Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Worms Blast

THQ zapowiada Wormsy na Wii

Metatron, 31 sierpnia 2007, 12:22

Firma THQ zapowiedziała kolejną część Wormsów. Tym razem wojowniczymi robaczkami pogramy na konsoli Wii. Deweloperzy z Team17 obiecują, że w tej odsłonie serii doczekamy się wielu zmian. Akcja gry zostanie osadzona w sceneriach znanych z filmów s-f, odwiedzimy sześć planet i weźmiemy udział w licznych mini-gierkach.

Robaki przypuszczają szturm na telefony komórkowe

Kaiser, 24 kwietnia 2007, 09:45

Tytuł Człowieka Roku magazynku Time jest jedną z bardziej prestiżowych nagród, przyznawaną jak się ostatnio okazuje nie tylko osobom ze świata społeczno-politycznego. Już po raz trzeci nominacja trafia do osoby bezpośrednio związanej z elektroniczną rozrywką. W 2004 roku był to Ken Kutaragi, powszechnie uważany za ojca konsol marki Sony, a dwanaście miesięcy później wśród zaproponowanych znalazło się trio twórców Halo. Obecnie w gronie polityków, naukowców i artystów usytuował się Shigeru Miyamoto.

Już dzisiaj Codemasters oficjalnie ogłosi prace nad Worms: Mayhem

Krystian Smoszna, 13 stycznia 2005, 09:26

Według wszelkich znaków na niebie i ziemi, w dniu dzisiejszym firmy Team 17 oraz Codemasters zapowiedzą oficjalnie grę Worms: Mayhem – najnowszą odsłonę popularnej serii, która już od dziesięciu lat stale gości na w sercach posiadaczy PeCetów.

LEM redukuje ceny

eLKaeR, 30 listopada 2002, 17:27

Firma Licomp Empik Multimedia dokonała właśnie obniżki cen trzech gier ze swojego bogatego katalogu. Wszystkie te produkty dedykowane są platformie PC.

Robaki przypuszczą atak na aparaty GSM!

eLKaeR, 24 listopada 2002, 13:00

Prosto z siedziby THQ Wireless nadeszły informacje o kolejnym programie rozrywkowym tej firmy, przeznaczonym dla najnowocześniejszych telefonów komórkowych. Mowa tu o konwersji, znanego z innych platform sprzętowych, cyklu zatytułowanego Worms.

Robaki powracają - oficjalna strona Worms 3

Solnica, 14 lipca 2002, 12:30

Team17 uruchomił oficjalną stronę Worms 3, najnowszej części gry strategicznej z sympatycznymi robakami w roli głównej, które tym razem przeniosą się do w pełni trójwymiarowego środowiska.

Recenzja: Worms Blast

Fajek, 28 maja 2002, 13:02

Worms: Blast to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier strategiczno-logicznych stworzonej przez Team17. Jest to pierwsza gra z serii, w której nasze robaki stały się trójwymiarowe, a rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym. Akcja przenosi nas na obszary morskie, gdzie dysponując całkowicie nowymi rodzajami broni, będziemy zniszczyć okręty przeciwnika.

Worms Blast i The 3D Gamemaker na TOP LISCIE salonów EMPIK

Fajek, 9 kwietnia 2002, 18:05

,,Worms Blast'' po pierwszym tygodniu od premiery wskoczyło na Top Listę sieci salonów EMPIK, w kategorii ,,Najlepiej sprzedających się gier''. Obecnie gra zajmuje piąte miejsce, ale tytuł cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących, także dzięki możliwości spotkania postaci z gry w większości salonów EMPIK.

Robale nadchodzą ponownie!

Fajek, 2 kwietnia 2002, 11:00

Dzisiaj, 2 kwietnia na polskich półkach sklepowych pojawi się kolejna cześć przygód szalonych robaków - gra ,,Worms Blast'' w polskiej wersji językowej i cenie detalicznej 49,00 PLN.

Worms: Blast Demo, Tiger Woods PGA Tour 2002 Demo

Solnica, 1 lutego 2002, 19:19

Do opublikowanego nieco wcześniej dema Shadow Force: Razor Unit, dołączyły dzisiaj jeszcze dwa kolejne - Worms: Blast oraz Tiger Woods PGA Tour 2002.