Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Manhunt

Dwa klasyki Rockstara, Bully oraz Manhunt, trafiły na PlayStation 4

Jakub Mirowski, 22 marca 2016, 08:19

Bez żadnej zapowiedzi ze strony firmy Rockstar czy Sony, na PlayStation 4 trafiły dwie produkcje, które zadebiutowały jeszcze w czasie trwania szóstej generacji konsol: Manhunt oraz Bully.

Nowy klient Steama zachęca promocją gier Rockstara

Hed, 27 kwietnia 2010, 08:04

Zgodnie z obietnicą firma Valve wypuściła wczoraj wieczorem nową wersję klienta Steam, która zmienia wygląd interfejsu, dodaje mnóstwo funkcji oraz wprowadza wiele oczekiwanych modyfikacji technicznych. Z premierą odświeżonej wersji platformy zbiegła się dynamiczna promocja na gry Rockstara – ich komplet można kupić za 170 złotych (45 euro).

Gry Rockstar Games na Steamie o 30% tańsze

Łosiu, 31 stycznia 2009, 09:40

Wszyscy lubią promocje, lubimy je również i my, warto więc odnotować, że wszystkie tytuły Rockstar Games dostępne na platformie Steam są aktualnie objęte 30-procentową zniżką.

Manhunt znów oskarżany o nakłonienie nastolatka do zabójstwa

Metatron, 17 lipca 2007, 12:29

Wielka Brytania po raz kolejny zszokowana jest dokonaną przez nastolatka zbrodnią. Znów rodzice przybrali tę samą linię obrony, jak w wielu podobnych przypadkach, obwiniając o wszystko grę wideo, którą dziwnym trafem okazał się Manhunt, produkcja, o której ostatnio było głośno w Wielkiej Brytanii, gdy okazało się, że jej kontynuacja nie będzie mogła być sprzedawana na terenie tego kraju.

Otwarto oficjalny serwis poświęcony grze Manhunt 2 - zobacz nowy trailer!

Jiker, 13 kwietnia 2007, 10:45

Firma Rockstar Games uruchomiła właśnie oficjalny serwis internetowy poświęcony grze Manhunt 2. Wraz z nim opublikowany został pierwszy pełnoprawny trailer tejże pozycji. W odpowiedniej sekcji natkniemy się również na zestaw zrzutów ekranowych.

Myśli nieprzemyślane - Uśmiercaj mnie powoli

Redakcja GRYOnline.pl, 30 marca 2007, 17:43

Gdy w Soldier of Fortune zdobyłem erkaem i pierwszemu przeciwnikowi, jaki na mnie wyskoczył, odstrzeliłem jedną serią nogę, rękę i na końcu głowę, wydało mi się to zabawne. Gdy zobaczyłem walki z bossami w God of War 2, uznałem je za co najmniej niesmaczne.

Manhunt 2 na celowniku Jacka Thompsona

Metatron, 27 lutego 2007, 11:07

Kiedy ogłoszono prace nad Manhunt 2, kontynuacją kontrowersyjnej gry ze studia Rockstar, było niemal pewne, że prędzej czy później odezwą się obrońcy moralności, którzy nie szczędzili słów krytyki pod adresem poprzedniej części. Tak stało się w istocie, a głos zabrał nie kto inny, jak „ulubiony” przez graczy amerykański prawnik Jack Thompson.

Manhunt 2 budzi pierwsze kontrowersje

Krystian Smoszna, 8 lutego 2007, 15:06

Nie trzeba było długo czekać na pierwsze reakcje dotyczące drugiej odsłony cyklu Manhunt. Gra została zapowiedziana oficjalnie przedwczoraj, a już dziś rosną wokół niej pierwsze kontrowersje. Z ogłoszenia o pracach nad programem nie są zadowoleni rodzice zamordowanego w 2004 roku Stefana Pakeeraha.

Filmową zapowiedź gry Manhunt 2 można już znaleźć w Internecie

eLKaeR, 7 lutego 2007, 14:14

Nasza wieczorna wiadomość z wczoraj zapewne podniosła ciśnienie krwi ludziom, którzy zetknęli się z jedną z najbardziej kontrowersyjnych gier w historii – stworzoną przez Rockstar Games pozycją pt. Manhunt. Ogłoszono bowiem oficjalnie, iż powstaje kontynuacja owego głośnego produktu, mająca ujrzeć światło dzienne już w trakcie tegorocznego lata. Teraz dysponujemy garścią informacji dodatkowych.

Manhunt 2 w produkcji!

Krystian Smoszna, 6 lutego 2007, 21:01

O kontynuacji niezwykle brutalnej gry Manhunt pisaliśmy już w sierpniu ubiegłego roku, ale wówczas były to wyłącznie plotki. Dziś mamy zdecydowanie lepsze wieści dla fanów Jamesa Earla Casha. Firma Rockstar Games oficjalnie zapowiedziała drugą odsłonę kontrowersyjnego cyklu!

Manhunt 2 w produkcji?

Krystian Smoszna, 16 sierpnia 2006, 08:23

Firma Rockstar Games pracuje nad drugą odsłoną cyklu Manhunt – takie wnioski można wysnuć z informacji opublikowanych na łamach fanowskiego serwisu Manhunt Uncut.

