzącej na myśl serię Grand Theft Auto. Mamy też pierwsze zrzuty ekranowe.

GTA na Dzikim Zachodzie od twórców Tony Hawk's Pro Skater

eLKaeR, 20 czerwca 2005, 11:44

Podczas minionych targów E3 2005 w Los Angeles naszą uwagę przyciągnęły tajemnicze plakaty, reklamujące grę o tytule Gun. Przygotowujące ów produkt studio Neversoft Entertainment (vide cykl, firmowany nazwiskiem Tony’ego Hawka) nie było wprawdzie skore do ujawnienia dokładnych informacji na jego temat, ale teraz dość precyzyjne dane zaserwuje nam ponoć popularny magazyn Game Informer.