Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Transverse

Transverse – anulowano zbiórkę pieniędzy

Draug, 3 października 2014, 14:10

Studio Piranha Games anulowało zbiórkę pieniędzy na grę Transverse. Jako powód podano brak dostatecznego zainteresowania projektem ze strony graczy i niemożność jego zrealizowania przez crowdfunding. Twórcy stwierdzili, że tytuł schodzi teraz „za kurtynę”, i wyrazili nadzieję, że kiedyś uda im się go dokończyć.

Piranha Games ma prawa do marki Wing Commander

Adrian Werner, 11 września 2014, 09:06

Zbiórka na kosmiczne MMO Transverse idzie na razie słabo, wiec twórcy postanowili spróbować rozwiać wątpliwości graczy. Odniesiono się do obecnego stanu MechWarrior Online oraz zdradzono, że studio Piranha Bytes posiada licencję na markę Wing Commander, ale postanowiło jej nie wykorzystać przy swoim nowym projekcie.

Transverse – konkurencja dla Elite i Star Citizen od twórców MechWarrior Online

luckie, 10 września 2014, 10:25

Twórcy MechWarrior Online wyjawili pierwsze konkrety na temat Transverse – ambitnego MMORPG-a science-fiction, w którym role NPC-ów przejmą gracze. Właśnie ruszyła zbiórka społecznościową na rzecz gry mogącej śmiało konkurować ze Star Citizen.

A Universe To Explore – MMO od twórców MechWarrior Online

luckie, 9 września 2014, 10:56

Studio Piranha Games, twórcy sieciowej gry free-to-play MechWarrior Online, otworzyli stronę A Universe To Explore. Dowiadujemy się z niej, że dziś wieczorem deweloper ujawni swoją nową produkcję, będącą kosmicznym MMO.