Manhunt coraz popularniejszy w Wielkiej Brytanii

Speed, 6 sierpnia 2004, 11:15

Nie tak wyobrażała sobie akcję wycofania Manhunta ze sprzedaży rodzina zamordowanego nastolatka z Wielkiej Brytanii (o sprawie pisaliśmy w wiadomościach z 30 lipca, 2 sierpnia oraz 5 sierpnia). Okazuje się, że po całym medialnym boomie na rzecz zakazu sprzedaży tego typu gier, kontrowersyjny tytuł firmy Rockstar Games zyskał znacznie na popularności. Ci, którzy o nim do tej pory nie słyszeli - teraz tłumnie ruszyli do sklepów.

Angielska prasa przeciwko grom – Manhunt nadal pod ostrzałem

Speed, 5 sierpnia 2004, 12:46

Morderstwo czternastolatka z Wielkiej Brytanii (oprawca, osobnik o trzy lata starszy, rzekomo grał w grę Manhunt) wywołało na Wyspach prawdziwą burzę. Śledzimy tę sprawę na bieżąco (patrz: „Manhunt przyczyną morderstwa...” i „Rodzice zamordowanego nastolatka domagają się 50 mln...”) – dziś pojawiły się kolejne nowinki w tej sprawie.

Rodzice zamordowanego nastolatka domagają się 50 mln funtów odszkodowania – „Manhunt-gate” ciąg dalszy

Speed, 2 sierpnia 2004, 13:51

O sprawie morderstwa czternastolatka z Wielkiej Brytanii i wielkiej „aferze brutalnych gier komputerowych” (trzy lata starszy oprawca grał rzekomo w Manhunt co niektórzy uznali za główny motyw zbrodni) pisaliśmy kilka dni temu. Dziś do niej wracamy, gdyż pojawiły się nowe fakty związane z tym tematem. Rodzina zamordowanego nastolatka ma zamiar domagać się odszkodowania od producenta, firmy Rockstar, Games w wysokości 50 milionów funtów – donoszą dzienniki „The Sun” oraz „The Times”.

Manhunt przyczyną morderstwa, brutalnym grom mówimy „NIE” – czyli historia się powtarza...

Speed, 30 lipca 2004, 11:25

Temat brutalności gier komputerowych oraz ich negatywnego wpływu na psychikę młodszych osób, wałkowany był, jest i zapewne będzie setki razy. Ilekroć ma to miejsce, zawsze – wśród „przeciwników” tego typu programów – pojawiają się argumenty o haniebnych czynach młodych ludzi, grających w przeróżne, „krwiste” gierki. Tym razem sięgnęło się „Manhuntowi” firmy Rockstars Games.

Poradnik: Manhunt

Redakcja GRYOnline.pl, 9 czerwca 2004, 18:02

Manhunt jest jedną z najbrutalniejszych gier jakie ukazały się na „pieca”, a jednocześnie jednym z lepszych sneakerów na tę platformę. W poniższym poradniku znajdziecie garść porad, które z pewnością przydadzą się podczas rozgrywki oraz kompletny opis przejścia na najwyższym poziomie trudności.

Hidden & Dangerous 2 oraz Manhunt - nowe promocje

Fajek, 24 maja 2004, 15:29

Najnowsze promocje w naszym sklepiku to dwie gry wydane w naszym kraju przez firmę Cenega. Pierwsza z nich, to długo oczekiwana gra akcji z okresu II Wojny Światowej zatytułowana Hidden & Dangerous 2. Tytuł numer dwa to niezwykle kontrowersyjny Manhunt.

Polowanie na ludzi - Manhunt na półkach

Elrond, 21 kwietnia 2004, 13:47

Firma Rockstar Games, znana graczom szerzej z produkcji Grand Theft Auto, poinformowała, iż jej najnowsze "dziecko" noszące imię Manhunt, w wersji przeznaczonej dla Xbox i PC, pojawiło się na półkach amerykańskich sklepów (wersja na PS2 dostępna jest od listopada zeszłego roku). Europejscy gracze, którzy z czekają na wydanie gry muszą uzbroić się w cierpliwość do 23 kwietnia.

Wyniki finansowe Take Two Interactive oraz kilka informacji o nadchodzących tytułach

Phoenix, 5 marca 2004, 12:50

Włodarze firmy Take Two Interactive poinformowali na zwołanej w dniu wczorajszym konferencji prasowej o dochodzie, jaki przyniosła działalność korporacji w pierwszym kwartale rozliczeniowym roku 2004 (zakończony 31 stycznia). Obrót pieniężny wyraża się kwotą 375,5 miliona dolarów i jest mniejsza o 35,5 miliona od wyniku osiągniętego w analogicznym okresie roku poprzedniego. Przychód zaś spadł z 51,5 na 31,8 miliona. Sama zaś konferencja rozpoczęła się od podania wiadomości, iż plan wydawniczy firmy prawie się nie zmienił w porównaniu do danych przedstawionych na wcześniejszym zebraniu.