Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat LEGO Marvel Super Heroes

LEGO Marvel Super Heroes na starcie daje radę konkurencji. Top Empik - Tydzień - 46

Przemysław Zamęcki, 19 listopada 2013, 12:15

LEGO Marvel Super Heroes to zdecydowany faworyt polskich graczy zaopatrujących się w gry w dowolnym spośród 191 salonów Empik w całej Polsce. Zobacz jakie jeszcze gry cieszyły się ich wzięciem.

Lego Marvel Super Heroes otrzymało demo na PC - wersje na PS3 i X360 pojawią się w tym tygodniu

Hed, 14 października 2013, 18:46

Marvel wypuścił demo gry Lego Marvel Super Heroes. Wersja demonstracyjna jest dostępna na razie tylko na pecetach, ale w tym tygodniu pojawi się także na PlayStation 3 i Xboksie 360.

LEGO Marvel Super Heroes na pierwszych screenach

Góral, 5 kwietnia 2013, 10:35

Opublikowano pierwsze screeny z nadchodzącej gry LEGO Marvel Super Heroes. Nowa produkcja studia Traveller’s Tales ukaże się na większości dostępnych platform jesienią bieżącego roku.

Mamy nowe informacje na temat LEGO Marvel Super Heroes

Góral, 14 stycznia 2013, 10:51

Najnowszy numer magazynu Game Informer przyniósł zapowiedź gry LEGO Marvel Super Heroes, a wraz z nią poznaliśmy nowe szczegóły na temat nadchodzącej gry. Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów superbohaterów.

Marvel Super Heroes – zapowiedziano nową grę z serii LEGO

Ender, 8 stycznia 2013, 18:55

Firma Warner Bros. Interactive zapowiedziała premierę gry LEGO Marvel Super Heroes. Głównymi postaciami kolejnej odsłony popularnej serii familijnych zręcznościówek będą superbohaterowie, tacy jak Kapitan Ameryka, Thor, Hulk czy Spider-man. Tytuł ukaże się jesienią na najważniejszych platformach konsolowych oraz PC.