Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Anno: Build An Empire

Anno: Build An Empire - strategia ekonomiczna zadebiutowała na Androidzie

Jiker, 28 kwietnia 2015, 12:12

Na platformie Google Play zadebiutowała gra Anno: Build An Empire - realizowana w modelu freemium mobilna odsłona popularnego cyklu strategii ekonomicznych, zapoczątkowanego w 1998 roku.

Dystrybucja cyfrowa na weekend 4–5 października (Batman: Arkham, Diablo III: Reaper of Souls)

Adam Zechenter, 4 października 2014, 10:47

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, by w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak odsłony serii Batman: Arkham, Diablo III wraz z rozszerzeniem czy Blackguards lub Anno 2070.

Dystrybucja cyfrowa na weekend 9-10 sierpnia (serie Battlefield, Anno i Grand Theft Auto)

Adrian Werner, 9 sierpnia 2014, 12:40

Zapraszamy do lektury cotygodniowego zestawienia najciekawszych okazji w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, by w przystępnych cenach zdobyć takie produkcje jak Titanfall, Bastion, Insurgency, Age of Wonders III oraz serie Battlefield, Anno i Grand Theft Auto.

Anno: Build an Empire nową odsłoną cyklu strategii ekonomicznych. Gra trafi wyłącznie na iPada

Jiker, 8 maja 2014, 10:04

Wkrótce użytkownicy iPadów otrzymają możliwość zagrania w nową odsłonę rdzennie pecetowego cyklu Anno. Anno: Build an Empire, nad którym pracuje studio Mi’pu’mi Game, powstaje wyłącznie z myślą o urządzeniach mobilnych i ma zaskoczyć graczy wysoką jakością wykonania.