Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Outward

Premiera Outward: Definitive Edition; RPG zaliczyło zasłużony lifting

Przemysław Dygas, 17 maja 2022, 08:49

Dziś premiera Outward w wersji Definitive Edition. W RPG-a zagrają po raz pierwszy posiadacze PS5 oraz Xboksów Series S/X.

Hardkorowe RPG Outward: Definitive Edition z datą premiery

Agnieszka Adamus, 6 maja 2022, 20:20

Poznaliśmy datę premiery Outward: Definitive Edition. W rozbudowaną i ulepszoną wersję tej bezkompromisowej gry RPG zagramy już niebawem.

Outward: Definitive Edition - hardkorowe RPG otrzyma ulepszoną edycję oraz wersje na PS5 i XSX/S

Adrian Werner, 12 marca 2022, 08:47

Zapowiedziano Outward: Definitive Edition, czyli ulepszone i rozszerzone wydanie hardkorowego RPG-a z 2019 roku. Poprawiona edycja trafi nie tylko na PC, ale również na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Hardkorowe RPG Outward dostanie niedługo drugie DLC

Adrian Werner, 29 października 2020, 10:01

Zespół Nine Dots Studio i firma Deep Silver zapowiedziały Outward: The Three Brothers, czyli drugi dodatek DLC do popularnego RPG.

Outward z 400 tys. sprzedanych egzemplarzy i trybem hardcore

Adrian Werner, 4 października 2019, 11:22

Zespół Nine Dots Studios pochwalił się imponującymi wynikami sprzedaży survivalowego RPG-a Outward. Gra otrzymała również aktualizację z nową zawartością, w tym z trybem hardcore.

Premiera Outward – ambitnego survivalowego RPG-a

Adrian Werner, 26 marca 2019, 10:32

Ukazała się gra Outward, czyli nietypowe RPG wzbogacone elementami survivalowymi, w którym zamiast w wielkich bohaterów wcielamy się w szarych poszukiwaczy przygód, mających problem z przeżyciem każdej przygody.

Data premiery Outward – ambitnego RPG z otwartym światem

Vergil, 15 stycznia 2019, 18:17

Outward, czyli opracowywana przez ekipę Nine Dots Studio gra RPG, wczesną wiosną trafi na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Produkcja, której wydaniem zajmie się Deep Silver, wyróżnia się za sprawą obecności wyraźnie zarysowanych elementów survivalowych i trybu kooperacji (również na podzielonym ekranie).

Nadchodzi Outward - survivalowe RPG z nietypowym trybem co-op

Adrian Werner, 22 kwietnia 2015, 09:16

Studio Nine Dots pracuje nad grą RPG zatytułowaną Outward. Zaoferuje ona świat o otwartej strukturze, kształtowany przez nasze sukcesy i porażki, silne elementy survivalowe oraz tryb kooperacyjny na podzielonym ekranie, nawet podczas rozgrywek sieciowych.